برترین های کسب وکار ایرانیتکنولوژی

فروش انواع گاوصندوق کارکرده و دست دوم در اصفهان

گاوصندوق یکی از مطمئن ترین راه ها برای حفاظت از اسناد و اشیاء قیمتی است و استفاده از آن ها به دلیل افزایش آمار سرقت بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است، اما با توجه به افزایش قیمت تمامی اجناس، خرید گاوصندوق نو برای برخی افراد یک گزینه است. یک ضرورت است به صرفه نیست و گاوصندوق دست دوم گزینه مناسبی برای این افراد است اما باید مراقب باشید که گاوصندوق کاملا سالم باشد وگرنه عملاً بی فایده است.

 شرکت ها، سازمان ها، ادارات، هتل ها گاوصندوق های قدیمی خود را به دلایل مختلفی از جمله کمبود فضای امن، خرید گاوصندوق های مدرن تر و بسیاری از موقعیت های دیگر می فروشند. می توانید آن را از فروشگاهی که گاوصندوق ارائه می دهد خریداری کنید. یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های این حوزه صنعت کاوه است که می توانید بهترین و با کیفیت ترین گاوصندوق های دست دوم را خریداری کنید.

خرید انواع گاوصندوق کارکرده و دست دوم

هنگام خرید گاوصندوق کارکرده ابتدا بدنه، درب، فضای داخلی و قفل گاوصندوق را بررسی کنید. سطح امنیت گاوصندوق به همه این موارد بستگی دارد، بنابراین بررسی آنها بسیار مهم است. اگر گاوصندوق را می توان با کلید باز کرد، مطمئن شوید که هر دو کلید اصلی و پشتیبان در دسترس هستند، زیرا قابل بازسازی نیستند. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید برچسب استاندارد گاوصندوق است که در قسمت داخلی درب گاوصندوق قابل مشاهده است. مقاومت گاوصندوق در برابر حریق نیز بسیار مهم است گاوصندوق آتش نشانی به دلیل اندازه قوی تر در برابر سرقت مقاوم تر و ایمن تر است.

در بسیاری از موارد، بسیاری از افراد نمی توانند از سلامت و کیفیت گاوصندوق مطمئن باشند، بنابراین توصیه می شود گاوصندوق مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. یکی از این فروشگاه های معتبر و شناخته شده صنعت کاوه است که علاوه بر گاوصندوق های نو به فروش می رسد.

شما می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی گاوصندوق دست دوم مورد نیاز خود را سفارش داده و با اطمینان از اینکه گاوصندوق کاملا سالم است، آن در محل دریافت کنید.

قیمت گاوصندوق دست دوم و کارکرده

گاوصندوق های دست دوم برای خرید برای افرادی که بودجه کمتری دارند مناسب است، زیرا قیمت گاوصندوق های دست دوم بسیار کمتر از گاوصندوق های نو است، بنابراین خرید آن مقرون به صرفه تر است. اغلب سازمان ها، ادارات، هتل ها و افراد گاوصندوق قدیمی خود را می فروشند و گاوصندوق های جدید را جایگزین می کنند. سیستم امنیتی گاوصندوق جدید از امنیت بیشتری برخوردار است، اما می تواند با سیستم های امنیتی جدید مانند تشخیص چهره، اثر انگشت، رمزهای عبور موقت یک بار مصرف و غیره جایگزین شود.

توجه داشته باشید که گاوصندوق نمی تواند خیلی قدیمی باشد، در غیر این صورت نمی توان آن را ارتقا داد. قیمت گاوصندوق کارکرده به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله اندازه گاوصندوق، نوع گاوصندوق، نوسانات بازار، سطح سلامت و کیفیت گاوصندوق و فروشندگان مختلف که گاوصندوق های دست دوم را با قیمت های مختلف به فروش می رسانند، زیرا مانند گاوصندوق نو قیمت ثابت است. خیر یافتن فروشنده ای که گاوصندوق را با قیمت منصفانه بفروشد آسان نیست.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا