عمومیبرترین های کسب وکار ایرانی

اجاره ون در تهران برای مسافرت به سراسر ایران

خواه به دنبال کمک حمل و نقل گروهی، ون های لوکس و تشریفاتی، ون های ترانسفر در هرجای ایران باشید، ما می توانیم آن را در خود جای دهیم. از ون های با کیفیت ما مانند هایس تویوتا، بنز و هیوندای لذت ببرید. اگر به فرودگاه می روید، رنت و اجاره ون خودتان می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. اجاره ون در ایران سریع و آسان است و ما در اطراف هر شهر قرار داریم. مشتریان می توانند شعبه های ما را در نقشه بالا جستجو کنند. ما راحتی در دسترس هستیم و طیف گسترده ای از ون ها را برای تمام نیازهای شما ارائه می دهیم.

با ایران ون رنتال شما انتخاب انعطاف پذیری برای نوع اجاره ون دارید که نیازهای شما را برآورده کند. بسته به نیازی که می خواهید کرایه کنید، می توانید هر چیزی را از یک ون با راننده و بدون راننده از ما انتظار داشته باشید. یافتن ما در مکان  های برجسته در شهرهای ایران، مانند مرکز هر استان، آسان است. ما ون های فوق العاده قابل اعتماد و با کیفیت ارائه می دهیم.

اصلا چرا ون اجاره کنیم!؟

بله شاید اولین بار باشد که اسم خدماتی به نام اجاره ون به گوشتان خورده است و طبیعتا در حال مقایسه این سبک سفر یا گردش با روش های قبلی خودتان هستید. اجازه بدهید در اینجا من هم چند مورد از ویژگی ها و امتیاز های مهمی که اجاره کردن ون برای شما به همراه دارد را مطرح کنم تا با بررسی دقیق تر جهت کرایه ون اقدام کنید.

امنیت بالا

اول از تیک گزینه امنیت را بزنیم که مهم ترین مورد برای سرویس های اجاره ون و بخصوص سفر هاست.

  • تمام صندلی های ون و سرنشینان آن تحت پوشش بیمه هستند.
  • با تجربه ترین و حرفه ای ترین رانندگان فرمان اتومبیلی که در آن نشسته اید را به دست دارند.
  • ون های تویوتا هایس و هیوندای h350 نمره امنیتی بسیار خوبی از نظر استحکام بدنه کسب کرده اند بطوری که هنوز هم در کشور های اروپایی از این خودرو ها برای ترانسفر و سفر بهره گرفته می شود.

مقرون به صرفه بودن

در نظر می گیریم که یک گروه 10 الی 14 نفری قصد سفر به کویر را دارند. این افراد لازم است 3 خودرو را برای سفر راهی جاده کنند در حالی که اجاره یک ون می تواند ظرفیت 14 تا 17 نفر را در اختیار آن ها قرار دهد. این موضوع با توجه به قیمت امروز بنزین در کشور مورد قابل تاملی است.

جمع بودن گروه در کنار هم

موردی که شاید اول از همه به ذهن خودتان رسیده باشد مزیت جمع بودن گروه در کنار یکدیگر در طول کل سفر است.به جای این که هر 3 نفر با یک خودرو سفر کنند، یک ون می تواند 4 خانواده 3 نفری را در کنار یک دیگر با امکانات رفاهی خوب و صندلی های راحت در کنار هم جمع کند.

داشتن یک راهنما در کل سفر

رانندگانی که برای سرویس های اجاره ون ارسال می شوند، متخصص در امور گردشگری و توریست هستند. این افراد تمام جازبه های گردشگری ایران را می شناسند و می توانند راهنمای شما در طول کل سفر برای گردش و زمان بندی درست در سفر باشند.

قیمت اجاره ون ارزان در تهران

قیمت کرایه ون ارزان به صورت درون شهری حدوداً از 3,500,000 تومان شروع می شود الی 5,000,000 تومان و برای سفرهای برون شهری روزانه از 10,000,000 تومان که هزینه اسکان و غذا راننده در عهده مشتری است.

اجاره ون لوکس تشریفاتی با راننده

اجاره ون لوکس بهترین گزینه برای مراسم های تشریفاتی و اسکورت است؛ این خودروهای ون ، بیشتر در رنگ های مشکی، با شیشه های دودی، سقف های بلند و صندلی های مبله و لوکس هستند که به صورت ساعتی (حداقل 10ساعت) و حتی روزانه در اختیار شما قرار می گیرند. این سرویس ها با راننده تشریفاتی عرضه می شوند. این رانندگان کاملا مسلط به امور تشریفاتی و چند زبان خارجی مانند انگلیسی، عربی و … هستند. این ون ها همچنین به  عنوان سرویس های دربستی در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

اجاره ون در سراسر ایران

ایران ون رنتال همیشه سعی داشته با ارائه بهترین خدمات و بهترین خودروهای ون برای انجام خدمات ترانسفرهای گروهی رضایت خاطر مشتریان را بدست آورد. در این میان ما با همکاری کلیه ون داران ایران و با هماهنگی ها بسیار می توانیم به جرات اعلام داریم که بزرگترین ناوگان ون در ایران را برای کرایه در اختیار داریم.

بطوریکه در ماه های اخیر در یک روز توانستیم 400 ون را در یک روز کرایه دهیم و این افتخاری است که شما با اطمینان به ما ایجاد کردید. مجموعه ایران ون رنتال با داشتن خودروهای فراوان در زمینه ی اجاره ی ون، از جمله انواع ون تویوتا، ون های تولید داخل، ون بنز، ون هیوندا، ون فیات و ون های چینی آماده خدمات رسانی کامل به مشتریان عزیز در هر کجای ایران اسلامی است.

خدمات ویژه اجاره ی ون در استان تهران و البرز انجام می شود اما این بدین مفهوم نیست که ما در استانهای دیگر کار نمی کنیم. مجموعه ی ایران ون رنتال با عنایت به پروردگار یکتا و با توجه به ناوگان بزرگ ونی که در اختیار دارد توانسته اکثر شهر های ایران را در تحت پوشش خود داشته باشد. فرقی ندارد شما در اصفهان بخواهید ون اجاره کنید یا در تبریز.

ما در شهرهای بزرگ ایران شعبه داریم و می توانیم خدمات اجاره ون را به شما به بهترین شکل و با نازلترین قیمت ارائه دهیم. خدمات اجاره ی ون ما در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، بندرعباس، رشت، ساری، گرگان، اهواز، بوشهر، اراک، ایلام، خرم آباد، کرمانشاه و همدان و قزوین انجام می شود.

اگر شما در یکی از شهرهای فوق هستید می توانید با ما تماس بگیرید و خودروی ون مورد نظرتان را برای روز موعود رزرو کنید.

کرایه ون در شهر تهران

شما برای اینکه بتوانید ون کرایه کنید، باید ابتدا چند موضوع را مشخص کنید.

  • اول اینکه به چه خودروی ونی احتیاج دارید.
  • دوم اینکه مبدا و مقصد شما کجاست.
  • سوم اینکه شما در چه تاریخی یا بهتر بگوییم در چه بازه ی زمانی ای ون مورد نظر را نیاز دارید.

اگر مسافر خارجی دارید باید آن را به ما اعلام کنید.

اگر ون را برای سفرهای تفریحی نیاز دارید باید اعلام دارید تا خودروی ونی مناسب برای آن برای شما انتخاب و ارسال شود.

اگر اجاره ون برای تور گردشگری می خواهید باید زودتر به ما اعلام دارید. توجه داشته باشید که برای کرایه ون به صورت ویژه با شرایطی خاص حتما باید چند روز قبل از موعد اجاره با ما جهت هماهنگی های بیشتر تماس بگیرید.

همچنین اگر مهمان یا برنامه ی ویژه ای دارید و قصد دارید مهمانان خود را با ون در سطح شهر جابجا کنید و نیاز به ون VIP دارید باید از قبل با ما هماهنگ کنید تا ون های VIP خود را برای شما رزرو کنیم.

شرایط اجاره ی ون در مجموعه ما به علت حضور راننده بسیار آسان است و نیاز به تضمین و ضمانت ندارد. شما می توانید با یک تماس، از خدمات ما استفاده کنید.

کلیه مسئولیت ها حین سفر با ون، برعهده راننده است.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا