برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

چرا ترکیه بهترین مقصد مهاجرت برای ایرانیان است؟

طی چند سال گذشته تعداد مهاجرین ایران بسیار زیاد شده است و افراد زیادی از کشور در حال خارج شده هستند. این افراد در سن و سال های مختلف با جنسیت های مختلف هستند. متاسفانه تعداد مهاجرین روز به روز هم زیاد می شود  در این بین  یکی از مقصد هایی که تعداد زیادی از ایرانیان علاقه مند به آن هستند ترکیه است.

افراد برای مهاجرت به کشور های مختلف باید شرایط گوناگونی را در نظر بگیرند. این که به کدام کشور میخواهید مهاجرت کنید بسیار مهم است و باید سعی کنید قبل از مهاجرت کشور مقصد خود را به خوبی شناسایی کنید و بهترین روش  مهاجرت را برای کشور مقصد انتخاب کنید.

در ادامه مطلب میخواهیم مهاجرت به ترکیه را که یکی از بهترین مقصدهای مهاجرت برای ایرانیان است را بررسی کنیم و بهترین روش های مهاجرت به ترکیه را به شما معرفی کنیم.

ترکیه مقصد اول مهاجرین ایرانی

در طی سال های گذشته و به دلیل اتفاقات پیش آمده در کشور افرادی که توانایی دارند خیلی سریع دوست دارند که اقدام به مهاجرت کنند برای همین ترکیه را انتخاب میکنند و شرایط برای آنها خیلی راحت تر و سریع تر پیش میرود.

چرا ترکیه را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

انتخاب ترکیه برای مهاجرت مزایای بسیار زیادی دارد که کمی به برخی از موارد اشاره کردیم اما میخواهیم بسار دقیق تر این موارد را بررسی کنیم. ابتدا به صورت تیتر وار موارد مهم را نام می بریم.

  • ایران همیشه با ترکیه روابط خوبی در زمینه های مختلف داشتند و دارند.
  • برای رفتند به ترکیه نیاز به داشتن ویزا نیست و میتوانید بدون ویزا به ترکیه بروید.
  • ایران و ترکیه از نطر فرهنگی و تاریخی ارتباط نزدیکی به هم دارند.
  • ترکیه از نظر آب و هوا معتدل است و چیزی است که مورد علاقه ایرانیان است.
  • نزدیکی ترکیه برای ایرانیان بسیار مهم است.
  • دسترسی به ترکیه به طریق راه های مختلف(هواهیی، قطار، اتوبوس، ماشین شخصی و… ) امکان پذیر است.
  • وجود دانشگاه های خصوصی و دولتی مطلوب در ترکیه
  • امکان خرید خانه با امکانات مناسب بدون مانع با سرمایه های معقول

مهاجرت به ترکیه به روش های مختلفی انجام می شود اما بهترین مورد برای مهاجرت ایرانیان به ترکیه  مهاجرت تحصیلی به ترکیه است.

مهاجرت تحصیلی ترکیه

مهاجرت تحصیلی به ترکیه روش محبوب ایرانیان است به ظوریکه طبق آمار کشور ایران جز 5 کشوری هست که بیشترین سهم را از بازار دانشجویان بین المللی در ترکیه را دارد. این 5 کشور(ایران، ترکمنستان، آذربایجان، سوریه و افغانستان) که بیشترین آمار را دارند بیش از 50 درصد از  سهم بازار دانشجویان بین اللملی در ترکیه را در اختیار دارند.

کارشناسان حوزه مهاجرت تخمین زده اند که به طور متوسط در سال های آینده هر سال 5 درصد به تعداد دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه افزوده شود. این مورد به خاطر این است که هزینه تحصیل در ترکیه بسیار پایین است و در مقابل دانشگاه های معتبری چون دانشگاه آیدین ترکیه، دانشگاه ینی یوزییل ترکیه، دانشگاه باهچه شهیر استانبول، دانشگاه بیکنت، دانشگاه اطلس ترکیه و… دارد که میتوانید با تحصیل در این دانشگاه ها مدرک معتبر دریافت کنید.

خرید ملک در ترکیه

افرادی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند اما نمی خواهند به صورت مهاجرت تحصیلی به ترکیه بروند بهترین راه برای آنان خرید ملک در ترکیه است. ترکیه برای خرید ملک شرایط خاصی را در نظر گرفته است ولی همچنان یکی از بهترین موارد برای مهاجرت به ترکیه خرید ملک است.

این دو راه که معرفی کردیم از بهترین راه های مهاجرت به ترکیه به شمار می روند. شما میتوانید برای دریافت مشاوره مهاجرت به ترکیه با مشاورین موئسسه یوس مگ (yosmag.com) که به صورت تخصصی بر روی مهاجرت به ترکیه کار می کنند در ارتباط باشید.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا