برترین های کسب وکار ایرانیعلمی و پزشکی

5 کلینیک برتر دندان پزشکی در غرب تهران

کلینیک برتر دندانپزشکی یک کلینیک دندانپزشکی تخصصی است که در خیابان شریعتی تهران واقع شده است. این کلینیک با بهره مندی از متخصصان باتجربه و تجهیزات پیشرفته، خدمات دندانپزشکی باکیفیتی را ارائه می دهد.

کلینیک برتر دندانپزشکی خدمات مختلفی را در زمینه های زیر ارائه می دهد:

  • ترمیم و پرکردن دندان
  • عصب کشی دندان
  • ایمپلنت دندان
  • ارتودنسی
  • زیبایی دندان

کلینیک برتر دندانپزشکی از متخصصان باتجربه و ماهر در زمینه های مختلف دندانپزشکی بهره می برد. این متخصصان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن، خدمات دندانپزشکی باکیفیتی را ارائه می دهند.

کلینیک برتر دندانپزشکی همچنین دارای امکانات رفاهی مناسبی برای بیماران است. این امکانات شامل اتاق انتظار مجهز، پارکینگ اختصاصی و دسترسی آسان به مترو و اتوبوس است.

در اینجا برخی از ویژگی های کلینیک برتر دندانپزشکی آورده شده است:

  • متخصصان باتجربه و ماهر
  • تجهیزات پیشرفته و مدرن
  • خدمات دندانپزشکی باکیفیت
  • امکانات رفاهی مناسب

5 کلینیک برتر دندان پزشکی در غرب تهران

1.کینگ دنتال

دندانپزشکی کینگ دنتال با هدف ارائه ی خدمات نوین و پیشرفته دندانپزشکی در تهران افتتاح گردید . این دندانپزشکی یکی از مجهز ترین دندانپزشکی هایی در ایران می باشد که کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و بالاترین استاندارد های دنیا در اختیار مراجعین قرار می دهد.

بکار گیری کادر اداری و درمانی، با تجربه و خوش اخلاق ، استفاده از تکنیک های نوین درمانی ، بهره گیری از تجربه و دانش دندانپزشکان با سابقه و ماهر و تعرفه نسبتا پایین نسبت به رقبا، از ویژگیهای دندانپزشکی کینگ دنتال می باشد.

2. دکتر علیرضا افراشی

دکتر علیرضا افراشی فوق تخصص جراح دندانپزشک ، فارق التحصیل از دانشگاه آزاد اسلامی و دارنده فلوشیپ زیبایی و ایمپلنت از دانشگاه تهران و icoi امریکا. در فاصله سالهای 2004 تا 2006 در مونیخ واقع در کشور آلمان، و از آن تاریخ به بعد در تهران مشغول به کار هستند. کلینیک دندانپزشکی دکتر علیرضا افراشی همواره خواهد کوشید تا با طبیعی ترین لمینیت دندان و فراهم آوردن امکانات بهتر و به روز تر در کنار استفاده از دانش روز دنیا ، سطح کیفی خدمات خود را ارتقا دهد .دارای فلوشیپ تخصصی زیبایی از آمریکا و آلمان میباشند.

3. دکتر مانوشا امیری

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان یک نوع هنر و هنر نمایی حساس است که به زمان و مهارت بالایی نیاز دارد، بنابر این انتخاب بهترین متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی را جدی بگیرید.

مرکز ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا در محیطی زیبا ،آرام بخش و دلنشین و با استفاده از متد روز دنیا و بهره گیری از بهترین متریال های معتبر و شناخته شده دنیا لبخندی زیبا برای مراجعین گرامی به ارمغان می آورد.

4.دکتر زندیه

دکتر زهرا زندیه دارای بورد تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران با 15 سال سابقه و عضو سابق هیات علمی دانشگاه هستند.

5.دکتر سعیدی

مطب دکتر نعیم سعیدی با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه دندانپزشکی در محیطی آرام و امن با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مجهز ترین دستگاهها آماده ارائه خدمات می باشد.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا