تکنولوژیبرترین های کسب وکار ایرانی

قیمت ویپ 

قیمت ویپ که امروزه در بین مردم زیاد شده است بسیار دارای تنوع می باشد. به جای استفاده از قلیان های سنتی این دستگاه های که ویپ نامیده می شوند جایزگزین مناسبی می باشند. این دستگاه ها با کمک باطری و حرارت دادن به المنت مایع داخل خود تبخیر می کند. دستگاه های ویپ از جویس های طعم دار پر می شود و خریداران می توانند هر دفعه یک طعم جدید را خریدارای کنند.

دستگاه های بخارساز برای افرادی  که علاقه مند به دیدن حجم زیاد بخار و حرکات نمایشی هستند مناسب است. دستگاه های ویپ در مدل های متداول مکانیکی و ویپ  هوشمند به بازار عرضه شده اند.

  قیمت خرید ویپ

  مشخصات قیمت  و خرید انواع دستگاه های ترک سیگار (سیستم پاد) و قلیان های قابل شارژ مجدد (ویپ) و انواع مایعات نیکوتینی (سالت و جویس) با تخفیف های باورنکردنی برای علاقمندان به ترک سیگار.

خرید ویپ مناسب

دستگاه های ویپ و سیگار الکترونیکی دارای مدل ها، طرح ها و رنگ های متعددی هستند که می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود  از قیمت های ارزان تا  بسیار گران قیمت را انتخاب کنید. در بیشتر بعضی وقت ها ویپ های معمولی قیمت چندان بالایی ندارند اما برخی از ویپ ها هستند که  رنگ و طرح  خاصی دارند. و  نیز دارای امکانات روزافزون مناسبی هستند و  قیمت آنها بالاست.

خرید دستگاه ویپ 

اگر در زمینه استفاده از ویپ تجربه  دارید، توصیه می کنیم  دستگاه ویپی را انتخاب کنید که دارای کنترل پنل  دیجیتال  باشد تا بتوانید به سادگی قدرت خروجی را تنظیم کنید. اگر قبلاً از ویپ استفاده نکرده‌اید و این اولین تجربه شماست، توصیه می‌کنیم یک دستگاه ویپ ارزان قیمت با حدود 500 تا 1 میلیون تومان تهیه کنید.

جویس ارزان قیمت 10 میلی لیتری نیز برای افرادی که فقط می خواهند  ویپ  کنند  بسیار مناسب است. ابتدا با 10 میلی لیتر جویس کم حجم  که معمولاً مخزن ویپ را 2 بار  پر می کند، طعم مورد علاقه خود را دریافت کنید، سپس یک جویس با حجم بالا یا شاید نیکوتین بالا بخرید. به این نکته توجه کنید که که جویس گران قیمت کیفیت بهتری نسبت به جویس ارزان دارند.

تفاوت ویپ ارزان با گران

قیمت ویپ های قلمی معمولا جزو ویپ های ارزان قیمت می باشند که توان خروجی آنها حدود 80 وات می باشد که این میزان خروجی قابل تنظیم نمی باشد.

اما در ویپ های با انواع قیمت 800 هزار تومان به بالا، پنل دیجیتالی در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن  زور خروجی قابل تنظیم می باشد و همچنین اطلاعاتی درباره میزان مقاومت کویل ، شارژ باقی مانده باتری و … را مشاهده کنید.

یکی دیگر از تفاوت های ویپ ارزان و گران قیمت ، اندازه مخزن کوچکتر و طراحی ساده تر ویپ های ارزان است و همینطور زیبایی و طرح انها هم یک فرق ویپ ارزان با گران است.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا