تعامل در لحظه به کمک فرم های آنلاین ایپول

فرم ها از جمله کاربردی ترین ها در فضای مجازی هستند و از این رو می توانید فرم ها را در انواع اقسام مختلف مشاهده کنید. هریک از انواع فرم ها برای مصارف خاصی استفاده می شوند. اما چگونه می توانیم فرم های مورد نیاز خود را طراحی کنیم؟ برای طراحی فرم، می توانید از دو روش استفاده کنید. روش اول، مسلط بودن به علم برنامه نویسی است. در این صورت باید اطلاع کافی از دانش های علم کد نویسی داشته باشید تا بتوانید نیازهای خود را برآورده سازید. در غیر اینصورت می توانید از فرم ساز آنلاین استفاده کنید.

فرم ساز آنلاین نیز همان خدمات را به شما ارائه خواهد کرد با این تفاوت که دیگر نیازی به دانش های برنامه نویسی نیست. اما آزمون ساز آنلاین چه ویژگی هایی دارد و چگونه می توانیم بهترین مورد را شناسایی کنیم؟ توصیه می کنیم که در انتخاب آزمون ساز آنلاین نهایت دقت خود را بکار بگیرید. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

فرم چیست؟

شاید قبل از اینکه اطلاعاتی در رابطه با فرم ساز آنلاین به دست آوریم بهتر است تا با مفهوم فرم به خوبی آشنا شویم. فرم ها در انواع اقسام مختلف طراحی می شوند و به همین دلیل کاربردهای متفاوتی را نیز از آنها شاهد هستیم. توجه داشته باشید که فرم ها برای ثبت و ذخیره اطلاعات به کار گرفته می شوند. ریزترین اطلاعات خود را نیز می توانید در فرم ها به ثبت برسانید تا در هر زمانی با یک جستجو ساده به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

فرم ها کاربردهای مختلفی دارند که از جمله مهمترین کاربردهای آن می توان به: نظرسنجی، پرسشنامه، فرم استخدام و… اشاره کرد. فرم ها ساختارهای متنوعی می توانند داشته باشند و می توانید آن را در قالب های مختلف طراحی کنید. توجه داشته باشید که خواهید توانست اطلاعات فرم های کاغذی را به فرم های آنلاین نیز منتقل کنید. فرم آنلاین مزایای بسیاری نسبت به فرم های کاغذی خواهد داشت.

فرم ساز آنلاین چیست؟

فرم ساز آنلاین همانطور که از نام آن پیداست به صورت آنلاین فرم های مورد نیاز شما را خواهد ساخت. امکان  طراحی فرم آنلاین دقیقا مشابه با فرم های کاغذی وجود دارد و می توانید از قالب هایی مشابه با فرم مورد نظر خود استفاده کنید. اما ساخت فرم آنلاین نیز نیازمند داشتن اطلاعاتی است و این اطلاعات برای فرم سازهای مختلف متفاوت هستند. پس بعد از اینکه فرم ساز مورد نظر خود را انتخاب کردید باید آموزش های مورد نیاز برای استفاده از آن فرم ساز را فرا بگیرید.

فرم ساز ها می توانند امکان ساخت ساده ترین تا پیشرفته ترین فرم ها را به شما بدهند. توجه داشته باشید که فرم های پیچیده ساختار متفاوت تری دارند و با کمک فرم ساز آنلاین می توانید قوانین منحصر به فردی را برای فرم ها در نظر بگیرید. فرم سازها دارای امکانات و قابلیت های منحصر به فرد بسیاری هستند و از این رو دست شما برای طراحی فرم ها باز خواهد بود.

تعامل در لحظه به کمک فرم آنلاین

برای درک بهتر این مطلب کمی به گذشته برگردیم! تا چندی پیش باید از فرم های کاغذی برای رفع نیازهای خود استفاده می کردیم. به گونه ای که برای طرح پرسشنامه و نظرسنجی مجبور به استفاده از اطلاعات روی کاغذ بودیم. پخش پرسشنامه و نظرسنجی به صورت کاغذی، دشواری های متعددی خواهد داشت. چرا که برای جمع آوری اطلاعات باید وقت زیادی را صرف می کردیم.

اما فرم ساز آنلاین و فرم های اینترنتی به کمک شما خواهند آمد و با استفاده از فرم های آنلاین می توانید با کاربران خود در لحظه تعامل داشته باشید. استفاده از فرم ساز آنلاین چالش های مدل قدیمی فرم ها را به حداقل رسانده و با استفاده از یک دستگاه موبایل یا کامپیوتر می توانید با دوستان و کاربران به سهولت تعامل داشته باشید. فرم هایی که در فضای مجازی ساخته می شوند امکان اطلاع داشتن از کلیه اطلاعات ثبت شده توسط کاربران را به شما خواهند داد.

بهترین فرم ساز آنلاین

همانطور که می دانید فرم سازهای متعددی در فضای مجازی فعالیت می کنند اما آیا تمامی آنها برای ساخت فرم مناسب هستند؟ هرکدام از فرم ساز های آنلاین می توانند ویژگی های متفاوتی نسبت به یکدیگر داشته باشند. پس توصیه می کنیم که بهترین فرم ساز را برای ساخت و تهیه فرم های مورد نیاز خود انتخاب کنید. وردپرس به عنوان یکی از فرم سازهای قدرتمند به شمار می رود اما کار کردن با آن دشواری های منحصر به فرد خود را دارد و ممکن است نتوانید کلیه کارهای خود را به سادگی انجام دهید.

اما فرم سازهای دیگری نیز هستند که به کمک آنها بتوانید فروم مورد نیاز خود را طراحی کنید. ایپول یکی از بهترین فرم سازها در این میان است که امکانات و خدمات منحصر به فرد بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار داده است. با استفاده از ایپول می توانید انواع اقسام فرم های مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی کنید. توجه داشته باشید که ساخت فرم آنلاین با ایپول بسیار ساده بوده و می توانید به راحتی آموزش های کار با آن را فرا بگیرید.

ویژگی های فرم ساز ایپول

آزمون ساز آنلاین ایپول ویژگی های بسیاری دارد که آن را برای ساخت فرم های مختلف مناسب کرده است. پرسشنامه آنلاین ایپول، بهترین ویژگی ها را خواهد داشت و می توانید قوانین مختلفی را برای پرسشنامه خود وضع کنید. از جمله مهمترین ویژگی های ایپول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         می توانید از 26 نوع قالب پرسشنامه آماده استفاده کرده و کلیه سوالات پرسشنامه خودتان را با فرمت مناسب طراحی کنید.

–         می توانید ظاهر پرسشنامه خود را تحت تاثیر قرار داده و بهترین رنگ و چیدمان را برای پرسشنامه خود به ارمغان آورید.

–         ایپول برای جمع آوری اطلاعات پرسشنامه ها، روش های مختلفی را ارائه کرده و می توانید لینک پرسشنامه خود را از طریق شبکه های مجازی مختلف پخش کنید.

–         فرم ساز ایپول، امکان تحلیل نتایج را در اختیارتان قرار خواهد داد و می توانید با استفاده از نمودار های گرافیکی منحصر به فرد پاسخ های دریافت شده را آنالیز کنید.

برگرفته از وب سایت https://epoll.pro/

دکمه بازگشت به بالا