برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

گرفتن وکیل کیفری کجا لازم است؟

وکیل کیفری حرفه ای و متخصص شخصی است که علاوه بر دعاوی کیفری از جمله سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، جعل و استفاده از سند مجعول و غیره تبحر داشته باشد باید در شاخه های قضایی از جمله مبانی، مفاد و مواد حقوقی دارای تخصص باشد.

بهترین وکیل کیفری کسی است که به آخرین قوانین جزا و جرم شناسی و آئین دادرسی کیفری و قوانین وحدت رویه تسلط کافی داشته باشد. سید محمد صادقی وکیل کیفری است که با بیش از دوازده سال سابقه وکالت تخصصی در دعاوی کیفری فعالیت دارد.

مشاوره با وکیل کیفری

در تعریف دعاوی کیفری میتوان آن را دعوایی دانست که برای فاعل آن به جهت ارتکاب فعل مجرمانه مجازات تعیین می گردد و نوع جرائم و میزان مجازات با توجه به نصب قانون معین می شود.

با توجه به گستردگی افعال مجرمانه و لزوم پیگیری حداکثری و آگاهی از قوانین و مقررات در این دعاوی، اهمیت اخذ وکیل آنلاین کیفری در آن نوعا بیش از سایر دعاوی است. در حال حاضر روند رسیدگی به جرائم کیفری بدینگونه می باشد که در اکثر جرائم شکایت در دادسرا مطرح می شود و پس مراجعات مکرر به کلانتری و دادسرا و انجام تحقیقات، دادرس اقدام به صدور قرار مقتضی اعم از منع تعقیب یا مجرمیت می نماید و در صورت قرار مجرمیت پرونده به دادگاه می رود و رسیدگی برای صدور حکم ادامه پیدا می کند.

بنابراین حضور یک وکیل کیفری مجرب پیگیر و دارای وجدان کاری و متبحر نقش بسزایی در روند  رسیدگی مطلوب به این جرائم ایفاء می نماید.

لذا باید این فرهنگ که در خصوص تمامی کارهای قضایی مخصوصا پرونده های کیفری حتما افراد از مشاوره با وکیل کیفری استفاده نمایند زیرا ضررهای جبران ناپذیری را در پی دارد.

تماس با وکیل کیفری

امروزه موسسات و دفاتر وکلا یکی از خدماتی که ارائه می دهند مشاوره و تماس با وکیل می باشد که در این بین یکی از مشاوره ها و تماس های زیاد با وکیل کیفری می باشد.

از آن جایی که جرم های کیفری در این شرایط بسیار زیاد شده و در افراد و اقوام و نزدیکان زیاد این روزها خواهید دید که جرم کیفری انجام داده اند یا در معرض این جرم واقع شده اند لذا پیشنهاد می گردد برای اطلاعات بیشتر و پایمال نشدن حق و حقوق خود حتما با وکیل کیفری تماس گرفته و از مشاوره و راهنمایی های وکیل متخصص کیفری استفاده نمایید.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا