تکنولوژیبرترین های کسب وکار ایرانی

از شینگل چه میدانید؟ مزایا و معایب شینگل

مزایای شینگل در چیست؟

مزایای شینگل باعث شده است که به یکی از پر استفاده ترین محصولات تبدیل شود شینگل ها امروزه در بام مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند و دلایل مختلفی در محبوبیت آنها نقش دارند.

از جمله این دلایل می‌توان به نصب راحت آن ها اشاره کرد همچنین تنوع رنگ شینگل باعث شده است که به یکی از محصولات متنوع در بیاید هزینه این سقف و بسیار ارزان است و معمولا برای سقف های تازه جایگزین می شود شینگل ها از نوع سقف های شیبدار هستند که کاملاً ارزان قیمت هستند و کارایی بسیار بالایی دارند.

این محصول انواع مختلفی تولید می‌شود و برای چسباندن و جابجایی آن نیازی به افراد ماه نیست و فرد می تواند با توجه به دفترچه راهنما آن را نصب کند این شینگل  ها برای دیوارها دودکش ها لبه های سقفی و چراغ ها و هواکش ها می توان استفاده شود.

این دستگاه به نگهداری و تعمیر بسیار بالایی نیاز ندارند و در زمان تعمیر خود فرد می تواند آن را تعمیر کند شینگل های آسفالت از جمله سبک ترین شینگل هایی که در بازار وجود دارد و با هر نوع پوششی سازگاری دارند از نظر قیمت اندازه طیفی بسیار گسترده‌ای دارند و نسبت به سقف های کامپوزیتی تعمیرات بسیار راحتی دارند و در درجه بندی کلاس ا قرار را دارند در برابر آتش بسیار مقاوم هستند.

آیا شینگل معایب دارد؟

شینگل ها در دهه اخیر بسیار استفاده میشود شینگل ها در برابر باد مقاوم نیستند و به راحتی می‌تواند با وزیدن باد و طوفان پارگی بر روی سطوح مختلف ایجاد کند به همین دلیل در مناطق که مدام باد می آید از مناسب نیست.

شینگل  گرمای خورشید را به خانه شما منتقل نمی کند ولی خودش در برابر نور خورشید آسیب فراوانی را می بیند همچنین در برابر وزش باد شدید باران های سیل آسا اثر مقاوم نیست و ممکن است باعث تیرگی در قسمت های مختلفی از دیوار ها و سقف ها شود این محصول اگرچه نصب به راحتی دارد.

اما مزایای آن نسبت به معایبش بسیار زیاد است و اکثر افراد تمایل دارند در طرح و رنگ و اندازه های مختلف وجود دارد و افراد فقط می توانند قسمتی از محل مورد نظرشان را از شینگل استفاده کنند جنگل ها معمولاً برای فضای ساحلی خانه ها بسیار مناسب است زیرا زیبایی خانه و محیط را چندین برابر می کند.

تاریخچه سقف شیبدار شینگل

تاریخچه ان به  اوایل دهه ۱۹۹۰ برمیگردد شینگل ها برای اولین بار در کشور های آمریکای ساخته شد و یکی از محصولات بود که با ساختش تمام نواحی مختلف را تحت تاثیر قرار داد و آنقدر طرفدار پیدا کرد که کشورهای آسیایی و اروپایی نیز صادر شده شینگل ها یکی از محصولات بسیار پر فروش هستند و انواع و اقسام مختلفی دارد این محصول  معمولاً از جنس لایه فایبرگلاس ساخته شده اند و با قیر محکم شدن در رنگ و اندازه های گوناگون روانه بازار شده اند.

شینگل ها یکی از محصولاتی است که امروزه از آن بسیار استفاده می شود و در طرح و نقش و مدل های مختلف روانه بازار می‌شود امروز حتی در مراکز تجاری به عنوان یکی از محصولاتی که زیبایی محیط و چندین برابر می‌کند از آن استفاده می‌شود شینگل ها در زیبایی نقش فراوانی دارند همچنین قیمت آنقدر ارزان است که افراد هنگامی که قصد تغییر دکوراسیون را دارند از آن استفاده می کنند.

شینگل های آمریکایی در اندازه های بزرگ ساخته می شدند اما امروز شینگل ها در همه اندازه ها روانه بازار می‌شوند و برای اتاق های سه متری تا چند صد متری می توان از آن استفاده کرد بسته بندی آن بسیار محکم است و برای نصب آن به ابزارآلات پیچیده نیاز نیست.

امروز شرکت های مختلف این محصول را در اختیار همه  قرار می دهند در هنگام تهیه و خرید شینگل ها به مواد به کار رفته در آن توجه کنید که اگر مواد به کار رفته شده در آن اصل نباشد می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما به همراه داشته باشد مثلا شینگل هایی که از فایبرگلاس اصل  ساخته نشده باشد به مرور زمان در کمترین زمان در عرض شش ماه تغییر شکل دهد و اما شینگل هایی  که در ساخت آنها از فایبرگلاس اصلی ساخته شده باشد قطعاً به مرور زمان تغییراتی بر روی آن ایجاد نمی‌شود و زیبایی آن همچنان با گذشت چندین سال حفظ می شود.

این محصول انواع مختلفی دارد و افراد زیادی تمایل به استفاده از آن دارند  بنابراین در حین تهیه و خرید شینگل ها به موارد بسیار زیادی باید توجه کنید تا بتوانید یک محصول عالی و پرکاربرد را تهیه کنید و همچنین به شما توصیه می‌کنم که اگر قصد خرید ان  را دارید آن را از مراکز معتبر تهیه کنید تا در کمترین زمان به دستتان برسد.

منبع: https://saghfeshibdar.com/

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا