تکنولوژیبرترین های کسب وکار ایرانی

بهترین مکان برای خرید ویلا در اطراف تهران

شمال بهترین منطقه آب و هوایی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته و بدون شلوغی شهر نشینی است. اما اگر جزو کسانی هستید که حال و حوصله چندین ساعت رانندگی برای رسیدن به شمال را ندارید و می خواهید آخر هفته ها را با آرامش سپری کنید پیشنهاد ما به شما خرید ویلا در مناطق دور از هیاهوی شهری و همچنین مقصدی کوتاه برای رسیدن باشد.

خرید ویلا در اطراف تهران بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند دسترسی سریعی به ویلای خود برای آخر هفته داشته باشند

در ادامه ما مناطق اطراف تهران را که دارای شرایط آب و هوایی خوب برای خرید ویلا هستند را به شما معرفی می کنیم. باما باشید.

چرا اطراف تهران ویلا بخریم؟

اگر می خواهید آخر هفته ها استراحت کنید مسلما شمال گزینه خوبی نیست چرا که باید ساعت ها رانندگی کنید و برای برگشت نیز همینطور. اما اگر در اطراف تهران ویلا بخرید به سادگی و در کمتر از یک ساعت می توانید به ویلای خود بروید و از شلوغی ها و آلودگی های شهری فرار کنید.

داشتن ویلا در مناطق خوش آب و هوای اطراف تهران شما را از زندگی ربات گونه خارج می کند و آخر هفته های پر از آرامش را به کسانی که از فضای شهری خسته شده اند، می دهد.

بهترین مناطق اطراف تهران برای خرید ویلا

بر حسب نیاز خود و با توجه به آب و هوایی که مد نظرتان است بهترین ویلاها را در مناطقی که معرفی کرده ایم می توانید بخرید:

1- لواسان

یکی از پر استقبال ترین شهرهای اطراف تهران لواسان شمیران است. این شهر نزدیک ترین منطقه خوش آب و هوا به تهران بوده و با فاصله 11 کیلومتری در شمال شرقی پایتخت قرار دارد. اگر در ساعات ترافیکی نباشید بعد از 15 دقیقه رانندگی به این منطقه می رسید. لواسان طبیعتی زیبا و آب و هوایی پاک دارد به همین دلیل سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

2- شمشک

شمشک جاذبه های تفریحی زیادی دارد و به کسانی که می خواهند از فضای شهری به دور باشند پیشنهاد می شود. مهمترین جاذبه گردشگری شمشک، پیست اسکی دیزین است. چهار فصل این منطقه زیبایی خاص خود را دارد ولی بیشتر افراد در زمستان بخاطر پیست اسکی وارد این منطقه می شوند.

3- کردان

کردان به آب و هوای مناسب و طبیعت سبز مشهور است و همین مورد باعث جذب توریست به این منطقه شده است. این شهر در 25 کیلومتری شهر کرج قرار دهد و بهترین موقعیت هم برای سرمایه گذاری و هم خرید ویلا برای کسانی است که می خواهند روزای تعطیل خود در منطقه ای خوش آب و هوا باشند. از مهمترین جاذبه های کردان می توان به سایت پرواز، کوهنوردی و طبیعت گردی اشاره کرد.

4- دماوند

دماوند یکی از شهرستان تهران است و همانند سایر مناطق اطراف تهران، ویلاسازی گسترده ای در این منطقه به دلیل خوش آب و هوا بودن آن صورت گرفته است. از مهمترین دلایلی که افراد در این منطقه نسبت به مناطقی همچون لواسان و فشم، ویلا می خرند، قیمت ارزان ملک و زمین در این منطقه است.

5- کوهسار

کوهسار یک منطقه ویلایی در اطراف تهران است که نزدیک کردان است و آب و هوایی شبیه آن دارد. ویلاهای این منطقه محبوبیت زیادی دارند و نسبت به کردان قیمت کمتری دارند.

6- چهار باغ

یکی از بهترین مناطق ویلایی در اطراف تهران و نزدیک کرج، چهار باغ است که داری آب و هوای مناسب و پر از باغ میوه است. چهار باغ یک منطقه عالی برای خرید ویلا است و نسبت به کوهسار و کردان قیمت کمتری دارد.

در اطراف تهران کجا ویلا بخریم؟

تا این جا شما را با مناطق خوش آب و هوای اطراف تهران برای خرید ویلا آشنا کردیم. مناطق غرب تهران به دلیل تقاضای زیاد در سال های گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته است.

سهیلیه، کردان و چهارباغ جزو مناطقی هستند که به دلیل طبیعت زیبا و نزدیکی به تهران جزو بهترین مناطق برای خرید ویلا در اطراف تهران هستند.

منبع: استودیو قاف

مهمترین نکته برای داشتن یک ویلا، سازگار بودن آن با روحیه و طبق سلیقه شما دارای امکانات مد نظرتان باشد.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا