تکنولوژیبرترین های کسب وکار ایرانی

آموزش طراحی سایت با گوشی

بسیاری از افراد فقط با یک گوشی هوشمند و بدون کامپیوتر شخصی به اینترنت وصل می‌شوند. حالا دسترسی به ابزارهای مورد نیازتان بسیار ساده شده است؛ تا حدی که برخی از کتابخانه‌ها و کافه‌های اینترنتی امکان استفاده رایگان از کامپیوتر شخصی را فراهم کرده‌اند. اگر به دنبال طراحی ‌سایت هستید، با ما همراه شوید. سرویس‌هایی که در اینجا در مورد آنها صحبت خواهیم کرد دارای وب اپلیکیشن موبایلی کاملاً کاربردی هستند. این اپلیکیشن‌ها امکان طراحی سایت با گوشی را فراهم می‌کنند.

جای خوبش اینجاست که طراحی، ویرایش و انتشار سایت به صورت آنلاین انجام شده و ذخیره می‌شود. بنابراین اگر نیاز به ایجاد تغییرات دقیق تر در یک کامپیوتر عمومی را دارید، می‌توانید وارد حساب خودتان شوید و به کارتان ادامه دهید.

GoDaddy

سایت ساز GoDaddy مستقیماً از وب سایت خودش کار می‌کند. این ابزار، تم‌های زیادی دارد که می‌توانید هر قسمت از آنها را ویرایش کنید و پیش نمایش‌هایی برای نسخه‌های موبایلی و دسکتاپی سایت دارند. انتظار سفارشی‌سازی کامل یا تجربه استثنایی موبایلی را نداشته باشید، اما به راحتی می‌توانید تغییرات مدنظرتان را در سایت خودتان اعمال کنید.

می‌توانید هر عنصر را ویرایش کنید تا سبک چیدمان را تغییر دهید، بخش‌های جدیدی را به هر صفحه اضافه کنید و چندین صفحه را با کمک نوار منوی بالایی تنظیم کنید.

این پلتفرم حتی یک راه حل نسبتاً ابتدایی وبلاگی برای به روز رسانی آسان محتوا دارد که در یک صفحه جداگانه ارائه می‌شود.

وردپرس

وردپرس پادشاه وبلاگ‌های آنلاین است. این سیستم مدیریت محتوا برای سایت‌هایی که نیازمند به روز رسانی منظم محتوا و دارای ویرایشگر موبایلی هستند، بسیار مناسب است. تم پیش فرض، ساده است، اما می‌توان آن را برای طراحی سایت تخصصی، سفارشی کرد یا هر تم وردپرسی دیگری را جایگزینش کرد. این اپلیکیشن موبایلی، مدیریت صفحات را آسان کرده و دارای ویرایشگر پست بسیار مناسب است. همچنین وردپرس دارای هزاران پلاگین است که می‌توانید امکانات و قابلیت‌های فراوانی را به رایگان به سایت‌تان اضافه کنید.

انتشار سایت شما نیز آسان است. برای مثال یک بلاگ ساده در کمتر از ده دقیقه راه اندازی و اجرا می‌شود.

آنها میزبانی و دامنه رایگان wordpress.com را هم ارائه می‌دهند. سایت شما رایگان با برند وردپرس خواهد بود. با خرید طرح پولی، نام تجاری وردپرس حذف می‌شود و یک دامنه ممتاز دریافت می‌کنید.

Weebly

ویرایشگر موبایل Weebly از یک اپلیکیشن بومی استفاده می‌کند که قابل دانلود از اپ استور یا پلی استور است. یعنی می‌توانید وب‌سایت خودتان را در حالی که آفلاین هستید، ویرایش کنید و پس از اینکه دوباره آنلاین شدید، تغییرات را منتشر کنید. آنها بر تجارت الکترونیک متمرکز هستند و برای سایت‌های ساده، رایگان هستند. اما اگر می‌خواهید محصولات را روی وب سایت خودتان بفروشید، از شما می‌خواهند تا ماهیانه هزینه کنید.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا