مرکز اجاره ون با راننده در تهران

همه آن چیزی در مورد اجاره ون لازم است بدانید!

 

تبصره های اجاره ون دربستی

  • در صورتی که اجاره ون برای مسافرت یا شرایطی باشد که راننده نیاز به محل استراحت و خواب برای شب باشد، فراهم کردن محل به عهده مشتری می باشد.
  • در زمان های ناهار و شام تهیه این وعده غذایی برای راننده به عهده مشتری عزیز است.
  • با پرداخت هزینه طرح ترافیک در مکان های مربوطه هم استفاده از خدمات اجاره ون میسر می باشد.
  • جزئیات مسیر حرکت شما در هزینه آن موثر است؛ وجود مسیر خاکی، شرایط ویژه در مسیر و جاده، چسباندن برچسب و … با توجه با این موضوع لطفا در هنگام انجام رزرو اجاره ون این موضوعات را بطور کامل مطرح فرمایید.

اجاره ون تویوتا

ون تویوتا هایس پر طرفدار ترین خودرو در ایران برای سرویس های ون دربستی است.

اجاره ون تویوتا در دو نوع مختلف 12 نفره و 14 نفره برای شرایط مختلف انجام می پذیرد و این خودرو به دلیل سازگاری با هر نوع آب و هوا بخصوص در جنوب کشور بسیار پر طرفدار است.

ون تویوتا هایس دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب برای هر منطقه آب و هوایی می باشد.

دلیل دیگر محبوب بودن ون تویوتا برای کرایه ون سوخت و ساز بهینه این خودرو می باشد که کمترین آلودگی در منطقه را ایجاد می کند و این موضوع بخصوص در مناطقی مانند اهواز و خوزستان بسیار مورد توجه است.

هزینه اجاره ون

هزینه اجاره ون بستگی به نوع سرویس، زمان آن، مکان و مسیر حرکت دارد. این موضوع بدین معناست که در صورتی که ون دربستی شما میزان کیلومتری که طی می کند چقدر است؟ مسیر مورد نظر شامل جاده های خاکی یا جاده های با شرایط غیر معمول آب و هوایی است؟ و همچنین در چه زمانی از سال قصد رزرو خودرو را داشته باشید، متغیر است و به این دلیل قیمت مشخصی برای آن نمی توان در نظر گرفت.

رزرو ون جهت ترانسفر به فرودگاه امام و مهر آباد

بخش بزرگی از سرویس های ون دربستی برای تشریفات ترانسفر فرودگاه امام یا به عبارت دیگر در تاکسی فرودگاه است.

برای ون فرودگاه رانندگانی مسلط به زبان های خارجی ارسال می شود چون بخشی از مشتریان این بخش مهمانان خارجی هستند.

اجاره ون فرودگاه در تهران با بهترین و با سابقه ترین رانندگان به انجام رسد.

خودرو های در نظر گرفته شده برای این نوع سرویس ها شامل اجاره ون تویوتا هایس 12 نفره و 14 نفره، اجاره ون بنز ویتو و اجاره ون هیوندای h350  می باشد.

ون فرودگاه در فرودگاه های مهر آباد و فرودگاه امام خمینی برای شهروندان محترم تهران از خدمات اصلی کادر زرین غزال است.

سرویس لوکس به منظور ترانسفر های تشریفاتی

یکی دیگر از خدمات اصلی شرکت زرین غزال  ترانسفر تشریفاتی یا سرویس های اجاره ون لوکس با خدمات ویژه است.

خدمات ویژه ای که برای ترانسفر های تشریفاتی در نظر گرفته می شود، ارسال رانندگان مسلط به زبان های خارجی برای میمانان مهم و غیر فارسی زبان، ارسال خودرو های لوکس و مجهز برای اجاره ون و مسافران مهم، نصب برچسب و یا بنر به منظور شخصی سازی خودرو برای مجموعه مربوطه و … می باشد.

هر کدام از این خدمات ویژه اجاره ون بر حسب نیاز یا درخواست مشتری محترم برای ایشان در نظر گرفته می شود.

ترانسفر با اجاره ون تشریفاتی هم برای مسافت های داخل شهر و هم بصورت برون شهری یا توریستی انجام می پذیرد.

کرایه ون با شرایط ویژه

در برخی سرویس ها مشتری می تواند برچسب یا بنری برای نصب بر روی خودرو در نظر بگیرد که البته هزینه آن بصورت جداگانه محاسبه می شود. ارسال رانندگان تشریفات، مسلط به چند زبان خارجی و با سابقه در حوزه تشریفات از ترایط ویژه دیگری است که برای برخی سرویس های ون دربستی نسبت به در خواست مشتری در نظر گرفته می شود.

اجاره ون ارزان

اجاره ون ارزان یک گزینه ایده آل برای جابه جایی و سفر گروه های بزرگ است. این سرویس می تواند هزینه های سفر را به شکل قابل توجهی کاهش دهد، ضمن اینکه مسافران از راحتی و فضای داخلی جادار بهره مند خواهند بود. سرویس های اجاره ون ارزان از تهران رنت ون، با ارائه قیمت های رقابتی و انعطاف پذیری بالا در زمان بندی، راه حلی عالی برای سفرهای خانوادگی، گروهی و گشت های شهری است.

اجاره ون ساعتی

یکی از سرویس های محبوب برای حمل ونقل گروهی درون شهری افراد برای مقاصد کاری، خرید، یا گردش های کوتاه است. سرویس اجاره ون ساعتی تهران رنت ون برای حداقل 10 ساعت ارائه می شود اما برخی سرویس ها مانند ترانسفر فرودگاهی نیز برای ساعات کمتر و جابه جایی مسافران ارائه می شود. اجاره ون ساعتی برای ترانسفر فرودگاهی بیشتر برای خانواده ها، گروه های دوستانه و مهمانان خاص استفاده می شود تا در کنار راحتی، هزینه رسیدن به مقصد نهایی مقرون به صرفه تر از کرایه تاکسی شود.

اجاره ون روزانه

اجاره ون به صورت روزانه راهکاری عالی برای کسانی است که به دنبال استفاده از وسیله نقلیه ای جادار و راحت برای برنامه های یک روزه مانند مسافرت های کاری، تفریحی یا حضور در رویدادهای خاص هستند. این گزینه انعطاف پذیری و آزادی عمل بیشتری بدون محدودیت های زمانی حمل ونقل عمومی یا هزینه های اضافی نسبت به کرایه تاکسی برای جابه جایی فراهم می آورد.

همچنین اجاره ون روزانه امکان دسترسی به وسایل نقلیه مجهز و راحت را برای گروه های بزرگتر فراهم می کند، که این امر سفرهای گروهی را به تجربه ای دلپذیر و بی دردسر تبدیل می کند، به خصوص هنگامی که قصد دارید مسیرهای طولانی طی کرده یا بازدید از چندین مکان در طول یک روز داشته باشید.

نحوه محاسبه قیمت اجاره ون

قیمت اجاره ون برای گشت های درون تهران یا استان های دیگر معمولا ثابت در نظر گرفته می شود و تغییر آن می تواند در نرخ خروج از شهر و زمان شبانه بهره گیری از خدمات اجاره ون باشد. با این حال تغییر زیادی در تعرفه گشت های درون شهری اعمال نخواهد شد حتی اگر تعداد ساعات سرویس هم چند ساعت کمتر یا بیشتر شود. (زیرا خودرو برای یک روز رزرو شده و سرویس دیگری به آن اختصاص نخواهد یافت)

اما قیمت اجاره ون برای مسافرت و طی کردن مسیر های بین شهری، علاوه بر موثر بودن تعداد کیلومتر مسیر، نوع جاده (صافی/کوهستانی/خاکی) هم در قیمت بسیار تاثیر گذار می باشد. به همین منظور برای اجاره ون از تهران تا شمال، با توجه به تعداد کیلومتر کم قیمت بالا تری ارائه می شود و برای سرویس های کویر مرنجاب و کویر مصر با توجه به تعداد کیلومتر خاکی می تواند قیمت تا حد قابل توجهی تغییر کند.

دکمه بازگشت به بالا