برترین های کسب وکار ایرانیلوازم خانگی

تعمیر یخچال ساید بای ساید

در یک بعدازظهر گرم تابستانی ، پس از یک روز پرهیجان، درب یخچال‌ سایدبای‌سایدتان را برای برداشتن آب‌خنک باز می‌کنید، اما با ناباوری هرچه تمام‌تر، آنچه که در یخچال به‌عنوان آب سردتگرگی قرار دارد، چیزی به مراتب گرم‌تر از آب‌شیر است! خداوند چنین چیزی را نصیبتان نکند! اما خدای نکرده، اگر این مشکل رایج برایمان پیش آمد چه‌کنیم؟ اگر روزی درب یخچال سایدبای‌سایدمان را باز‌کرده و با منظره دلخراش سردنکردن آن مواجه شویم، چه راه‌حلی برای آن پیدا کنیم؟! در این مقاله، به این مشکل می‌پردازیم و بهترین عکس‌العمل ممکن را بر می‌گزینیم.

به‌طورکلی، یخچال سایدبای‌ساید همانند تمام سامانه ها و ماشین‌آلات پیچیده دیگر، از همکاری و کنارهم قرارگرفتن اجزای مختلف تشکیل شده و ضعف کارکرد در هریک از آنها می تواند عملکرد کل‌ سیستم را مختل سازد و چو عضوی از آن را به درد آورد روزگار ، دگر عضوها را نماند قرار…

عمده دلایل رایج سردنکردن یخچال

اما طبق گزارشات واصله، عمده دلایل رایج سردنکردن یخچال در‌ ارتباط با موارد ذیل می باشند:

۱) عدم تنظیم صحیح و اصولی دمای یخچال

اصولاً یخچال‌های سایدبای‌ساید به‌وسیله مانیتوری دیجیتال تنظیم می‌شود. اما باید در نظر داشت که محدوده دمای‌ استاندارد در فصول مختلف سال متفاوت است.

دمای مناسب قسمت یخچال در تابستان ۳ تا ۴ درجه سانتیگراد و در زمستان بین ۴ تا ۵ درجه سانتیگراد می باشد، یعنی دمای سردتر برای فصل تابستان و دمای گرم تر برای فصل زمستان است.

اما بهترین دما برای قسمت فریزر به صورت کلی، بین ۱۷- تا ۲۰- درجه می‌باشد.

۲) گردش نامناسب هوا در یخچال

قراردادن بسته‌های بزرگ در یخچال‌ها و در مسیر دریچه‌های گردش هوا می‌تواند در فرآیند سردکردن یخچال اختلال ایجاد کند. لذا، توصیه می‌شود در صورت امکان هوای دریچه‌های هوا را به‌خوبی داشته‌باشید!

۳) قراردادن بیش ازحد موادغذایی در یخچال

سرمای تولیدشده توسط سیستم‌ خنک‌کننده باید به نسبت مناسب بین بسته‌های‌غذایی توزیع شود و افزایش بسته‌های‌غذایی می‌تواند موجب اختلال در این فرآیند شود. پس، توصیه می‌شود حتماً به اندازه خرید کنید و از انباشت موادغذایی در یخچال اجتناب کنید.

۴) خرابی موتور اصلی و رله موتوریخچال

این موتور وظیفه‌دار فشردن گاز منبران یخچال است، گازفشرده را به لوله‌های کندانسور پمپاژ می‌کند (مثل خون در رگ های ما!). سردنکردن یخچال می‌تواند ناشی از این موتور باشد و تعمیر آن، نیازمند متخصصان این حوزه می‌باشد.

هم چنین، خرابی رله‌موتور نیز در بروز این اختلال موثر بوده و با توجه به ایجادمشکل در فرآیند استارت‌زدن موتورخودرو، باید سریعا موردتعمیر قرارگیرد.

۵) اختلال در لوله های کندانسور

کندانسور وظیفه خنک‌کردن گاز فشرده شده توسط لوله های‌مویی بر عهده دارد. حتما از صحت عملکرد این لوله ها مطمئن شوید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید در سریع ترین زمان

یخچال، به‌عنوان یکی از ضروری‌ترین ارکان هر آشپزخانه شناخته می‌شود و نیازمند دقت و مراقبتی درخورشأن است. اما چه می‌شود، اگر روزی با اشتهای هرچه تمام‌تر برای برداشتن خوراکی به سمت آن بروید ولی پس از باز کردن درب یخچال خود متوجه شوید حال یخچالتان خوب نیست؟ آیا حالتان گرفته نمی‌شود؟ حال شکمتان چه‌طور؟

 نیاز نیست نگران باشید. یخچال‌ها هم مانند هر موجود زنده دیگری هر‌از‌گاهی دچار سوء کارکرد شده و بدین منظور،‌ نیاز به متخصصان خبره و ماهر که به خوبی بتوانند ایرادات فنی آنها را بیابند و به خوبی با آنها ارتباط برقرار کنند، احساس می‌شود.

اما در این میان، یخچال سایدبای‌ساید علاوه بر قیمت‌بالا، سیستم فنی پیچیده‌ای داشته و متعاقباً بحث اعتماد در‌ارتباط با انتخاب یک تعمیرکار خبره که بتواند به‌ خوبی و در کمترین زمان ممکن، آن را عیب یابی کند، به وضوح مطرح است. کما اینکه، تعمیر یخچال، کاری نیست که بتوانیم به تنهایی انجام‌دهیم و ممکن است در جریان این کار و در نتیجه برخوردی ناشیانه، یخچال سایدبای‌ساید زیبایمان دار فانی‌ را وداع بگوید.

پس چه باید کرد؟

هیچ، تنها کمک گرفتن از متخصصان این حوزه!

متخصصان ماهری که با استناد بر قوه تشخیص و علم و تجربه خود بتوانند در برخورد با هر مشکل فنی، مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین استراتژی‌ممکن را به کار برند و علاوه بر تعمیر یخچال، از تراشیده‌شدن هزینه‌های‌بیجا پرهیز کنند.

به عنوان مثال، قطعه‌ای را در نظر بگیرید که دچار ایراد فنی است و قابلیت‌تعمیر دارد اما تعمیرکار علم کافی در خصوص تعمیر آن نداشته و سریعا دستور تعویض آن را صادر می‌کند، یا اینکه برد یخچال حتما باید در تعمیر‌گاه و به‌دست مهندس‌برق تعمیر شود. مهم است که متخصصان این حوزه بتوانند بهترین تصمیم را با صداقت‌کامل و وجدان کاری بالا بگیرند.اگر درمنطقه اسلامشهر زندگی میکنید میتوانید  تعمیر یخچال فریزر خودرا به متخصصین بلد سرویس بسپارید. این مجموعه به عنوان یکی از برترین موسسات تعمیرات یخچال در اسلامشهر شناخته شده و با چندین سال سابقه آماده ارائه خدمات 24 ساعته می باشد.

تعمیر انواع یخچال سایدبایساید

آشپزخانه قلب هر خانه می‌باشد، آنجایی که برای رفع نیاز هر انسانی به آن پناه می‌برد و می‌توان گفت بیشتر زمان خود را در آنجا صرف می‌کند. یخچال جزو یکی از مهم‌ترین وسایل آشپزخانه می‌باشد. در‌صورتی که اگر از بهترین برند استفاده و طرز صحیح کار با آن را بدانید می‌توانید زمان تعمیر آن را در منزل به عقب بیندازید. اما گاهی اوقات با وجود اینکه تمام نکات استفاده درست را انجام دادید، این وسیله پرکاربرد دچار نقض کارکرد و خرابی در برخی از قطعات خود می‌شود. در این مواقع تنها گزینه که نتیجه‌ی بهتری را به همراه دارد، تماس با تعمیرکار یخچال برای حل مشکل موجود است.

قیمت تعمیرات یخچال

از مهم‌ترین نگرانی‌های مشتریان قیمت تعمیر یخچال می‌باشد. توجه داشته باشید که قیمت و کیفیت در راستای یک دیگر هستند. به خدماتی که بسیار ارزان قیمت هستند نمی توان اعتماد لازم را داشت چراکه به احتمال زیاد کار با کیفیت مناسب را به شما تحویل نخواهند داد. هزینه‌ی تعمیر یخچال به عامل‌های زیادی بستگی دارد. می‌توان گفت برند و مدل یخچال نقش مهمی در تعیین قیمت دارند برای مثال یخچال ساید‌بای‌ساید به تکنسین متخصص‌تر و قطعات گران‌تری نیاز دارد.

تعمیر یخچال سایدبای‌ساید در منزل

یخچال یکی از کاربردی‌ترین لوازم برقی در هر آشپزخانه ای است که به علت نگهداری شبانه روزی مواد غذایی یکی از پر مصرف‌ترین، سیستم عملکردی به حساب می‌آید. این روزها به دلیل قیمت‌های سرسامان‌آور لوازم خانگی، خریداران آن کسانی هستند که با تعمیرکار ماهر آشنایی ندارند.

مشکلات مربوط به یخچال

برعکس دیگر وسایل، یخچال دیرتر دچار مشکل می‌شود. با این حال اگر به فکر سرویس یخچال نباشید با هزینه‌های بسیاری روبه‌رو می شوید. با این حال تعمیر و سرویس سایدبای‌ساید در پی شناخت عیب آن صورت می‌پذرید که فرایند تعمیر آن نیازمند دانش و مهارت بالایی است.

منبع: مجموعه بلد سرویس https://baladservice.com/

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا