بهترین قیمت خرید تجهیزات کمپر مسافرتی

دیدن گردشگران اغلب باعث می شود که بخواهید در آنجا زندگی کنید. البته مشخص است که هزینه سفر یا کرایه این خودروها بسیار بالاست. قیمت کمپر مسافرتی، این کمپ های مسافرتی معمولاً گران هستند و در دسترس عموم نیستند. شاید محبوب ترین نوع کمپینگ کمپرمسافرتی باشد. کمپر یا کاروان نوعی وسیله نقلیه است که علاوه بر جابجایی افراد به شما امکان خواب و استراحت می دهد. این امکانات سفری راحت و دلپذیر را برای مسافران تضمین می کند.

تجهیز ون کمپر مسافرتی

کمپ ها دارای امکانات منحصر به فرد و کاملی هستند که به طور کامل نیازهای مردم را در طول تور برطرف می کند. علاوه بر این، افراد کمپینگ دیگر نیازی به برپایی کاروان و چادر ندارند. سفر کمپینگ می تواند اولین دلیل برای ارتباط مجدد با طبیعت باشد. به طور کلی خودروهایی که در ایران برای کمپینگ استفاده می شوند فیات دوکاتو، تویوتا، بنزین و انواع آن ها هستند. تجهیزات داخل کاروان به صورت دائمی نصب می شوند و برخلاف کاروان هایی که باید جدا و جدا از هم نصب شوند، کاروان ها نیازمند زمان و تلاش هستند. کمتر نیاز دارند.

تجهیزات نصب شده در یک ون کمپر مسافرتی 

انواع مختلفی از تجهیزات و فضاهای داخلی برای زندگی در سفرهای کمپینگ و کمپینگ استفاده می شود. این کالاها و خدمات به شما این امکان را می دهد که در مکان های مختلف اقامت کنید و با خیالی آسوده از زندگی در طبیعت لذت ببرید. در اینجا لیستی از برخی از ابزارها و تجهیزاتی که در یک سفر کمپینگ یافت می شوند آورده شده است.

• تخت و اتاق خواب

• آشپزخانه و غذاخوری

• یخچال یا یخچال کمپرسور برای نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی

• اجاق گاز یا مایکروفر برای پخت و پز

• ظروف و ظروف پخت و پز و آشپزخانه

• میز و صندلی ناهارخوری

• حمام و توالت

• گرمایش و سرمایش

• نور و برق مانند: روشنایی و لامپ و تامین برق از باتری یا ژنراتور.

• تجهیزات اضافی مانند: تلویزیون، رادیو یا سایر وسایل الکترونیکی برای سرگرمی در طول سفر

هزینه یک ون کمپیر مسافرتی

تولید کمپر در ایران رایج نیست و بیشتر این خودروها از کشورهای دیگر به ایران وارد می شوند. حتی برخی با کمی خلاقیت و ابزار لازم، یک ماشین ساده را به یک ماجراجو تبدیل می کنند. هزینه های سفر گران است و پول زیادی خرج می کنید و برای خرید کمپر باید هزینه زیادی پرداخت کنید. اگر ماشین خوبی دارید، باید یک کمپر هم به آن اضافه کنید. در هر صورت، خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید، پس کار را به متخصصان بسپارید.

علاوه بر این، هزینه نگهداری آن نیز بالا است. سیستم های تصفیه آب باید عوض شوند و توالت ها باید به طور مرتب شسته شوند. یک سیستم تامین برق در داخل کمپ نیز مورد نیاز است. همچنین برای آشپزی و استفاده از وسایل مدرن به برق شهری نیاز دارید.

کلام آخر

عواملی مانند افزودن تجهیزات به کامیون ها یا وسایل نقلیه معمولی به هزینه اولیه می افزاید. به همین دلیل، در حالی که بسیاری علاقه مند به زندگی در یک کمپینگ هستند، تعداد کمی از آنها می توانند هزینه آن را بپردازند. در نتیجه، گزینه دیگری ارائه می شود – اجاره یک کمپر توریستی.

دکمه بازگشت به بالا