استفاده از هوش مصنوعی در تعمیرات موبایل برای اولین بار در ایران

چند سالی است که استفاده از هوش مصنوعی در صنایع مختلف بیش از پیش رونق پیدا کرده است و همه کسب و کارها در تلاش هستند تا با استفاده از هوش مصنوعی، کارهای خود را دقیق تر، سریع تر و با دخالت نیروی انسانی کمتری انجام دهند. یکی از جمله کسب و کارهایی که میتوان به کمک هوش مصنوعی در آن دقت و سرعت را بیش از پیش بالا برد تعمیرات موبایل است. مطمئنا تاکنون شده است که به دلیل مشکلاتی که برای گوشی موبایلتان پیش آمده است آنرا نزد تعمیرکار موبایلی برده باشید و پس از چند روز انتظار تعمیرکار به شما گفته باشد که قادر به شناسایی مشکل و یا تعمیر گوشی شما نباشد. در این بخش از آی تی ایران قصد داریم تا به این موضوع بپردازیم که چطور میتوان با استفاده از هوش مصنوعی تعمیرات موبایل را با سرعت و دقت بیشتری انجام داد و برای این موضوع میتوان به کجا مراجعه کرد.

کاربرد هوش مصنوعی در تعمیرات نرم افزار موبایل

یکی از جمله عمده مشکلاتی که گوشی های موبایل با آن دست و پنجه نرم می کنند مشکلات نرم افزاری است. این مشکلات معمولا به دلیل استفاده نادرست از گوشی و یا نصب برنامه هایی از منابع نامعتبر صورت میگیرد که در آن برنامه پس از نصب بر روی گوشی به صورت یکباره و یا تدریجی موجبات خرابی و یا ایجاد مشکلات را در گوشی شما فراهم میکند. تشخیص اینکه چه برنامه ای موجبات خرابی گوشی شما را فراهم کرده است به راحتی امکان پذیر نیست. در اینجاست که بکارگیری هوش مصنوعی در تعمیر موبایل شما میتواند کارساز باشد. کافی است تا گوشی به سیستم کامپیوتر متصل شود، هوش مصنوعی برای شناسایی فعال شود و به راحتی برنامه هایی که موجب خرابی گوشی شما شده است پیدا خواهند شد.

کاربرد هوش مصنوعی در تعمیر سخت افزار موبایل

در بسیاری از مواقع این سخت افزار گوشی است که آسیب دیده است و گوشی به دلیل عدم عملکرد درست سخت افزار است که روشن نمی شود و یا دچار مشکلاتی در کارایی است. هوش مصنوعی نیز در این بخش می تواند به کمک تعمیرکاران موبایل آمده تا قطعه یا قطعات موبایل که آسیب دیده اند را شناسایی نمایند تا به راحتی بتوانند پس از تامین قطعات مورد نیاز تعمیر گوشی موبایل را انجام دهند.

 بسیاری از تعمیرکاران موبایل مایلند تا با استفاده از هوش مصنوعی در کمترین زمان ممکن مشکلات سخت افزاری گوشی موبایل را تشخیص داده و به سراغ تعمیر آن قطعه بروند اما در حال حاضر تنها یک مجموعه در ایران وجود دارد که میتواند مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل را با استفاده از هوش مصنوعی تشخیص و مرتفع نماید.

جرمن پارت تنها مرکز تخصصی تعمیر موبایل با هوش مصنوعی

در صورتی که قصد دارید تا گوشی موبایتان را به وسیله هوش مصنوعی در سریع ترین زمان و با بالاترین دقت ممکن تعمیر نمایید میتوانید به وبسایت جرمن پارت به آدرس https://gpgsm.ir/ مراجعه نموده و با شماره های موجود بر روی سایت این مجموعه تماس گرفته و زمانی را برای ارائه گوشی خود دریافت نمایید. یکی از جمله اصلی ترین مزایایی که جرمن پارت در کنار استفاده هوش مصنوعی، که این مجموعه را از سایر رقبا متمایز کرده است این است که مجموعه جرمن پارت به عنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان قطعات موبایل و ابزار آلات تعمیر موبایل در ایران نیز شناخته می شود.

به همین دلیل است که شما میتوانید با سپردن گوشی خود به این مجموعه در کنار بهره مندی از تعمیر موبایل دقیق و سریع، از تعمیر موبایل ارزان تری نسبت به سایر مجموعه ها و تعمیرگاه ها نیز برخوردار شوید، زیرا قیمت قطعات موبایلی که برای تعمیر گوشی موبایل شما مورد استفاده قرار میگیرد بسیار ارزانتر برای شما تمام خواهد شد.

تا کنون سابقه تعمیر موبایل با هوش مصنوعی را داشته اید؟ از کدام یک از خدمات جرمن پارت تا کنون استفاده کرده اید؟

منبع: آیتی ایران

دکمه بازگشت به بالا