برترین های کسب وکار ایرانیلوازم خانگی

استودیو ماورا بهترین راهنما و طراح مبلمان کلاسیک و اختصاصی

داستان ما از سال 1344 شمسی شروع می شود. زمانی که پدران ما شاعرانی صنعتگر بودند، و با الهام از داستان ها، اسطوره ها و الهه گان، مصنوعات بدیع و نفیس، از جنس چوب خلق می کردند. آن ها فراز و فرودها و پیچ وخم های فراوانی را تجربه کرده اند، تا این ميراث ارزشمند و اصیل، به دست فرزندانشان برسد.

و حالا استودیو ماورا یک استودیوی طراحی به سبک کلاسیک، در طراحی مبلمان است که پشتوانه ‎ای 56 ساله دارد. معیارهای ما برای رسیدن به یک طراحی ایده آل، سختگيرانه است. به همين دلیل تمرکز بر جزئیات و ظرایف، توأم با تعهد به اصالت و کارایی، برای اینکه همه چيز درست باشد، زیبا به نظر بیاید و روند تولید را تسریع کند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

قواعد طراحی، تيم جوان و کاربلد، تعامل و ارتباط پایدار و استفاده از تکنولوژی روز، ابزارهای ما هستند که به وسیله ی آن ها در جستجوی بهترین راه حل، برای پاسخ به نیازهای اکنون و آینده ی صنعت مبلمان، به ویژه تولیدکنندگان هستيم، که افکار و اراده های بزرگ دارند. «با هر وسعی»

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا