برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

بهترین لباس بچه گانه برای فصل پاییز

25 مدل لباس بچه گانه پسرانه پاییزی 2023

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل لباس بچه گانه پسرانه پاییزی را میبینیم. انتخاب لباس برای بچه ها امری شیرین اما سخت اسـت، این درست نیست کـه برای لباس بچه ها سلیقه بـه خرج ندهیم و فقط چیزی بخریم کـه گرم نگه شان دارد. مـا باید از همین دوران نظم، خوش پوشی و رعایت ظاهر رابه انها بیاموزیم. در ادامه این مطلب بهترین ست هاي پاییزی پسربچه ها را مرور می کنیم. با مجله آسنا شاپ همراه باشید. همچنین می توانید جهت خرید لباس پلیس بچه گانه، لباس نظامی بچه گانه و دریافت لیست قیمت خرید لباس پلیس یگان ویژه با ما تماس بگیرید.

آسان بودن كودك را در لباس اولویت قرار دهید. لباس هاي گشاد و آسان كه پوشیدن و درآوردن آن ها آسان باشد بهترین انتخاب اسـت؛ دقت كنید كه سر كودكان نسبت بـه بدن شان كمی بزرگ تر اسـت. بهتر اسـت لباسی كه در قسمت یقه، سرآستین و مچ پاها نرم و آسان باشد و كش سرآستین و پاچه شلوار تنگ نبوده را انتخاب كنید. اگر برای پسربچه تان بـه دنبال بلوز آستین بلند برای مناسبت هاي رسمی هستید، شك نكنید، رنگ بندی شاد در كنار جنس پنبه  اي لباس خواسته تان را برآورده خواهد كرد. با این كه كودكان طبق معمول از استفاده كردن از شال گردن زیاد استقبال نمی كنند، اما بهتر اسـت برای روزهایی كه هوا سرد میشود بـه فكر شال گردنی از جنس پنبه برای كودك تان باشید.

لباس پاییزه پسرانه کودک

اگر میخواهید برای كودك كلاه بخرید، بهتر اسـت در روزهای سرد از كلاه هاي بافتنی كه جنس پنبه یا كتان دارند استفاده كنید تا قسمت پیشانی و پوست سركودک خارش نگیرد. كلاه هاي لبه دار برای محافظت از سركودک و پوست او در روزهای تابستانی مناسب تر اسـت. دراین بلوز كش دور، لبه آستین و كمر تنگ نبوده و اگر تحرک كودكتان زیاد اسـت خیال تان آسان باشد، بـه اندازه كافی لباس سبک و آسان اسـت.

راهنمای انتخاب لباس پاییزی برای بچه ها

رنگ بندی عسلی بهترین انتخاب برای فصل برگ ریزانی اسـت كه با باران هایش غافلگیرمان می كند. بـه گزارش سایت آسنا شاپ جنس پنبه بلوز و شلوار قدرت بالایی در گرم نگه داشتن پوست حساس كودک دارد. دراین فصل بهتر اسـت بجای این كه لباس هاي ضخیم و سنگین زمستانی تن بچه ها كنید، سراغ لباس هاي چند تكه سبک و گرم بروید كه اگر كودكتان حین تحرک گرمش شد با درآوردن بارانی یا كاپشن اش نگران سرماخوردنش نشوید.

مدل لباس پاییزی بچه گانه پسرانه

در موقع خرید  كردن بالاتنه كودك ، دكمه ها و بست هاي لباس را كنترل كنید؛ نحوه دوخته شدن دكمه ها باید بـه نحوی باشد كه مدام باز نشده ودر عین حال بـه سختی هم بسته نشود، بـه خصوص اگر كودک بتازگی خودش لباس میپوشد، دراین صورت اعتماد بـه نفسش را از دست خواهد داد.فراموش نكنید هنگام خرید بالاتنه سراغ جنس هاي پرزدار نروید، زیرا بـه تنفس كودكتان آسیب می رسد.

مدل لباس بچه گانه پسرانه پاییزی 1401 و 2023

در انتخاب یک شلوار مناسب زمانی كار آسان میشود كه قلق هاي خریدش را بدانید. یكی از بهترین انتخاب ها برای شلوار كودكان، شلوار كشی با جنس كتان اسـت كه بـه اسانی بـه تن فرزندتان می رود و از نفوذ باد پیش گیری می كند اما یادتان باشد هنگام خرید شلوارهای كشی، كمی از سایز كودک بزرگتر انتخاب كنید چون رشد كودكان سریع اسـت و ممكن اسـت در طول فصل سرما برایش كوچک شود.

25 مدل لباس بچه گانه دخترانه پاییزی 1401

در اینبخش مجموعه اي زیبا از مدل لباس بچه گانه دخترانه پاییزی را مرور میکنیم. فصول سرد سال برای بچه ها نسبتا خطرناک هستند و باید نسبت بـه گرم بودن لباس آن ها خاطرجمعی کامل حاصل کنید. لباسهای فرزند شـما در پاییز و زمستان باید طوری باشد کـه هم گرم باشند، هم آسان باشند و هم برای بچه ها جذابیت داشته باشند. در ادامه پرطرفدارترین مدلهای لباس دختربچه پاییزی را میبینیم.

لباس زمستانی بچه گانه دخترانه

خرید لباس بچه گانه همیشه را در پاییز انجام دهید. لباس هایي کـه بچه ها دوست دارند عبارتند از پلیور، شنل، بلوز آستین بلند، شلوار اسکی، شلوار گرمکن، پیراهن و شلوار جین و ساپورت. همیشه یک تا دو سایز بزرگتر و جنس مرغوب بخرید کـه بتواند تمام زمستان تنش کند.

بـه دنبال لباسهای بادوام، ضدآب، ضخیم و گرم باشید. کلاه گرم، شال گردن و دستکش و حداقل دو جفت بوت شیک بخرید؛ یکی برای آب و هوای برفی و یخبندان و یکیدیگر برای روزهای معمولی اما سرد. بـه کودک خود بـه نسبت سن اش راجع بـه سرمازدگی و افت دمای بدن، نحوه ي محافظت ازبدن و سلامت آن در چنین شرایطی آموزش دهید.

قبل از این کـه بـه او لباس بپوشانید درنظر داشته باشید کـه او برای چـه کاری بیرون میرود. لباس زیر و زیرپوش را برای او فراموش نکنید.بـه گزارش سایت آسنا شاپ اینکار شامل پوشیدن جوراب ها و زیرپوش ضخیم میشود. حتماً لباس مناسب بیرون و شلوار و بلوز مناسب بـه او بپوشانید و اکسسوری ها را فراموش نکنید. دستکش بی انگشت، کلاه بافت شل و بوت هاي وی را تنش کنید.

وی را بـه مرکز خرید ببرید و اجازه دهید خودش لباس هایش را انتخاب کند. شاید نیاز باشد کـه بسته بـه سنش بـه انتخاب او کنترل داشته باشید. وی را از شرایط آب و هوایی مطلع کنید و این کـه در طول روز چـه کارهایی خواهد کرد. لباسهای وی را چک کنید. اگر لباس هایش مناسب نیست از او بخواهید لباسهای بهتری بپوشد.

از خریدن رنگ هاي سرد و زمستانی مثل زرد کم رنگ، آبی یخی، ارغوانی، سبز دریایی و رنگ هاي ملایم در فصل پاییز دوری کنید. لباس هایي بـه رنگ سیاه و سفید یکدست هم نخرید، زیرا این رنگ ها نقاط قوت پوست کودک را میگیرند و بلافاصله آنرا تیره می کنند. فصل پاییز با خودش رنگ هاي طلایی و خاکی و گرمی می آورد. این رنگ ها بـه تنهایی پر طراوت هستند.

 انتخاب لباس مناسب و زیبا یکی از دغدغه های مهم همه والدین است، مطمئنا هر پدر و مادری ترجیح می دهد زیباترین و بهترین پوشش را برای فرزندش تهیه نماید. با آغاز هر فصل والدین تلاش می کنند بهترین استایل متناسب با آن فصل را برای کودک خود انتخاب و تهیه نمایند. حال با نزدیک شدن به فصل پاییز انتخاب مدل لباس پاییزه بچه گانه شیک و جدید تبدیل به یکی از دغدغه های والدین شده است.

استایل های پاییزه کودکان شامل انواع و دخترانه، شلوار های شیک و زیبا، هودی یا سویشرت بچه گانه، کیف و کفش، ، کلاه و… می باشد که به شیک پوشی کودک کمک شایانی می نمایند و توجه به هر یک از این اقلام می تواند نقش مثبتی در زیباتر شدن استایل کودک داشته باشد.

34 مدل لباس پاییزه بچه گانه جدید دخترانه و پسرانه

تصاویری که در ادامه ارائه می دهیم چند نمونه دخترانه و پسرانه می باشد که اغلب ترند شده اند و از محبوبیت زیادی بین افراد با سلایق مختلف برخوردار گشته اند. این لباس ها اسپرت هستند و برای کودکان دختر و پسر مناسب می باشند.

لباس های پاییزی دخترانه

لباس های پاییزه دختر بچه ها تنوع بسیار بالایی دارند و والدین می توانند از انواع لباس های اسپرت مثل بلوز شلوار، سویشرت، کت و… استفاده کنند و یا به سراغ پیراهن های پشمی، سارافون های گرم، بلوز و دامن، ساپورت های ضخیم، بارانی بلند و… بروند و استایل پاییزی زیبایی برای کودک خود بسازند. در ادامه نمونه هایی از استایل پاییزه برای دختر بچه ها را مشاهده می نمایید که با ایده گرفتن از آنها می توانید بهترین پوشش و استایل را برای کودک خود در فصل پاییز انتخاب نمایید.

لباس های پاییزی پسرانه

به هنگام خرید لباس پاییزه پسرانه اولین نکته قابل توجه سایز کودک است، انتخاب لباس با سایز مناسب باعث می شود کودک احساس راحتی داشته باشد و لباس مانع تحرک وی نشود. علاوه بر راحتی، جنس لباس باید نرم و گرم باشد و پارچه لباس مناسب انتخاب شده باشد، نکته مهم و قابل توجه دیگر زیبایی و جذابیت لباس است که مطمئنا والدین توجه خاصی به آن خواهند داشت. تصاویر زیر جدیدترین مدل های لباس های پسرانه مناسب فصل پاییز را نشان می دهند که شامل پلیور، سویشرت، کت، بارانی، بلوز و شلوار و… می باشند و بهترین انتخاب برای پسربچه های شیک پوش محسوب می گردند.

لباس های پاییزه ایی که معرفی نمودیم می توانند بهترین انتخاب برای کوچولوهای شیک پوش و به روز شما باشند و با خلاقیت خود زیباترین استایل را با این لباس ها برای کودکان بسازید تا پاییزی خاص و متفاوت را تجربه نمایند.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا