برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

کدام هتل رامسر خوبه

بی دلیل نیست که رامسر به عروس شهرهای ایران معروف شده است. این شهر ساحلی واقعا تماشایی  است. در رامسر هم به دریا دسترسی دارید هم به جنگل. خوب است پیش از با هتل های رامسر آشنا شوید و ببینید کدام از آنها به سلیقه و بودجه شما نزدیک تر است. تصمیم با شما است اجاره ویلا استخردار در رامسر را انتخاب می کنید یا هتل ها را.

هتل های لوکس رامسر

1. هتل پارسیان آزادی رامسر

احتمالا تصویر هتل بزرگ رامسر را زیاد دیده اید. این هتل با نام پارسیان آزادی از قدیمی ترین هتل های کشور است که دو بخش قدیم و جدید دارد. بخش قدیم آن در 1312 افتتاح شد و بخش جدید در 1347. هتل پارسیان آزادی رامسر سه طبقه  است و نمای کلاسیک دلپذیری دارد. بخش جدید هتل در مقایسه با بخش قدیمی امکانات بیشتری دارد.

چشم انداز اتاق ها رو به جنگل و دریاست و دسترسی خوبی به چشمه های آب گرم دارد. البته این هتل، ساحلی به حساب نمی آید. رستوران هتل بزرگ رامسر به کیفیت خوب غذاهایش معروف است. از این هتل تا موزه کاخ رامسر 6 دقیقه پیاده روی و تا پارک جنگلی صفارود 9 کیلومتر فاصله است.

بیشتر مسافرانی که در این هتل اقامت کرده اند، از قدیمی بودن هتل قدیم ناراضی بوده اند و هتل جدید را ترجیح داده اند. اتاق ها تمیزند و چشم انداز سرسبز کنار هتل موردپسند خیلی هاست. رایگان نبودن استخر و امکانات ورزشی، و تنوع کم صبحانه از نکته هایی ست که مسافران قبلی هتل اشاره کرده اند.

امکانات هتل: روم سرویس، پارکینگ، اینترنت رایگان و محدود در لابی و اتاق،  صندوق امانات، خدمات بیدارباش، اتاق چمدان، فضای سبز،  رمپ، ویلچر، آلاچیق، فروشگاه صنایع دستی، سالن آمفی تاتر،  تالار پذیرایی و سالن اجتماعات در این هتل وجود دارد.  برای رفع خستگی مسافران  جکوزی، اسپا، سونا، حمام سنتی و ماساژ غیررایگان ارائه می کنند. رستوران و کافی شاپ هم دارد.

2. هتل بام سبز رامسر

هتل بام سبز یکی از بهترین هتل های رامسر به  حساب می آید و 4 ستاره دارد. این جا در سال 1389 کارش را شروع کرده و در چهار طبقه 42 اقامتگاه دارد. این هتل به ویژه برای کسانی که دوست دارند در دل طبیعت اقامت کنند، انتخاب خیلی خوبی ست، چراکه کمی دور از شهر و در دل جنگل واقع شده است. اقامتگاه ها در دو دسته کلبه و سوییت هستند.

هتل در دل جنگل و دامنه کوه قرار گرفته و راه دسترسی به آن تله کابین است. محدود زمانی تله کابین را درنظر داشته باشید که از ساعت 7 صبح تا 5 بعد از ظهر می توانید با آن رفت وآمد کنید. احتمالا برای افرادی که ترس از ارتفاع یا مشکل جسمی دارند، انتخاب هتل بام سبز خیلی کار درستی نباشد.

بیشتر کاربران تمیزی و امکانات اتاق را مطابق با ستاره های هتل ارزیابی می کنند. برخورد خوب کارکنان، کیفیت خوب رستوران و صبحانه متنوع را به این موارد اضافه کنید. تعدادی از مسافران می گویند به دلیل رفت وآمد مردم، از تراس  و منظره خوب پنجره ها استفاده نکرده اند و کلبه ها بزرگ و دلباز نیستند.

امکانات هتل: این هتل روم سرویس،  اینترنت رایگان و محدود در لابی، لباس شویی، خدمات خانه داری، صندوق امانات، پارکینگ روباز، اتاق چمدان، اتاق بازی، رستوران،  کافی شاپ، گشت غیررایگان و خدمات خرید بلیت دارد. کافی نت و اتاق جلسه به درد مسافران کاری می خورد.

هتل های متوسط در بهترین هتل های رامسر

3. هتل آپارتمان لیان رامسر

هتل آپارتمان لیان در سال 1388 افتتاح شد، اما در 1396 بازسازی شده تا خیال مسافرانش راحت باشد. این هتل که به ساحل نزدیک است، آپارتمان های سه نفر به بالا دارد که به ویژه برای سفرهای دسته جمعی گزینه خیلی خوبی ست.

از این جا به دیدنی های رامسر دسترسی راحتی دارید. هتل آپارتمان لیان 3 ستاره  است و امکانات قابل قبولی دارد. چشم انداز اتاق ها به دریا، جنگل، محوطه هتل یا کوه پوشیده از جنگل است. در دو طبقه 12 سوییت قرار گرفته و اگر با ماشین سفر می کنید، از پارکینگ بهره می برید. از هتل لیان تا موزه کاخ رامسر کمتر از چهار کیلومتر و تا ساحل حدود دو و نیم کیلومتر فاصله دارید.

اما ببینید مسافران قبلی چه نظری درباره هتل لیان دارند. اغلب از تمیزی و نظم هتل ابراز رضایت می کنند. همین طور از برخورد خوب کارکنان و دسترسی راحت آن به راضی هستند. اگر گروهی سفر می کنید، از خالی بودن پارکینگ مطمئن شوید.

امکانات هتل: اینترنت در لابی رایگان و نامحدود است. پارکینگ سرپوشیده برای 17 ماشین ظرفیت دارد. روم سرویس، تهویه مطبوع،  چای ساز، خدمات خانه داری، خدمات تهیه بلیت، دستگاه واکس کفش و فکس از امکانات این هتل آپارتمان است.

آدرس: بلوار معلم، خیابان همیشه بهار

4. هتل کیمیا رامسر

یکی از هتل های 3 ستاره رامسر که از سال 1396 پذیرای مسافران است، هتل کیمیاست. البته مدتی با نام سخت سر کارش را شروع کرده بود و بعد به کیمیا تغییر نام داد. این هتل 6 طبقه 36 اتاق دارد. از هتل کیمیا تا ساحل راهی نیست. تا کاخ مرمر کمتر از 6 کیلومتر و تا تله کابین رامسر 9 کیلومتر فاصله دارید.

نظر مسافران درمورد هتل کیمیا از خیلی خوب تا خیلی بد متفاوت است. به نظر می رسد چشم انداز اتاق های رو به دریا خیلی راضی کننده است. ضمن این که وسایل هتل نو هستند. اما درمورد کیفیت نظافت و سرویس دهی باوجود تناقض در نظر مسافران قبلی چندان مطمئن نیستیم.

امکانات هتل: این هتل روم سرویس، اینترنت رایگان در لابی،  پله اضطراری، لباس شویی، خدمات خانه داری، اتاق چمدان، فضای سبز، تاکسی سرویس و کافی شاپ دارد. رستوران در طبقه اول و سالن صبحانه خوری در طبقه ششم است. ظرفیت پارکینگ سرپوشیده هتل محدود است.

5. هتل آپارتمان کوثر رامسر

یکی از هتل های متوسط رامسر، هتل آپارتمان کوثر با 3 ستاره است. نقطه قوت این هتل ساحلی، چشم انداز دلپذیر و دسترسی اختصاصی به ساحل است. هتل کوثر در 1378 ساخته شده و چند سال بعد در 1388 آن را بازسازی کرده اند. این جا سه طبقه و 117 اتاق دارد. این  هتل عضو گروه هتل های کوثر به حساب می آید. هتل کوثر در 6 کیلومتری کاخ مرمر و 17 کیلومتری تله کابین رامسر قرار گرفته.

اگرچه بیشتر مسافران از چشم انداز قشنگ هتل، سکوت، آرامش و ساحل دلپذیرش تعریف کرده اند، اغلب از قدیمی  بودن وسایل هتل، خنک نبودن اتاق ها در تابستان و نظافت ضعیف اتاق و سرویس های بهداشتی شکایت داشته اند.

امکانات هتل: روم سرویس، لباس شویی، پارکینگ روباز،  خدمات خانه داری، ساحل اختصاصی،  آلاچیق، رمپ، آسانسور، سرویس بهداشتی ویژه معلولان، ویلچر، فضای سبز، زمین فوتبال، رستوران، کافی شاپ، گشت غیررایگان و پله اضطراری از امکانات هتل کوثر هستند.

6. هتل آپارتمان نیستان در بهترین هتل های رامسر

یکی دیگر از هتل های رامسر،  هتل آپارتمان نیستان است که 3 ستاره دارد. این هتل در منطقه خوش  آب وهوای رامسر یعنی چهارصددستگاه قرار گرفته. این جا هتلی نسبتا نوساز به شمار می رود، چراکه سال 1391 کارش را شروع کرده. چشم انداز اتاق ها جنگل، خیابان یا محوطه هتل است.

این جا سه طبقه و 23 اتاق دارد و رستوران و کافه هتل در بام آن قرار گرفته اند. فاصله هتل تا ساحل  لیدو دو کیلومتر و تا کاخ مرمر چهار و نیم کیلومتر است.

اطراف هتل برای پیاده روی و لذت بردن از هوای سالم رامسر کاملا مناسبند. بیشتر مسافران هتل نیستان هم به این نکته اشاره کرده اند که فضای سبز اطراف هتل، سکوت و منظره  خوب آن نکته مثبتی به حساب می آید. به نظر نمی رسد وسایل داخل اتاق ها نوسازی شده باشند که همین به چشم کاربران نکته منفی محسوب می شود.

امکانات هتل: روم سرویس، اینترنت رایگان و نامحدود در لابی،  پارکینگ سرپوشیده ، آسانسور، لباس شویی، خدمات خانه داری، خدمات بیدارباش، صندوق امانات، فکس و نمازخانه در این هتل وجود دارد.

هتل های اقتصادی رامسر

7. هتل بزرگ ملکشاه رامسر

هتل ملکشاه 3 ستاره دارد و سال 1385 راه اندازی شده. ده سال بعد آن را بازسازی کرده اند و حالا سه طبقه است و 67 اتاق دارد. این هتل از مرکز دور است و در منطقه چالکرود در 6 کیلومتری شهر قرار گرفته. چشم انداز اتاق ها رو به جنگل، کوه یا محوطه هتل است.

با مرور نظر مسافران قبلی این هتل می شود فهمید که کیفیت نظافت اتاق ها، سرویس دهی، امکانات اتاق و برخورد کارکنان قابل قبول نیست.

امکانات هتل: اینترنت در لابی، خشک شویی، خدمات خانه داری، پارکینگ، تاکسی سرویس، پله اضطراری، سالن بیلیارد، کپی، فکس و پرینتر.

8. هتل آپارتمان متین ترنج رامسر

هتل متین ترنج یکی از بهترین هتل های رامسر به حساب می آید. البته این هتل 2 ستاره بیشتر ندارد، ولی امکانات خوبی ارائه می کند. هتل متین ترنج را در 1396 راه  انداخته اند. این جا دو بلوک 5 طبقه و 25 واحد اقامتی دارد و یک راهرو بلوک ها را به هم وصل می کند. آپارتمان ها بزرگ و دلبازند و امکانات ورزشی در هتل فراهم شده است. از این هتل تا تله کابین رامسر کمتر از 10 کیلومتر، تا کاخ موزه مرمر 5 کیلومتر و تا جواهرده 30 کیلومتر فاصله دارید.

تجربه مسافران قبلی روشن می کند اقامت خوب و راحتی در هتل متین ترنج داشته اند. نظافت فضاها و وسایل، برخورد خوب کارکنان، وجود وسایلی مثل اتو، ماکروفر و چای ساز و نزدیک بودن آن به ساحل دریا نکته های مثبتی هستند که به چشم مسافران این هتل آمده است. این را هم بگوییم که هزینه  اقامت بدون صبحانه درنظر گرفته شده.

امکانات هتل: روم سرویس، اینترنت در لابی، پارکینگ، تهویه مطبوع، صندوق امانات، نمازخانه و رستوران دارد.

9. هتل آپارتمان اسکان رامسر

هتل آپارتمان اسکان از سال 1390 به لیست هتل های رامسر اضافه شد. این هتل 5 طبقه 14 واحد اقامتی دارد و نزدیک ساحل قرار گرفته. آشپزخانه آپارتمان ها وسایل کافی برای پخت وپز دارند که اگر از غذای آماده خسته شدید، خودتان آشپزی کنید. از هتل اسکان تا جنگل صفارود 9 کیلومتر و تا موزه کاخ رامسر 6 کیلومتر فاصله است.

به نظر می رسد از دید مسافران قبلی این هتل امکانات و کیفیت آن نسبت به ستاره هایش قابل قبول است. چشم انداز هتل، برخورد کارکنان و سطح تمیزی اتاق ها رضایت بخش به نظر می رسد.

امکانات هتل: در این هتل امکاناتی مثل روم سرویس، کافی شاپ 24 ساعته، تهویه مطبوع، اتاق عروس و داماد، خدمات پزشکی، اینترنت در لابی، بالکن در اتاق ها، اتاق چمدان، پارکینگ و تاکسی سرویس وجود دارد.

10. هتل آپارتمان کارن رامسر

در لیست هتل های رامسر می رسیم به هتل آپارتمان کارن. این اقامتگاه در 1392 کارش را شروع کرده. چهار طبقه است و 17 سوییت دارد. چشم انداز اتاق ها می تواند جنگل یا دریا باشد. از هتل آپارتمان ساحلی کارن تا کاخ مرمر 6 کیلومتر، تا تله کابین رامسر 9 کیلومتر و تا پارک جنگلی صفارود 10 کیلومتر راه است.

برگ برنده هتل کارن نزدیک آن به ساحل دریاست. اتاق هایی که رو به دریا هستند، چشم انداز خوبی دارند. تمیزی و برخورد کارکنان هم نظر مسافران قبلی را جلب کرده. تنوع کم صبحانه، ظرفیت محدود پارکینگ و اینترنت ضعیف از نکته های منفی هستند که مردم درباره  این هتل نوشته  اند.

امکانات هتل: این هتل آپارتمان اینترنت در لابی، خدمات خانه داری، پارکینگ، تاکسی سرویس، خدمات خرید بلیت و صندوق امانات دارد. همچنین کپی، فکس و پرینتر دراختیار مسافران است.

دکمه بازگشت به بالا