برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

آموزش باریستا روش جدید یاد گیری هنر کافه داری : آمارو باریستا

آموزش باریستا دوره تجاری باریستا بسیاری از باریستاها به مهارت های خود بسیار افتخار می کنند و سال ها وقت خود را صرف توسعه تکنیک های ویژه برای تهیه نوشیدنی های عالی می کنند. باریستاهای با تجربه تر اغلب وظیفه آموزش کارکنان جدید را دارند. این آموزش می تواند از تهیه نوشیدنی های روزمره گرفته تا تولید نوشیدنی های تخصصی تا یادگیری نحوه استفاده از دستگاه های پیچیده را شامل شود.

برخی از کافی شاپ ها باریستاهایی را استخدام می کنند که تجربه ای در تهیه قهوه و سایر نوشیدنی ها ندارند. با این حال، بسیاری از شرکت ها از شما انتظار دارند که کمی تجربه داشته باشید. اگر به هر گونه مهارت فنی نیاز دارید، آماده ارائه شواهدی از دانش خود باشید. به عنوان مثال، در طول مصاحبه، مدیر استخدام حتی ممکن است از باریستا بخواهد که در محل نوشیدنی درست کند مثلا یک فنجان اسپرسو یا یک لاته

دوره غیر حضوری باریستا یا پکیج آموزش کافی شاپ چیست؟

دوره تجاری باریستا به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود آقای علی شریفی ، مربی دوره‌های تخصصی آمارو باریستا به شما آموزش می‌دهد که چطور مانند حرفه‌ای‌ها نوشیدنی‌های جذابی که تا حالا فقط در کافه‌ها سرو می‌شده‌اند را تهیه کنید!
کلیه آموزش‌های این دوره با ابزارهایی است که می‌توانید در خانه داشته باشید.

دوره ی تجاری باریستا، شغل باریستایی، یک شغل خاص و حرفه ای است که علاوه بر هیجان و جذابیتی که دارد همیشه می توانید به درآمد یا اشتغال در آن نظر داشته باشید این دوره  در قالب ویدیو آموزشی و به صورت پیکج در اختیار شما دانجویان عزیز قرار می گیرد .

دوره ی تجاری باریستا، شغل باریستایی، یک شغل خاص و حرفه ای است که علاوه بر هیجان و جذابیتی که دارد همیشه می توانید به درآمد یا اشتغال در آن نظر داشته باشید.

دروه تجاری باریستا چیست و چطور برگزار می شود؟

دوره تجاری باریستا یک دوره مجازی است که در قالب ویدیو آموزشی و مکالمه ویدیویی ارائه می گردد

۰ تا ۱۰۰ آموزش باریستا و کافه داری

بیش از 24 ساعت  آموزش

در قالب ویدیو آموزشی

+ چندین دققیه پادکست

+ پشتیبانی  اختصاصی از زمان تهیه دوره

دسترسی به محتوای دوره از لحظه‌ی ثبت‌نام

همراه با 30 روز پشتیبانی آنلاین برای رفع اشکال ها و مشاوره جهت خرید تجهیزات کافی شاپ

جهت مطالعه بیشتر به  سایت آمارو باریستا مراجعه کنید

https://amarobarista.com/barista-training-fa

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا