گن لاغری تمام تنه مردانه

گن لاغری مردانه رکابی فرم ایزی

گن لاغری مردانه رکابی فرم ایزی بهترین مارک گن لاغری مردانه در ایران از لحاظ ظاهری کاملا شبیه لباس زیر رکابی آقایان می باشد. این گن آنچری باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود. به ناحیه پشت و ستون فقرات شما شکل میدهد و باعث تصحیح حالت ایستادن شما می گردد. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید.

همچنین باعث میشود شکم، پهلو، پشت و سینه شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این تیشرت لاغری مردانه میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، کت شلوار، کت تک، کاپشن و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها خوش بدرخشید. همچنین این گن فقط بر قسمت پهلو و شکم تاثیر میگذارد تا شما در قفسه سینه هیچ فشاری را احساس نکنید. بر خلاف بعضی فروشگاه های اینترنتی فقط اجناس اصلی و درجه یک را عرضه می نماید . همچنین جهت اطمینان از اصالت محصول میتوانید هولوگرام شرکت “فرم ایزی” که برروی آن آرم شرکت، شماره سریال و بارکد درج شده را درروی جعبه گن لاغری مردانه ببینید.

چسبیدن به بدن

به دلیل استفاده از نوار “سیلیکون” در لبه، گن لاغری مردانه رکابی فرم ایزی کاملا به بدن میچسبد و به هیچ وجه سُر نمیخورد، لول و تا نمی شود. با بکارگیری الیاف مخصوصی که در تولید این تیشرت لاغری مردانه به کار رفته هیچ گونه فنر، سیم، درز و زیپ در آن وجود ندارد و کاملا یک تکه است. همچنین امکان کشیده شدن از چهار طرف را دارا می باشد. جنس گن گن لاغری مردانه رکابی فرم ایزی ساخته شده از “الاستین” و “میکروفیبر پلی آمید” می باشد. با شستشوی مکرّر و یا ماندن در زیر نورآفتاب جهت خشک شدن هیچ تغییری نمی کند.

“الاستین” قابلیت کشسانی و استرچ بالایی را برای پارچه به همراه دارد و به ثبات ابعادی بیشتر پارچه نیز منجر می شود. براحتی فرم و شکل بدن را به خود می گیرد، راحتی پوشش بیشتر و آزادی بیشتر بدن برای تحرک به وجود می آورد، بهترین مارک گن لاغری مردانه باعث الاستی سیته بیشتر و شکل گیری یکنواخت تر و عدم زانو انداختن گن و جریان بهتر خون میشود. نیز باعث می شود که تیشرت لاغری مردانه چروک و نمدی نشود و همچنین جمع نگردد، به  راحتی شسته شده و به  سرعت خشک شود. پلی آمید بالاترین سختی و مدول کشسانی و همچنین جذب آب کم و حداقل جمع شدگی در اثر حرارت نسبت به الیاف مصنوعی دیگر را دارد.

راحتی بدن با تیشرت لاغری مردانه استفاده از تکنولوژی ” کربنیک شدن الیاف با ذره های کربن ” در گن لاغری مردانه رکابی فرم ایزی، باعث شده است تا الیاف حالتی طبیعی و لطیف داشته باشند و شمابتوانید به راحتی در طول شبانه روز بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید و با بافت و الیاف ظریفی که دارد همانند پوست بر روی بدنتان می نشیند. همچنین جهت جذب بو و عرق بدن، الیاف این تیشرت لاغری مردانه کاملا به شکل متخلخل است و تکنولوژی کربن دار کردن نخ باعث تنفس بهتر پوست و مانع از خیس شدن بدن میشود و پوست بدن کاملا خشک و مطبوع می باشد و حس گرم شدن و خفگی به وجود نمی آورد و همچنین مانند یک تار، مولکول های بو را به دام انداخته و به سرعت از بین می برد.  قابلیت استفاده راحت در هر حالت آب و هوایی و با هرنوع پوست را دارد. به دلیل رسانایی بالای حرارت باعث میشود بدن در هوای گرم، خنک و در هوای سرد گرم بماند و پس از مدت کوتاهی کاملا از یاد می برید که زیر لباس هایتان بهترین مارک گن لاغری مردانه را به تن کرده اید.

پوشیدن روی لباس

بهترین مارک گن لاغری مردانه رکابی فرم ایزی به طور کامل زیر لباس پنهان می شود و در زیر لباس قرار می گیرد و تغییری در حجم بدن و لباس ها به وجود نمی آورد، در نتیجه میتوانید همراه هر لباسی بپوشید و به هیچ وجه حرکات روزانه شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد. خرید گن لاغری زنانه ارزان با ارائه طراحی های منحصر به فرد و متنوع، به مشتریان این امکان را می دهد که لحظات لذت بخشی از لباس پوشیدن را تجربه کنند . شما می توانید هر نوع لباس و با هرسایز و جنس را بپوشید، زیرا جنس لطیف تیشرت لاغری مردانه هیچ گونه بر آمدگی زیر لباس هایتان به وجود نمی آورد. حساسیت از آنجایی که گن لاغری مردانه رکابی فرم ایزی از  “میکروفیبر پلی آمید” با بهترین درجه کیفیت تولید شده که با پوست های حساس کاملا منطبق است؛ به هیچ وجه موجب حساسیت و التهاب پوستی نمی شود و کاملا “آنتی باکتریال” و ضد آلرژی می باشد.

 گن لاغری چیست؟

اصولا گن لاغری مردانه رکابی فرم ایزی طوری طراحی شده است که آب میان بافتی بدن کاهش پیدا کند. به صورت مداوم عمل چربی سوزی را انجام داده و چربی های زیر پوست را آب کندبه طوری که مصرف کننده بعد از اتمام کار، شاهد نرم شدن و کاهش حجم و درنتیجه لاغری شود. بهترین مارک گن لاغری مردانه اثرات رژیم غذایی و حرکات ورزشی شما را شدت می بخشد. پوست و چربی های قسمت های افتاده را فشرده می کند و سطحی یکدست ایجاد می نماید. به طور موثر به بدن شما شکل و فرم میدهد و از افتادگی شکم جلوگیری میکند و ژست ایستادن بهتر و استیل زیباتری به شما می بخشد. با فشردن چربی اضافه، بدن را به شکل زیباتری در آورده، آن را محکم تر و زیباتر می کند.

مواد مضر را دفع می کند و مقاومت پوست را افزایش می دهد. وزن زیاد بدن را با پخش یکسان چربی ها به شکل مناسب تقسیم می کند و در صورتی که به همراه استفاده از تیشرت لاغری مردانه ورزش های هوازی و رژیم غذایی مناسب داشته باشید در کم کردن وزن به شما کمک بسیاری خواهد کرد. تاثیر گن لاغری گن مردانه رکابی فرم ایزی از دوجهت برای بدن مفید هستند. یکی در هنگام پوشیدن که باعث لاغری و زیبایی و خوش فرم شدن بدن میشود؛ چنانچه به محض پوشیدن حداقل 2 سایز بدن راکاهش می دهد، و دیگری بعد از مدتی استفاده به همراه فعالیت بدنی است که موجب کاهش وزن میشود و بدن شکل مناسب به خود پیدا می کند.

مضرات گن لاغری

به دلیل استفاده از مواد استاندارد و دارای تائیدیه در گن مردانه ، هیچ گونه ضرری برای پوست ندارد و به دلیل متخلخل بودن جنس گن، باعث تنفس بهتر پوست میشود. سلولیت، چربی، تاتو، زخم، فرورفتگی و ترک خوردگی پوست گن مردانه رکابی فرم ایزی برای پوشانیدن و رفع سلولیت، چربی، تاتو، زخم، فرورفتگی و ترک خوردگی پوست نیز کاملا موثر هستند. شرکت  تولید کننده بهترین مارک گن لاغری مردانه شستوشوی گن مردانه لطفا گن مردانه فرم ایزی را به صورت دستی و با آب سرد یا ولرم و شوینده های رقیق بشویید. جهت خشک نمودن هم می توانید گن را بیاویزید و یا روی یک سطح مسطح بیاندازید. بعد از شستن ZBN full-bodied full-bodied men’s gun

توضیحات کلی :

کمپانی Z.B.N، کمپانی آلمانی تولید کننده انواع گن های لاغری و بعد از جراحی می باشد. کمپانی Z.B.N، اولین و تنها تولید کننده گن های بعد از جراحی های پیکرتراشی (لیپو. مامو. ژنیکو و…) می باشد. با وجود قیمت گن لاغری آرتان ، مشتریان از امکان انتخاب بین گزینه های مختلف و پیشرفته برخوردار می شوند، که این انتخاب ها از لحاظ اقتصادی نیز مزیت دارند . متریال مورد استفاده از طراحی تا تولید این گن ها کاملا سازگار با پوست بدن انسان در نظر گرفته شده است. تولید کنندگان ایرانی، توسط آخرین تکنولوژی های دوخت در جهان و متریال مورد تایید کمپانی “ZBN” اقدام به تولید این گن ها در ایران نموده اند. ویژگی ها : گن مردانه فول بادی تمام تنه شورتی ZBN دارای طراحی دو لایه  دارای قزن جهت قسمت جلو و فاق  طراحی مخصوص جهت : بعد از جراحی و تخلیه دارای خاصیت آنتی باکتریال و ضد حساسیت با دوام بالا

دارای رکابی با بند های قابل تنظیم و متناسب با سایز فرد دارای طراحی متناسب جهت پوشش نواحی : کل بدن تا بالای زانو دارای خاصیت آنتی باکتریال ( ضدحساسیت) برای لایه داخلی و درگیر با پوست بدن دارای رنگبندی : سفید / مشکی / کرم دارای (6) سایز متفاوت : S / M / L / XL / 2XL / 3XL راهنمای سایز بندی گن مردانه فول بادی تمام تنه شورتی ZBN اندازه 2 فاکتور  اندازه دور زیر سینه اندازه – دور شکم از روی ناف ، برای داشتن سایزتان الزامی می باشد ) ســایز MEDIUM :  اندازه دور زیر سینه (92-98) – اندازه دور شکم از روی ناف (82-88)

نکته اول : همه اندازه ها به سانتی متر می باشد.

نکته دوم : در صورتی که سایز شما با سایز های درج شده نا متقارن بود با ما تماس بگیرید و اندازه های خود را به ما بدهید تا ما برای شما اندازه ای مناسب را انتخاب کنیم و یا دوختی با  سایز شما داشته باشیم. بیشتر بدانید : گن مردانه فول بادی تمام تنه شورتی ZBN پاستور استور عرضه کننده انواع گن های ZBN سایر برندهای ایرانی و خارجی همراه با ضمانت نامه معتبر مشاوران متخصص در بخش فروش مجموعه پاستوراستور ، آماده ارائه مشاوره تخصصی و کاملا کاربردی به مشتریان گرامی می باشند .

دکمه بازگشت به بالا