ساخت سوله قابل جدا شدنی

سوله جداشدنی به شما امکان می دهد فرآیندهای لجستیکی خود را در هر بخش از فعالیت خود تسهیل و بهینه کنید. ما سوله های ذخیره سازی  PVC را با تعداد زیادی گزینه برای پاسخگویی بهتر به نیازهای حرفه ای ارائه می دهیم.

سوله جداشدنی چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، ساخت سوله جداشدنی ساختمانی است که مشخصه آن موقتی بودن آن است. این نوع ساختمان را می توان به راحتی مونتاژ و برچید. این یک مزیت مهم برای بسیاری از صنایع است، و این خیمه موقت را به یک راه حل بسیار محبوب برای مشاغل تبدیل می کند. این برای استفاده حرفه ای، به ویژه توسط شرکت های صنعتی، توزیع انبوه یا بخش ساخت و ساز و کارهای عمومی در نظر گرفته شده است. این دستگاه ها که با استفاده از یک غشای بادوام با پوشش PVC ساخته شده اند، هم سبک وزن و هم فوق العاده بادوام هستند.

به عنوان مثال، آنها برای یک فروشگاه بزرگ که مایل است  فضای تجاری خود را به طور موقت افزایش دهد عالی هستند: در زمستان، برای ایجاد فضایی برای فروش درختان صنوبر! مزیت این است که بسته به شرایط آب و هوایی مجبور به حذف آنها نخواهید بود و امنیت مطلوب را تضمین می کنند. سوله های جداشدنی با غشای PVC ساخته شده اند که بسیار مقاوم و در عین حال سبک است. این نوع ساختمان برای فروشگاه های بزرگی که می خواهند به طور موقت فضای فروش خود را گسترش دهند، با تعیین مناطق از طریق استفاده از پارتیشن های متحرک، مناسب است.

ویژگی های سوله های جداشدنی

سوله جداشدنی، چه ابعادی؟

ابعاد یک سوله  صنعتی بسته به نیاز ذخیره سازی می تواند متفاوت باشد. ابعاد استاندارد آن  بین 10 تا 30 متر و به 60 متر می رسد. از نظر طول، می توان گفت که به لطف عناصر مدولار ماژولار ماژولار بی نهایت است

آیا برای سوله جداشدنی مجوز ساختمان لازم است؟

لازم است اصطلاحات مختلف برای سوله های جداشدنی که می تواند باعث سردرگمی با توجه به مقررات شهرسازی شود، تشخیص داده شود. هدف دومی تهیه، تجزیه و تحلیل، امکان نگهداری و ساخت یک سازه است.

سوله قابل جداسازی بدون پروانه ساخت

ابتدا در قانون شهرسازی موارد استفاده از بایگانی پروانه ساختمانی یا اظهارنامه قبلی برای سوله های پیش ساخته و سازه های متحرک و یا هر ساخت و ساز دیگری مشخص شده است. به طور خاص، یک مورد کلی را بیان می کند که در آن مراجعه به مجوز برنامه ریزی الزامی است: “هر شخصی که مایل به ساخت یا نصب ساختمانی برای مسکونی یا استفاده های دیگر، با یا بدون پایه است، ابتدا باید مجوز برنامه ریزی را دریافت کند. …»، عصاره از مواد L. 421-1 و L. 422-1، بند 1 و 2.

قانون مشخص می کند که در چه زمینه ای و برای چه اهدافی از ارائه پروانه ساختمانی معاف است یا نیاز به درخواست مجوز قبلی دارد.

 امنیت

راه حل های جداشدنی ما که برای استفاده در فضای باز در نظر گرفته شده اند، مطابق با استاندارد NV65 (برف و باد) طراحی شده اند و مقررات CTS ( خیمه ها، چادرها و سازه ها ) را برآورده می کنند، بنابراین محیطی امن را مانند یک ساختمان با فونداسیون ارائه می دهند. همچنین، اگر می خواهید مساحت سطح خود را تغییر دهید، می توانید برای صرفه جویی در فضا، آنها را بزرگ یا کوچک کنید. این راه حل ها با همه شرایط سازگار هستند و بسیار کاربردی هستند! اما برای نصب و دمونتاژ بهتر است از طریق شرکتی که آن را به شما عرضه کرده مراجعه کنید تا زمان را تلف نکنید. آنها حرفه ای هستند که برای این کار آموزش دیده اند، آنها ساختمان انبار را با ایمنی کامل برچیده می کنند.

کاربردهای متعدد برای ذخیره همه چیز

به این ترتیب، زمانی که دیگر به این فضای ذخیره سازی نیاز ندارید، می توانید آن را جدا کرده و حذف کنید. یکی دیگر از مزایای ساخت سوله جدا شدنی این است که می توان از آن برای اهداف مختلف استفاده کرد. این به بخش فعالیت شما و نوع عملیاتی که می خواهید انجام دهید بستگی دارد. به عنوان مثال، می توان از آن به عنوان یک انبار صنعتی برای نگهداری کالاها استفاده کرد، زمانی که فضای مورد استفاده معمولی دیگر نمی تواند آنها را نگه دارد.

 این سازه متحرک در چارچوب فعالیت های خود به دلایل ایمنی می تواند برای عایق کاری محصولات بسیار مفید باشد. حتی می توان آن را به چندین بخش تقسیم کرد که بسته به نوع فعالیت انجام شده می توان از یکی از آنها به عنوان پاسگاه استفاده کرد. علاوه بر این، سوله فلزی بوم PVC را می توان در یک محیط رویداد، به عنوان مثال برای نمایشگاه تجاری استفاده کرد.

محصولات و اقلام در نظر گرفته شده برای فروش را می توان در آنجا به نمایش گذاشت و در دسترس خریداران بالقوه قرار گرفت. این ساختار پس از آن شبیه یک بازار سرپوشیده خواهد بود، جایی که بازدیدکنندگان می توانند آزادانه حرکت کنند. همچنین می توان از آن به عنوان محل پذیرایی برای مراسم رسمی استفاده کرد. بهتر از این، اگر می خواهید برای کسب و کار خود فروشگاه های رله ایجاد کنید یا یک منطقه تعمیر و نگهداری ایجاد کنید، سوله صنعتی یکی از بهترین راه حل هایی است که می تواند رضایت شما را به ارمغان بیاورد. همچنین نصب آن برای اهداف صرفاً ورزشی کاملاً امکان پذیر است. همانطور که متوجه شده اید، استفاده از سوله متحرک متعدد است و با نیازهای شما سازگار است.

سوله های جدا شونده برای صنعتگران

بنابراین، سوله بوم کشیده قابل جابجایی این امکان را به شما می دهد که ظرفیت های ذخیره سازی خود را با نیازهای فعلی خود تطبیق دهید. همچنین با فضای ذخیره سازی که به اندازه انبارهای صنعتی سنگین و قطعی نیست، تجارت خود را به خارج از کشور صادر کنید.

علاوه بر این، انتقال از یک محل کار به محل دیگر را بسیار ساده می کند، زیرا برچیدن این نوع ساختمان ها و انتقال آنها به مکان دیگری بسیار آسان است. این به طور موثر توانایی اجرای آنها را بهبود می بخشد.

علاوه بر این، این یک راه قابل توجه برای کاهش هزینه های تولید شما است. با این حال، فروشگاه ذخیره سازی ارزان تر از ساختمان های املاک و مستغلات با مواد جامد و بادوام ساخته شده است. کاملاً می تواند به عنوان یک راه حل بلند مدت ارائه شود.

آب و هوا برای ماشین آلات و تجهیزات ذخیره شده در این نوع ساختمان های متحرک مشکلی ندارد. سوله جداشدنی برای مقاومت در برابر باران، برف، تگرگ و بادهای شدید طراحی شده است . در این شرایط می توانید از یکپارچگی دارایی ها و ابزار کار خود مطمئن باشید.

سوله های جداشدنی برای شرکت های ساختمانی

در طول کار طولانی، ابزار شما ممکن است در معرض باران، باد، به طور خلاصه، انواع آب و هوای بد قرار گیرد. بنابراین به جای اینکه مجبور باشید هر بار آنها را کنار بگذارید و برای تهیه آنها برگردید، بهره مندی از یک چادر ذخیره سازی به شما این امکان را می دهد که بدون توجه به شرایط آب و هوایی همیشه آنها را در دسترس داشته باشید.

زمانی که پروژه ای برای ایجاد مسکن جدید آغاز می شود، بسته به مقیاس پروژه چندین ماه یا حتی گاهی بیش از یک سال طول می کشد. برای کارآمدی، شرکت های ساختمانی در عمل باید از خدمات خاصی مانند نصب یک ساختمان صنعتی با بوم کشیده استفاده کنند. برای قرار دادن کیسه های بزرگ، وسایل نقلیه ساختمانی، پالت ها، ماشین آلات، بسته بندی های حجیم و مقادیر زیاد و غیره عالی است.

آشیانه جداشدنی می تواند خواسته های همه تولیدکنندگان را برآورده کند و تمام نیازهای ذخیره سازی در سایت های ساخت و ساز را پوشش دهد. در شروع پروژه، متخصصان می آیند تا آشیانه جداشدنی را طوری تنظیم کنند که مطابق با استانداردهای NV 65 باشد . سپس تمام مدت در محل باقی می ماند و در پایان برچیده می شود. بنابراین ذینفعان ساختمان ذخیره سازی آسانی در کل سایت ساخت و ساز دارند و می توانند کارآمدتر باشند.

آشیانه هواپیما قابل جدا شدن

آشیانه های هواپیما قابل جداسازی با دروازه ها و ارتفاع های مناسب برای نگهداری هواپیما ساخته می شوند که به صورت مدولار نصب شده اند.

سوله های قابل جداسازی، فقط یک راه حل موقت؟

علاوه بر این، حتی اگر در اصل قرار است آشیانه جداشدنی فقط برای مدت معینی در محل باقی بماند، در صورت لزوم می توان آن را در درازمدت در جای خود رها کرد زیرا باید با استانداردهای  NV65 مطابقت داشته باشد که به شما اطمینان می دهد که ساختمان درست است. کاملاً در برابر آب و هوای بد به ویژه برف و باد مقاوم است. شما می توانید تمام اطلاعات مربوط به این استاندارد را بیابید و ببینید منطقه شما متعلق به کدام منطقه باد و برف است.

قیمت کانکس جداشونده

قیمت یک سوله  بسته به متغیرهای مختلف می تواند متفاوت باشد: ابعاد، یعنی ارتفاع جانبی، دهانه دروازه و طول یا تعداد ماژول هایی که ساختار سوله را تشکیل می دهند. همچنین قیمت سوله جداشدنی، ویژگی های نرده (نوع بوم پی وی سی، ساندویچ پانل و لوازم جانبی (لوله های آب باران و تخلیه، درب های امنیتی، روشنایی)

دکمه بازگشت به بالا