لوازم خانگیبرترین های کسب وکار ایرانی

خرید کاغذ دیواری شیک و مدرن _ دکورآفیس

پوشش های تزیینی برای دیوار در کاربری های مختلف به کار می روند. مثلا کاغذ دیواری اتاق برای فضاهای اداری، تجاری و مسکونی کاربرد دارد. در یک اداره بخش های مختلف را می توان برای این کار انتخاب کرد. معمولا فضاهایی که برای تجمع یا مهمانی انتخاب می شوند، دارای دیوارپوش های مختلف هستند. مثلا در یک منزل مسکونی برای بخش پذیرایی بیشتر استفاده می شود. اما در یک اداره و شرکت، اتاق کنفرانس می تواند گزینه مناسبی برای نصب این پوشش روی دیوار باشد. در هر صورت باید فضای مورد نظر به گونه ای طراحی شود که از عناصر تزیینی نیز در آن استفاده شود.

در بخش هایی که نیاز به آرامش بیشتر دارند مانند اتاق خواب، می توانیم از این پوشش با رنگ های ملایم و آرامش بخش استفاده کنیم. این رنگ ها در خواب ایجاد اختلال نخواهند کرد. طراحان دکوراسیون داخلی یک فضا باید با رنگ و تاثیر آن روی ذهن انسان آشنایی داشته باشند. زیرا قبل از خرید کاغذ دیواری باید به رنگ آمیزی و طیف رنگی به کار رفته در فضا توجه کرد. سپس بر اساس آن پوشش مورد نظر را انتخاب کرد.

کاغذ دیواری ساده و شیک برای پذیرایی

سادگی همواره بهتر است طرح های شلوغ بی نظم است و طرفداران بیشتری دارد. طرح های ساده شیک تر هستند و برای برای پوشش دیوار انتخاب مناسبی هستند. کاغذ دیواری ساده و شیک به یک اتاق پرکاربرد مانند پذیرایی جلوه ای دیگر می بخشند. اغلب طراحان در استفاده از این پوشش احتیاط می کنند. زیرا در صورتی که طرح ساده نباشد، ممکن است فضا بی نظم شود. به همین دلیل اغلب از متراژ های پایین در بخش هایی از دیوار از آن استفاده می کنند. فضای پذیرایی بستر مناسبی برای استفاده از انواع دیوارپوش است. اگر این فضا با نشیمن ادغام شود لازم است که با استفاده از عناصر بصری این دو فضا از هم جدا شوند. مثلا با نصب این پوشش در مزر بین دو فضا بدون نیاز به پارتیشن، دو فضای مجزا ایجاد خواهند شد که  هر کدام کاربری خود را دارند.

این مشکل امروزه به دلیل کمبود فضا در بسیاری از منازل مسکونی دیده می شود. به همین دلیل طراحان از فرصت پیش آمده استفاده کرده اند و از عناصر تزیینی برای تفکیک دو فضا استفاده می کنند. این کار موجب می شود که فضا زیباتر نیز به نظر برسد.

کاغذ دیواری لوکس

اغلب فضاهای مسکونی به صورت غیر رسمی و خودمانی طراحی می شوند. ممکن است تعداد اندکی از این فضاها به صورت خشک و رسمی طراحی شوند. از این رو بیشتر برای طراحی فضاهای تجاری و اداری از واژه لوکس استفاده می شود. مثلا یک در یک هتل لوکس و گران قیمت نوع کاغذ دیواری با مکان های دیگر متفاوت است. ممکن است از متریال بهتری برای این فضا استفاده شود. در هر صورت باید طرح مورد نظر با نوع کاربری تطابق داشته باشد. برای فضاهای اداری و تجاری مختلف نیز همین موضوع صدق می کند و باید به آن توجه شود. پوشش دیوار با طرح های متنوعی ارائه می شود که هر کدام از این طرح ها برای فضای خاصی قابل استفاده هستند.

طرح های هندسی و تکرار آن در طول کاغذ دیواری لوکس می تواند ایده مناسبی باشد. بهتر است هر طرح با توجه به کاربردش طراحی شود. در این راستا هزاران طرح برای چاپ وجود دارند که مشتری می تواند آنها را سفارش دهد. اما امروزه برندهای معروف در این راستا آلبوم های متعددی را ارائه کرده اند. این آلبوم ها هر کدام دارای پوشش با طرح و نقش مختلف هستند. بهتر است قبل از انتخاب طرح، نوع طراحی فضا را در نظر بگیرید و بر اساس آن طرح را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب

فضای خواب باید به گونه ای طراحی شود که کوچکترین خدشه ای به کیفیت خواب افراد وارد نکند. همانطور که در انتخاب عناصر تزیینی در آن باید دقت شود، انتخاب یک پوشش مناسب برای دیوار نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. بهتر است طرح مورد نظر با توجه به نوع طراحی فضا انتخاب شود. رنگ های ملایم برای کاغذ دیواری می توانند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب باشند. بهتر است طرح و نقش آن نیز با توجه به افراد استفاده کننده از آن انتخاب شود. مثلا اگر کودکان از آن استفاده می کنند می توانیم طرح های مربوط به کودک را برای پوشش دیوار استفاده کنیم. او با این نقوش ارتباط بهتری برقرار خواهد کرد. از این رو باید به افراد استفاده کننده از آن فضا نیز دقت شود.

اتاق خواب اغلب با رنگ های ملایم و کم رنگ، رنگ آمیزی می شود. به همین دلیل در هنگام خرید کاغذ دیواری باید از این نوع رنگ ها برای پوشش دیوار استفاده شود. انتخاب رنگ سلیقه ای و با توجه به نوع طراحی فضا انجام می شود. اغلب از رنگ های آبی کم رنگ، سبز کم رنگ و کرم برای این فضا استفاده می شود. طرح چاپ شده روی پوشش نیز باید ساده باشد.

پرفروش ترین طرح کاغذ دیواری

میزان فروش کاغذ دیواری با طرح های مدرن و امروزی نشان می دهد که این نوع طرح ها مورد توجه مشتریان هستند. زیرا در حال حاضر بیشتر ساختمان ها با این شیوه طراحی شده اند. برای طراحی یک فضا می توانیم از طرح های متنوعی استفاده کنیم. اما قبل از هر چیز باید سبک طراحی مکان مورد نظر تعیین شود. مدرنیته از ابتدا در معماری بسیار مورد استفاده قرار گرفت. تقریبا تمامی افراد در سراسر دنیا از این شیوه معماری استقبال کردند و ساختمان های یک شکل در سراسر دنیا ایجاد شد. این فضاها باید با استفاده از طرح های هماهنگ تزیین شوند. بنابراین برای پوشش دیوار نیز باید از طرح های مدرن استفاده شود.

به همین دلیل در حال حاضر پرفروش ترین مدل کاغذ دیواری اتاق، نوع مدرن آن است. در این طرح ها اغلب از نقوش ساده یا هندسی استفاده می شود. این نقوش ساده اند و در صورت تکرار آن ها در کل طرح، یک طرح شلوغ پدید نمی آید. بهتر است هر فضا با توجه به نوع طراحی اش، با سبک خاصی دیزاین شود. این موضوع موجب زیبایی بیشتر آن خواهد شد.

کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی

پذیرایی یک فضای مناسب برای نصب کاغذ دیواری جدید و به روز است. هر ساله طرح های متنوعی توسط برندهای معتبر ارائه می شوند. این طرح ها برای فضای امروزی طراحی شده اند. از این رو می توانیم با توجه به سبک طراحی فضا و رنگ آمیزی آن، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنیم. دکورآفیس طرح های متنوعی را برای پذیرایی ارائه کرده است. استفاده از طرح هایی مانند گل و گیاه و نقوش باستانی از طرح های پرفروش مجموعه و سایت هستند. امکان خرید اینترنتی موجب شده است که از سراسر ایران برای خرید این نوع پوشش درخواست وجود داشته باشد. در نتیجه مهم نیست کجا هستید، شما می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک به طرح مورد نظر دسترسی داشته باشید.

طرح های جدید معمولا با استقبال مخاطبان روبرو می شوند. این طرح ها برای یک ساختمان مدرن طراحی شده اند. ممکن است از یک طرح، هزاران طیف رنگی مختلف وجود داشته باشد. در این صورت شما می توانید از بین طرح های موجود، نقش مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به خرید کاغذ دیواری مورد نظر اقدام کنید. فروش آنلاین موجب کاهش هزینه های اضافی برای مشتری خواهد شد.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا