خدمات کامپیوتر در محل

فکر کنید با مجموع مشغله‌های روزمره، کامپیوتر یا این که لپ‌تاپ شما خراب خواهد شد و نیاز به تعمیر داشته باشد؛ به عنوان مثال بخواهید نرم‌افزاری نصب نمائید و سیستم ارور دهد؛ یا این که به ایراد کانال بربخورید؛ یا این که هزاران خلل دیگر که تنها ارائه‌دهندگان خدمات کامپیوتر بتوانند حلش نمایند و شما ناچار باشید در ترافیک و آلودگی هوا دنبال یک خدمات کامپیوتر عالی بگردید و کامپیوترتان را با هزار استرس و گرفتاری به وی بسپارید و درانتظار باشید تا به شما خبر دهد تا مجددا به آنجا رجوع‌کنید.

در تک تک این بازه زمانی کل شغل های شما روی هم تلنبار می گردند و شما دایم نگران پوشه‌ها و داده ها فردی خویش خواهید بود و از خویش می پرسید چطور اعتماد کردید و کامپیوترتان که مملو از پوشه‌های فردی میباشد را به آن‌ها سپردید؟! با استفاده از خدمات کامپیوتر در محل ماتریکس کامپیوتر دیگر اینگونه مشکلاتی نخواهید داشت.

موردها ذیل صرفا گوشه‌ای از معایب سپردن به مرکزهای فاقد اعتبار میباشد:

 • احتمال تکرار نقص‌ و یا این که بروز نقص‌ تازه پس از تحویل سیستم
 • احتمال بالا رفتن هزینه به‌استدلال دست‌کاری اشخاص غیرمتخصص
 • احتمال سرقت داده ها محرمانه
 • احتمال بروز نادرست به جهت اجرا یک سری مشکل به طور به طور همزمان
 • دوران فرصت اجرا شغل وقتگیر
 • تحمل ترافیک برای رفت و آمد
 • اتلاف وقت و انرژی زیاد
 • به کار گیری از قطعات غیر اورجینال

نصب ویندوز در محل

وقتی کامپیوتر یا لپ تاپ خود را برای نصب یا تعویض ویندوز به مراکز خدمات تعمیرات لپ تاپ یا کامپیوتر می فرستید، ممکن است به دلیل حجم زیاد کار در مراکز، رفع اشکال و در نهایت تحویل سیستم به شما چند روز کاری زمان ببرد. در این مواقع اگر کار شما به لپ تاپ یا کامپیوتر وابسته باشد چند روز معطل خواهید شد. اما شما با انتخاب سرویس نصب ویندوز در شرکت و تعویض ویندوز حضوری سیار ماتریکس کامپیوتر می توانید از نصاب ویندوز کمک بگیرید. بدین ترتیب شما می توانید به طور کامل در جریان روال کاری باشید. و در مدت بسیار کم لپ تاپ یا کامپیوتری با ویندوز جدید در اختیار داشته باشید.

خدمات نصب ویندوز در محل و نصب درایور کامپیوتر در منزل شامل تمامی خدمات مربوط به نصب ویندوز سیار ، ارتقای ویندوز و نصاب ویندوز انواع نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی ویندوز در کامپیوتر و لپ تاپ می باشد. بدون تردید اگر شما نیز از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده می کنید، بارها و بارها با مشکلات و ارور هایی در مورد ویندوز و درایورها مواجهه شده اید. در این مواقع باید ویندوز سیستم خود را ارتقا دهید.

اگر ویندوز لپ تاپ پریده و می خواهید ویندوز جدیدی را نصب کنید. در این زمان بهره گیری از نصب ویندوز در محل می توانید بهترین انتخاب برای شما باشد. در جریان نصب ویندوز در محل اقدام به نصب برنامه های مورد نیاز کاربر نیز می کنند. در کنار نصب ویندوز در منزل ، نصب درایور لپ تاپ و نصب نرم افزارهای مربوطه و مورد نیاز نیز انجام می شود. مهمترین خدماتی که در نصب ویندوز در محل انجام می شود عبارت اند از:

 • نصب ویندوز 10 در محل به همراه نصب درایورهای ویندوز
 • تعویض ویندوز 10 روی ویندوز 7 یا 8
 • نصب ویندوز روی درایورهای دیگر
 • نصب ویروس کشی ( نصب آنتی ویروس) لپ تاپ و نصب مجموعه آفیس ( ورد، اکسل و…)
 • نصب انواع برنامه های پخش کننده فیلم و موسیقی
 • راه اندازی نرم‌افزارهای تخصصی مانند اتوکد و نصب فتوشاپ که متناسب با مشخصات دستگاه شما باشد.
 • بک‌آپ، بازیابی و ریستور کردن ویندوز

تعمیرگاه کامپیوتر

تعمیرگاه کامپیوتر و اجزای وابسته به آن یکی ازموضوع های مهم در حوزه ی سخت افزار است.

بسیاری از نیاز های روزمره ی ما را کامپیوتر ها پاسخ می دهند و به همین دلیل است که به وجود امدن مشکل و توقف در عملکرد آن برای ما بسیار مهم است؛ به طوری که در مواجهه با کوچکترین مشکل در سیستم کامپیوتری، به دنبال راهی برای تعمیرگاه کامپیوتر و رفع مشکل آن می گردیم.

ارتباط با تعمیرگاه کامپیوتر ماتریکس برای مشاوره با کارشناسان تعمیرگاه کامپیوتر ، برای رفع مشکل در زمان کوتاه و استفاده مجدد از سیستم، راه حلی مناسب برای این موضوع است.

کامپبوتر ها باعث به وجود آمدن شغل های زیادی در سرتاسر دنیا برای افراد شده اند و روند پیشرفت بشر را دچار تحول کرده اند؛ اما در کنار همه ی این خدمات برای افراد، استفاده از کامپیوتر مشکلات زیادی در بر دارد اگر به موقع و درست سرویس نشود. مشکلات زیادی در ساختمان کامپیوتر رخ می دهد که برطرف کردن آن ها، ما را نیازمند تعمیرگاه کامپیوتر می کند.

مزایای استفاده از خدمات ماتریکس کامپیوتر

7 روز مهلت تست

یکی از دغدغه های مشتریان گارانتی تعمیرات و مهلت تست است، ماتریکس کامپیوتر تا 7 روز پس از تحویل تعمیرات خود را گارانتی می نماید در این مدت اگر در حال استفاده از کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن هر مشکلی ایجاد شود ماتریکس کامپیوتر ایراد ایجاد شده را برای شما رفع می کند

درباره ماتریکس کامپیوتر

ماتریکس کامپیوتر از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه خدمات کامپیوتر و واردات قطعات اصلی کامپیوتر آغاز کرد.

ماتریکس کامپیوتر با بیش از 15 سال تجربه در زمینه خدمات کامپیوتری ، تعمیرات تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ ، تعمیرات مک بوک و خدمات راه اندازی شبکه در خدمت مردم عزیز ایران میباشد.

همواره اولویت فعالیت ماتریکس کامپیوتر رضایت مندی مشتریان بوده و  تا کنون توانسته ایم رزومه بسیار عالی از نظر دید مشتریان بدست آوریم ، تمامی کارشناسان ماتریکس کامپیوتر از لحاظ فنی باتجربه بسیار خوبی برخوردارند و همچنین امنیت و آرامش مشتریان بسیار حائز اهمیت است.

دکمه بازگشت به بالا