تکنولوژیبرترین های کسب وکار ایرانی

راهنمای تغییر رمز گاوصندوق کاوه

گاو صندوق نحوه تغییر رمز مکانیکی گاوصندوق کاوه

مدت زمان بازکردن گاوصندوق ها در بهترین حالت دو الی سه ساعت در گاوصندوق های مختلف و حداکثر در بدترین حالت دو الی سه روز خواهد بود. گاوصندوق کاوه مدل های متفاوتی دارد که هر کدام رمز های متفاوت تری را شامل می باشند. یکی از مزایای ویژه و منحصر به فرد گاوصندوق های دیجیتال کوچک این است که شما می توانید در جاهای مختلفی این مدل از گاوصندوق دیجیتال را جاساز نمایید. در صورتی که زیاد از گاوصندوق خود استفاده نکنید ممکن است پس از گذشت مدتی رمز گاوصندوق را فراموش نمایید. برای گاوصندوق های مکانیکی 2 نوع رمز می توانیم تنظیم کنیم، یکی تک رمز (یک عدد بین 0 – 99) و یکی 3 رمز (3 عدد 2 رقمی). ابتدا شاسی ریست را از داخل گاوصندوق می زنیم، سپس می توانیم رمز گاوصندوق را تغییر دهیم.

فروشگاه تنها مرکز فروش معتبر فروش و عرضه انواع گاوصندوقAikoدر تهران است، که این محصول با با استفاده از فروش اینترنتی به سراسر کشور نیز ارسال می کند. همکاران ما در فروشگاه گاوصندوق طباطبایی به صورت تمام وقت در خدمت شما هستند، علاوه بر مشاهده و بررسی محصولات موجود در لیست زیر می توانید از سایر صندوق ها خارجی مثلا گاوصندوق نیکا دیدن فرمایید. فروش با گارانتی و ضمانت نامه معتبر فروشگاه طباطبایی یکی از معتبرترین نمایندگی های گاوصندوقaikoدر تهران است. به همین دلیل اگر به دنبال گاوصندوق خانگی ایمن هستید ، بهتر است که سیف باکس های هتلی را انتخاب نکنید.

گاوصندوق دیجیتالی بزرگ

برای خرید گاوصندوق ایکو می توانید با شماره تلفن های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. فروشگاه گاوصندوق در کرج ما سعی بر آن دارد تا برای تغییر رمز یا هر گونه خدماتی، بهترین و باتجربه ترین کارکنان خود را ارسال کرده و از این طریق بی نظیرترین خدمات را در اختیارتان قرار دهد. گاوصندوق های سیف کاوه با انواع رمز های مکانیکی، دیجیتالی، اثر انگشتی، چشمی و بیومتریک در بازار ایران موجودند.

قیمت رمز مکانیکی گاوصندوق در سیف کاوه از 400 هزار تومان شروع میشود که با توجه به برند رمز این قیمت متغیر میباشد. رمز گاوصندوق دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد. برای آن که بتوانید امنیت گاوصندق تان را بیشتر کنید لازم است تا رمز متناسب با کاربردتان را روی گاوصندوق جاساز کنید.

تمام این نکات را برای تغییر رمز گاوصندوق گنج بان و همه انواع گاوصندوق میتوانید استفاده کنید. برای بازگشایی گاوصندوق در حالت تک رمزه در ابتدا رمز را 3 دور یا بیشتر به سمت چپ میچرخانیم تا پره های رمز آماده ی بازگشایی شوند.

برای بازگشایی رمز گاوصندوقی که روی حالت 3 رمزه است ، ابتدا باید 3 دور یا بیشتر به سمت چپ بچرخانیم تا رمز برای بازگشایی روی حالت 3 رمزه آماده شود. برای تغییر رمز از حالت تک رمز به 2 رمز ابتدا 3 دور یا بیشتر رمز را به سمت چپ میچرخانیم تا تمام پرّه های رمز در یک راستا قرار گرفته و آماده ی تغییر رمز شوند. سپس کلید تغییر رمز را وارد موتور نموده و 90 درجه به سمت راست میچرخانیم.

ما در فروشگاه گاوصندوق نماینده فروش برترین برند های گاوصندوق ایرانی و خارجی می باشیم. گاوصندوق ها برای حفظ امنیت مدارک داخل خود از رمز های مختلفی استفاده می کنند که از مهم ترین آنها می توان به مکانیکی، دیجیتالی، بیومتریک و هوشمند اشاره کرد.

بعد از رمز مکانیکی ، رمز دیجیتال گاوصندوق به میان آمد که نتیجه خیلی خوبی هم در بر داشت. با توجه به درخواست جامعه برای خرید گاوصندوق ، شرکت ها به دنبال افزایش فروش خود و در نتیجه ارائه بیشتر خدمات بودند. ۱- ابتدا درب صندوق را طبق روش آموزش داده شده باز نمائید سپس در حالتی که درب باز است دستگیره را بچرخانید تا زبانه ها از دیواره صندوق خارج شود.

رمز هوشمند گاوصندوق

کلید تغییر رمز را وارد موتور رمز کرده و 90 درجه به سمت راست میچرخانیم. عدد رمز قبلی را 3 دور به سمت چپ روی خط تغییر رمز چرخانده و استپ میکنیم. به همین راحتی رمز شما تغییر پیدا می کند، البته برای انتخاب رمز گاوصندوق ایکو می توانید از طریق سا  eh.comبرروی دکمه نارنجی رنگ انتخاب رمز کلید کنید و تعداد رقم دلخواه خود را وارد نمایید، تا یک رمز قدرتمند برای شما تولید شود. فروشگاه طباطبایی نمایندگی معتبرگاوصندوق ایکودر تهران بهترین قیمت گاو صندوق ایکو را به شما ارائه می کند. بهترین قیمت گاوصندوق ایکو متناسب با تعرفه نمایندگی شرکت ایکو ژاپن به شما ارائه خواهد شد.

گاوصندوق مخصوص طلافروشی ، فروش گاوصندوق

البته Eagle Safes در سبد محصولات خود همه ی دسته های کاربری رو اعم از کاربران خانگی ، اداری ، تجاری و … با گریدهای متفاوت امنیتی ارائه میکند. تقریبا تمامی محصولات دیجیتالی موجود در مرکز سی رن به قفل‌های الکترونیکی طراحی شده. امروزه تامین امنیت سرمایه و دارایی‌ های ارزشمند شما، از ارشیو عکسهای خانوادگی تا اسناد و اوراق بانکی، دیتاهای الکترونیکی و طلا جواهرات ، تنها با بهره‌ گیری از تکنولوژیهای ایمنی بروز شده و هوشمند میسر است.

محصولات ایگل برای ضد حریق بودن و ضد سرقت بودن آزمایش های سختی را پشت سر میگذارند. این برند از نظر کیفیت و امنیت دارای استانداردهای بین المللی از کشور های اروپا ، آمریکا و ژاپن را دارد. توصیه می شود که شماره سفارشتان را تا زمان تحویل گاوصندوق به همراه داشته باشید.

گاوصندوق ایکو Aiko یا Eikoدارای ساختار بسیار مستحکمی است، این صندوق با موادی از قبیل دولومیت، رس، بوکسیت، کرومیت و دیانومیت ساخته می شود که این مواد نسوز می باشند. هستند و شما میتوانید با خیالی آسوده کار باز کردن قفل گاوصندوق خود را به ما بسپارید. با تهیه گاوصندوق های ضد سرقت می توانید از سرمایه های ارزشمند خود محافظت کنید.

در پایان میتوانید دستگیره را بچرخانید و از تماشای باز شدن درب گاو صندوق لذت ببرید. دستگیره را بچرخانید تا زبانه ها بیرون بیاید و باز شود; ابتدا رمز قدیم را پاک کرده و سپس رمز جدید را تعریف کنید; برای پاک کردن هم باید اعداد را رقم به رقم پاک کنید; و در مرحله بعدی هم رقم به رقم یا عدد به عدد تعریف کنید. لازم به ذکر است اگر چنانچه به هر دلیلی گاوصندوق شما قفل شده و یا قفل کردید و رمز آن را فراموش کردید یا اینکه با وارد کردن چندین رمز مختلف قادر به باز کردن آن نیستید.

2-حالا رمز جدید خود را بر روی شاخص تغییر رمز ( \ ) قرار دهید ( چهار دور کامل در خلاف جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید و در دور آخر روی عدد جدید توقف کنید ) سپس کلید تغییر رمز را بحالت اولیه برگردانید (90درجه به سمت راست بچرخانید )و از قفل خارج نمائید. برای این کار صفحه مدرج را به سمت چپ چرخانده تا عدد 10 زیر شاخص مورب قرار بگیرد.

بنابراین 3 مرتبه دیگر با چرخاندن صفحه مدرج به سمت چپ عدد 10 را در راستای شاخص مورب قرار دهید. سپس صفحه ی مدرج را 4 دور در جهت خلاف عقربه های ساعت به سمت چپ چرخانده دردور آخرعدد رمزگاوصندوق را روی شاخص وسط ( ا ) متوقف کنید سپس در جهت عقربه های ساعت به سمت راست بچرخانید تا جائیکه صفحه مدرج اصطلاحا قفل شود .

لطفا نظر خود را در قسمت زیر وارد کنید لغو پاسخ

برای تغییر رمز گاوصندوق دیجیتال راه های بسیار زیادی وجود دارد که ما در ادامه به بررسی این راه ها و ترفند ها میپردازیم، در این قسمت فیلم آموزش تغییر رمز گاوصندوق دیجیتال را برای شما عزیزان قرار داده ایم امیدواریم این ویدیو برای شما مفید بوده باشد. برای باز كردن گاوصندوق ديجيتالی راه های متفاوتی وجود دارد که در این قسمت مقاله تعدادی از این راه های برای شما توضیح خواهیم داد.

برای باز كردن گاوصندوق ديجيتالی و یا باز كردن رمز گاو صندوق كاوه ابتدا باید باتری های گاوصندوق دیجیتالی را چک کنید و مطمئن شوید که باتری ها خالی نشده اند. در نظر داشته باشید که در گاوصندوق های دیجیتالی قدیمی هشدار باتری را مشاهده نخواهید کرد.

گاهی پیش میاید در هنگام تغییر رمز گاوصندوق کاوه با مشکل مواجه میشوید. در این حین بسیار پیش آمده قفل گاوصندوق خراب شود و شما نتوانید آن را باز کنید. در این زمان بهترین کار این است که آرامش تان را حفظ کرده و یا با استفاده از راهکار های گفته شده در مقاله تعویض قفل گاوصندوق مشکل را برطرف کنید. و یا با کارشناسان گنجبان تماس گرفته تا در کوتاهترین زمان مشکل گاوصندوق را برطرف کنند.

( البته برای نمونه های عادی و یا نهایتا تا ۳۵۰ کیلوگرم ) ، این که چرخ دستی های سه چرخ چگونه این کار را انجام می‌دهند و نحوه ی صحیح انجام آن چگونه است در ادامه برایتان توضیح داده خواهد شد. برای حمل و نقل این محصولات باید افراد تعلیم دیده و کاربلد باشند تا خسارات جبران ناپذیری به جود نیاید.

اولین قدم برای حمل و نقل صندوق ها بسیار مهم است ، حفظ امنیت آن هاست. گاوصندوق از سنگین ترین وسیله هایی است که جا به جایی آن ها بسیار دشوار است. ایگل و لوسل در حوزه ی محصولات وارداتی و سوپر آلیاژی ها در نمونه های داخلی شامل بیشترین تغییرات بودند.

به طوری که سومین عدد رمز ( که در اینجا عدد 30 فرض شده است ) دقیقا 2 مرتبه هم راستای شاخص تغییر رمز قرار بگیرد. اینجاست که رمز گاوصندوق باز شده است و می توانید دستگیره گاوصندوق را بچرخانید و درب گاوصندوق را باز کنید .

قبل از شروع بررسی نحوه تغییر رمز گاوصندوق دیجیتال بیایید کمی با این نوع گاوصندوق و کاربرد آن بیشتر آشنا بشویم، گاوصندوق دیجیتال دارای صفحه نمایشگرجهت رویت رمز وارد شده می باشد که در صورت واردکردن رمز اشتباه بعد از ۳ بارپشت سرهم بمدت ۳ دقیقه رمز نمی پذیرد.

حال که با گاوصندوق دیجیتال آشنا شدیم بیایید نحوه تغییر رمز این گاوصندوق و همینطور فراموشی رمز گاوصندوق دیجیتال را بررسی کنیم. ۴- بعد صفحه ی مدرج را به سمت چپ بچرخانید تا به شماره سوم رمز جدید (۷۵) برسد (که این دیدن شماره هم خود یکبار محسوب می شود) سپس یکبار به ست چپ بچرخانید تا دور آخر دقیقا شماره روی شاخص تغییر رمز قرار گیرد .

۲- حالا رمز جدید خود را بر روی شاخص تغیر رمز قرار دهید چهار دور کامل خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و در دور آخر روی عدد جدید بایستید سپس کلید تغیر رمز را به حالت اولیه برگردانید یعنی ۹۰ درجه در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید و از روزنه خارج کنید .

تنظیم رمز گاوصندوق

برای خرید گاوصندوق از نمایندگی سیف باکس شاپ، می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید. به این ترتیب رمزگاوصندوق شما به راحتی تغییر می کند،و در صورت بروز هرگونه مشکل برای تغییر رمز گاوصندق دیجیتال می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. افراد در برخی از مواقع بعد از خرید گاوصندوق و آماده سازی آن برای استفاده تصمیم می گیرند که رمز گاوصندوق را عوض کنند و جایگزین رمز قبلی کنند.

برای دریافت PDF های آموزش کار با سایر قفل رمز های مکانیکی و یا دیجیتالی بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا وارد صفحه آموزش شوید و فایل PDF مربوطه را دانلود کنید. در بیشتر موارد ظرفیت باتری تمام شده و به همین دلیل گاوصندوق باز نمیشود. برای رفع این مشکل میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید تا به سرعت برای باز كردن رمز گاو صندوق كاوه و دیگر برند ها به محل شما اعزام شوند.

فیلم تغییر رمز گاوصندوق دیجیتال و مکانیکی

برای خرید گاوصندوق دیجیتال این مقاله را تا انتها بخوانید. در بخش زیر می توانید مدل های مختلف گاوصندوق های دیجیتالی همراه با قیمت هر کدام از این محصولات را مشاهده نمایید. برای خرید گاوصندوق از بزرگترین فروشگاه سیف باکس در تهران می توانید به وب سایت های زیر مراجعه کنید.

در این صورت شما می توانید برای تغییر دادن رمز قیمت گاوصندوق در صورت فراموشی اقدام به برقراری تماس رایگان با گنجبان و استفاده از مشاوره رایگان آن ها در خصوص فراموشی رمز گاوصندوق کنید. حال که با انواع رمز گاوصندق آشنا شدیم نوبت به روش تغییر رمز گاوصندوق ها می رسد.

ما برای تغییر رمز با خط واقع شده در سمت چپ خط اصلی سر و کار داریم. دیجیتالی صندوق خانگی و هتلی مدل 25ER مناسب برای مصارف خانگی و اداری همراه با قفل دیجیتالی و قابلیت پیچ شدن به زمین قابلیت رمز دهی 4 تا 8 رقم در صورت ورود رمز اشتباه توسط افراد غیر مجاز سیستم به مدت 5 دقیقه رمز نمی پذیرد.

سیف باکس که همان گاوصندوق است ، دارای گرید های امنیتی پایین تر نسبت به محصولات موجود در بازار است. یکی از سوالات مهم افرادی که قصد دارند یک گاوصندوق ایگل مناسب خریداری کنند این است که سیف باکس را از چه برندی بخریم و چه مدلی را انتخاب کنیم. لیست بهترین گاوصندوق های اسلحه کاوه را می توانید از طریق واتس آپ و یا تماس تلفنی به همراه آخرین قیمت گاوصندوق اسلحه کاوه دریافت کنید.

امروزه با زیاد شدن مشکلات اقتصادی برخی از افراد دست به سرقت می زنند. شما قبل خرید محصول باید اطلاعاتی داشته باشید، که هنگام خرید برای شما کارآمد خواهد بود. این چرخ دستی ها معمولاً دارای دسته ی مناسب با زاویه ی ۹۰ درجه هستند.

همچنین در زمان انجام اینکار یکی از مهم ترین نکاتی که به شما کمک میکند ، استفاده از اهرم می باشد. اگر بخواهیم به صورت مختصر یک راهنمایی ساده به شما بکنیم می توانید با استفاده از چرخ دستی های سه چرخ این کار را انجام دهید. و به شما خواهیم گفت که چگونه میشود در سریع ترین زمان و با هزینه ی کم این کار رو انجام داد.

در صورتی است که گاوصندوق شما توسط افراد آشنا و نزدیکانتان باز نشده باشد. ممکن است گاوصندوق شما قفلش دستگاری شده و بازگشایی گاوصندوق کاوه شما توسط فردی حرفه ای انجام شده است. اما در بسیاری از مواقع این خود صاحبان گاوصندوق ها هستند که باعث می شوند تا به آسانی بازگشایی گاوصندوق کاوه آنها توسط سارقان انجام شود و داراییشان به تاراج رود.

کمی پیچیده است و ما نمی خواهیم تمام زیر و بم کار را برای شما توضیح دهیم فقط قصد داریم تا به شما بگوییم که چه نکته هایی را رعایت کنید تابازگشایی گاوصندوق کاوهبرای هر فردی ساده نباشد. کلید چند محور هم وسیله دیگری است که قابلیت این را دارد که در هر قفلی تغییر وضعیت دهد و آن را به سرعت باز کند و در بازگشایی گاوصندوق هم وسیله ای کاربردی است.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا