تکنولوژیبرترین های کسب وکار ایرانی

5 تا از بهترین سایت های خرید لایک اینستاگرام

بهترین سایت های خرید لایک اینستاگرام

بهترین سایت های خرید لایک اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم. اگر دغدغه شما انتخاب بهترین سایت برای خرید لایک ایرانی اینستاگرام میباشد، ما به شما 5 مورد از بهترین سایت های خرید لایک اینستاگرام را معرفی میکنیم که با تست و نقد و بررسی به آنها رسیده ایم. قبل از آن سراغ مهمترین معیارهای انتخاب بهترین سایت خرید لایک اینستاگرام میرومیم. اگر به دنبال تجربه خرید لایک اینستاگرام تضمینی و با کیفیت هستید با ما همراه باشید.

سر تیترها:

 1. چرا لایک اینستاگرام بخریم؟
 2. ویژگی های یک سایت معتبر برای خرید لایک اینستاگرام
 3. لیست بهترین سایت های خرید لایک اینستاگرام

چرا لایک اینستاگرام بخریم؟

برندها و اینفلوئنسرها می‌دانند که حضور قوی در رسانه‌های اجتماعی به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا پیشنهادات خود را ارتقا دهند. داشتن فالوورهای متعدد به برندها و تأثیرگذاران اعتبار و اثبات اجتماعی می دهد. هرچه افراد بیشتری شما را دنبال کنند، قابل اعتمادتر ظاهر می شوید.

وقتی قابل اعتماد یا معتبر به نظر می‌رسید، احتمال خرید چیزی که شما توصیه می‌کنید بیشتر است.

با این حال، با وجود بسیاری از برندها که برای جلب توجه رقابت می کنند، نرخ تعامل اینستاگرام و تعداد فالوورها کاهش یافته است و بازاریابی اینستاگرام را بیش از هر زمان دیگری چالش برانگیز کرده است.

در حالی که هشتگ‌ها و برچسب‌گذاری جغرافیایی کمک می‌کنند، تاثیر آن‌ها کمتر مشخص می‌شود. و با تغییر مکرر الگوریتم اینستاگرام، هیچ تضمینی برای رشد اینستاگرام وجود ندارد. بنابراین، بسیاری از صاحبان حساب ها ترجیح می دهند لایک اینستاگرام بخرند.

ویژگی های بهترین سایت های خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام معمولاً مورد انتقاد قرار می‌گیرد، اما به دلیل وب‌سایت‌هایی است که روش‌های مبهم را اجرا می‌کنند. چرا وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که فالوورها و لایک‌های اینستاگرام را در صورتی که همگی بد هستند، دستفروشی می‌کنند؟

وب‌سایت‌هایی که لایک‌های اینستاگرام را می‌فروشند به طور مشابه یا یکسان ایجاد نمی‌شوند – همه از ربات‌ها استفاده نمی‌کنند. برخی از کسب و کارها لایک های واقعی اینستاگرام را از کاربران واقعی اینستاگرام ارائه می دهند.

مهمترین ویژگی های بهترین سایت های خرید لایک اینستاگرام به صورت زیر میباشد:

ایمنی: همه تراکنش های اینترنتی مستعد کلاهبرداری هستند. وقتی به دنبال بهترین سایت برای خرید لایک اینستاگرام هستید، به یاد داشته باشید که می توانید به درخواست های مشکوک یا غیر منطقی، مانند درخواست رمز عبور اینستاگرام خود، نه بگویید. خرید لایک نیازی به اعتبار ورود به اینستاگرام کاربر ندارد.

اصالت: بیشتر افراد می توانند پروفایل های جعلی اینستاگرام را از پروفایل های واقعی تشخیص دهند. سرویسی را انتخاب کنید که بتواند از فالوورهای واقعی، شما را لایک کند.

فوری بودن: افرادی که لایک می‌خرند می‌خواهند فوراً نتایج را ببینند – به همین دلیل است که لایک می‌خرند!

پشتیبانی پس از فروش: یکی از نشانه های خدمات با کیفیت بالا، اولویت دادن به مشتریان است. مشکلات فنی غیرقابل پیش بینی هستند، بنابراین این مشاغل پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهند.

شهرت و نقدها: هنگام یافتن بهترین مکان‌ها برای خرید لایک اینستاگرام تلاش خود را انجام دهید. نظرات دیگران را که این محصول را امتحان کرده اند بخوانید.

کامل بودن سرویس های اینستاگرام: بهترین مکان ها برای خرید لایک اینستاگرام دارای خدمات مختلفی هستند. مشتریان برای به دست آوردن لایک یا فالوور جدید نیازی به جستجوی دوباره ندارند.

هزینه: خرید لایک اینستاگرام نباید زیادی گران باشد. بهترین مکان‌ها برای خرید لایک‌های اینستاگرام، خدمات با کیفیت و قیمت خود را متعادل می‌کنند.

لیست بهترین سایت های خرید لایک اینستاگرام

وبسایت های زیر براساس کیفیت لایک ها، نظر کاربران، میزان شهرت و اعتبار، مقدار ایرانی بودن و بسیاری موارد دیگر تست شده و در زیر

رتبه بندی شده است. شما میتوانید با ورود به وبسایت هرکدام خدمات را مقایسه کنید و بهترین پلن را برای خود انتخاب کنید

1-پنلدار(paneldar.com)

پنلدار یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین ارائه دهندگان پنل لایک اینستاگرام میباشد.

مزیت های لایک اینستاگرام پنلدار:

 • سادگی خرید بدون نیاز به ثبت نام
 • عدم نیاز به رمز عبور پیج
 • قیمت متناسب با کیفیت
 • سرعت دریافت بالای لایک
 • ایرانی و واقعی بودن اکانت های لایک کننده(تست شده)
 • پشتیبانی پس از فروش
 • سابقه 6 ساله ارائه خدمات اینستاگرام
 • آپدیت سرویس ها مطابق با الگوریتم های اینستاگرام
 • درگاه پرداخت امن

مواردی هستند که وبسایت پنلدار را در سطر لیست بهترین وبسایت های خرید لایک اینستاگرام قرار میدهند.

ما کیفیت لایک های ایرانی پنلدار را تست کردیم و نتیجه به مراتب بهتری را در مقایسه با دیگر وبسایت های ارائه دهنده خدمات لایک اینستاگرام از آن دریافت کردیم.

در ادامه ویژگی های لایک ایرانی پنلدار و دیگر وبسایت های ارائه دهنده خدمات لایک اینستاگرام را مشاهده کنید.

ویژگی های لایک پنلدار:

 1. لایک 100% واقعی ایرانی
 2. لایک مخصوص اکسپلور
 3. لایک IGTV، لایک Reels، لایک پست
 4. تضمین بازگشت وجه
 5. جبران ریزش(ریزش به دلیل واقعی بودن اکانت ها میباشد)
 6. قیمت 1000 لایک: 12900 تومان

خرید لایک اینستاگرام از پنلدار

2-مای ممبر(mymember.shop)

مای ممبر از دیگر وبسایت های معتبر در زمینه فروش لایک اینستاگرام میباشد. کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب از ویژگی های پنل لایک مای ممبر میباشد.

ویژگی های لایک:

 • ایرانی
 • ارزان
 • اکانت های واقعی
 • قیمت 1000 لایک: 9500 تومان

خرید لایک اینستاگرام از مای ممبر

3-بای لایک(buylike.ir)

بای لایک به طور ویژه خدمات لایک اینستاگرام را ارائه میدهد. قیمت بای لایک به نسبت وبسایت های دیگر بالا میباشد اما از کیفیت مناسبی برخوردار است

ویژگی های لایک:

 • لایک فید، ریل و ویدیو igtv
 • لایک توسط کاربران ایرانی، واقعی و فعال
 • خرید لایک ایرانی بدون نیاز به رمز عبور
 • استارت آنی و دریافت لایک ها با بیشترین سرعت
 • قیمت 1000 لایک: 31500 تومان

خرید لایک اینستاگرام از بای لایک

4-دیجی فالوور(digi-follower.com)

دیجی فالوور از وبسایت های قدیمی در زمینه فروش خدمات اینستاگرام میباشد که خدمات لایک ایرانی اینستاگرام را با ویژگی های زیر ارائه میکند.

ویژگی های لایک:

پنل های سریع لایک

لایک اینستاگرام کم حجم ایرانی

لایک اینستاگرام سرعت معمولی

خرید لایک ایرانی IGTV

قیمت 100 لایک: 1500 تومان

خرید لایک اینستاگرام از دیجی فالوور

5-خرید  فالوور اینستاگرام(.com خریدفالووراینستاگرام)

سایت خرید فالوور اینستاگرام همانطور که از اسمش پیداست خدمات اینستاگرام را ارائه میدهد که پنل لایک یکی از خدمات این وبسایت میباشد

ویژگی های لایک:

 • پنل خرید لایک igtv اینستاگرام
 • پنل خرید لایک پست اینستاگرام
 • قیمت 1000 لایک: 18000 تومان

خرید لایک اینستاگرام از خرید فالوور اینستاگرام

وبسایت های موجود در لیست بالا بهترین سایت های خرید لایک اینستاگرام میباشند. در انتها شما میتوانید یکی از وبسایت های بالا را برای خرید لایک ایرانی اینستاگرام برای پیج شخصی یا کاری خود انتخاب کنید. ما کیفیت 5 سایت بالا را تست کرده و تضمین میدهیم و پیشنهاد ما سایت پنلدار میباشد. هر سوالی در زمینه خرید لایک اینستاگرام دارید در بخش نظرات از ما بپرسید

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا