5 کلینیک برتر دندان پزشکی در نیاوران + تعرفه

کلینیک های دندانپزشکی برتر کلینیک هایی هستند که طیف وسیعی از خدمات دندانپزشکی را با کیفیت بالا ارائه می دهند. آنها دندانپزشکان و متخصصان دندانپزشکی مجرب و با دانش دارند که از جدیدترین فناوری ها و تکنیک ها استفاده می کنند. کلینیک های دندانپزشکی برتر همچنین فضایی تمیز، راحت و استقبال کننده دارند.

در اینجا برخی از عوامل کلیدی که باید هنگام انتخاب کلینیک دندانپزشکی برتر در نظر بگیرید، آورده شده است:

دامنه خدمات: کلینیک دندانپزشکی باید طیف وسیعی از خدمات دندانپزشکی را ارائه دهد، از جمله معاینات و تمیز کردن، پر کردن، کشیدن دندان، روکش ها، بریس ها و ایمپلنت ها.

تجربه و صلاحیت دندانپزشکان و متخصصان دندانپزشکی: دندانپزشکان و متخصصان دندانپزشکی باید دارای تجربه و صلاحیت باشند. آنها باید اعضای کالج دندانپزشکان و سایر سازمان های حرفه ای مرتبط باشند.

فناوری و تکنیک ها: کلینیک دندانپزشکی باید از جدیدترین فناوری ها و تکنیک ها استفاده کند. این شامل تجهیزات تصویربرداری دیجیتال، لیزرها و ابزارهای جراحی کم تهاجمی است.

فضای مطب: فضای مطب باید تمیز، راحت و استقبال کننده باشد. کارکنان باید دوستانه و حرفه ای باشند.

5کلینیک برتر دندان پزشکی در نیاوران

1.دکتر سعیدیان

کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل، یک مرکز دندانپزشکی مدرن با پشتوانه تجربه 10 ساله در حوضه پیشگیری و درمان های دندانپزشکی است و بصورت تخصصی به مدت 5 سال است که در زمینه دندانپزشکی دیجیتال فعالییت میکند، به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز درمانی در این زمینه شناخته شده است. ما در کلینیک دندانپزشکی اریل، با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و به روز، به بررسی، تشخیص و درمان انواع بیماری های دهان و  دندان می پردازیم. تیم ما از پزشکان و متخصصان مجرب و متبحر تشکیل شده است که در زمینه های تخصصی خود فعال هستند. در کلینیک دندانپزشکی دیجیتال اریل، کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی از جمله ایمپلنت دیجیتال و درمان های زیبایی به روش دیجیتال را به بیماران ارائه می دهیم. هدف ما درمان بیماران با استفاده از روش های مدرن و در کوتاهترین زمان ممکن  است.

2.دکتر محسن صدق

دکتر محسن صدق فارغ التحصیل دکترای دندانپزشکی و دارای سرتیفیکیت جراحی ایمپلنت و پروتزهای متکی به ایمپلنت از DIO کره جنوبی می باشد.

3.مجموعه تخصصی دندانپزشکی دکتر شیوا محمدی

در کلینیک تخصصی دندانپزشکی اریجین کلیه خدمات دندانپزشکی توسط تیمی از بهترین متخصصین دندانپزشکی کشور در محیطی vip باشرایطی کاملا ایزوله وبا پذیرش تنها یک بیمار در تایم مختص به هر نفر، به جهت جلوگیری ازکرونا و ایجاد ایمنی کامل انجام میگیرد . ما با تیمی از بهترینهای دندانپزشکی کشور در محیطی آرام ، جدیدترین تکنیک های دندانپزشکی زیبایی دیجیتال (لمینیت سرامیکی،کامپوزیت ونیر)را با به روزترین مواد و تجهیزات به شما عزیزان زیبا پسند ارائه خواهیم داد. ایمپلنت کاملا بدون درد به روش دیجیتالی و تخصصی توسط جراح و متخصص فک و صورت با بهترین برندهای ایمپلنت روز دنیا انجام می گیرد.

4.کلینیک دندانپزشکی نیاوران

کلینیک دندانپزشکی نیاوران با هدف ارائه خدمات نوین و پیشرفته در حوزه دندانپزشکی در تهران تاسیس شده است. این کلینیک، یکی از بهترین و مجهزترین مراکز دندانپزشکی در ایران است و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و استانداردهای بالا، تمامی خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی را برای مراجعین فراهم می کند.

5.کلینیک دندانپزشکی دکتر صدرا مقدم

کلینیک دندانپزشکی دکتر صدرا مقدم، تمامی خدمات خود را با بهترین و نوین ترین روش های روز دنیا ارائه می دهد در این کلینیک برای شما محیطی آرام و دلنشین فراهم شده است و تمامی تجهیزات مطب کاملا استریل و با کیفیت بالا می باشد و با بیش از 25 سال تجربه حرفه ای در زیباسازی دندان ها و داشتن دو شعبه مجهز و فعال در دندانپزشکی در مناطق شمال و شرق تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

دکمه بازگشت به بالا