سیر سیاه دکتر بیز برای زود انزالی

سیر سیاه دکتر بیز را حتما تا الان اسم آن را شنیده اید و سوال شما اکنون این است که آیا سیرسیاه دکتر بیز برای درمان زود انزالی مفید است؟ سیر سیاه طبق تحقیقات و ازمایش های انجام شده بهترین ورژن سیر است. در اصل همان سیر سفید است که طی یک مراحل خاص تبدیل به سیر سیاه میشود و خواص اون دو چندان میشود. سیر سیاه امروزه در تمام بازار های جهانی به فروش میرسد و مورد استقبال تمام مردم دنیا قرار گرفته است چرا که این نوع از سیر خواص بسیار خوبی را برای بدن و گوارش و همچنین زود انزالی دارد.

سیر سیاه چیست؟

سیر سیاه که در ایران فقط توسط دکتر بیز تولید و عرضه میشود طی فرایند خاص سیر سفید را تبدیل به سیر سیاه میکنند، حال این فرایند خاص چگونه است؟ در کمپانی دکتر بیز از تازه ترین سیر های سفید برای تولید سیر سیاه استفاده میشود و ابتدا سیر سفید را در دستگاه های مخصوصی به مدت 3 ماه در دمانی 60 الی 90 درجه سانتی گراد نگه داری میکنند.

و بعد از گذشت 3 ماه سیر سفید تبدیل به سیر سیاه میشود و تغییرات زیادی در ان ایجاد میشود.

سیر سیاه بر خلاف سیر سفید بوی بد و طعم تندی ندارد و همچنین جالب است بدانید طعم بسیار ملس و ترش دارد و اصلا بوی بدی هم ندارد!

سیر سفید در طی تخمیر شدن و تبدیل شدن به سیر سیاه تغییرات زیادی میکند و مهم ترین آن تغییرات از بین رفتن بوی بد و طعم تند آن است و همچنین خواص بسیار زیادی دارد سیر سیاه که در ادامه توضیح میدهیم.

در ادامه پاسخ به سوال آیا سیر سیاه برای درمان زود انزالی مفید است با ما همراه باشید.

خواص سیر سیاه چیست؟

سیر سیاه در طی این فرایند خواص جدیدی پیدا میکند و بسیار شگفت انگیز میشود. مواد درمانی و ضدسرطانی سیر (آنتی اکسیدان ها) که پلی فنول ها و فلاونوئیدها هستند در سیر سیاه 4 تا 5 برابر بیشتر می شود! و این موضوع کاملا اثبات شده است و میتوانید مقاله علمی آن را مشاهده کنید :

اما چه اتفاقی برای این ماده مفید و بد بو در فرآیند تخمیر و تبدیل سیر تازه به سیر سیاه می افتد؟ آلیسین در فرآیند تخمیر به ترکیبات آنتی اکسیدان تبدیل می شود؛ ترکیباتی که خاصیت درمانی سیر را چند برابر می کنند! هر چند آلیسین کمتر می شود ولی به جای آن آنتی اکسیدان ها که خواص مفیدی در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها دارند در سیر سیاه 4 تا 5 برابر افزایش می یابد! طبق تحقیقات فرآیند تخمیر و تبدیل سیر تازه به سیر سیاه باعث بهبود خواص آن برای بدن انسان می شود. به علاوه تبدیل آلیسین به آنتی اکسیدان ها باعث می شود بوی بد سیر از بین برود.

سیر سیاه برای زود انزالی

یکی از مهم ترین خواص سیر سیاه برای زود انزالی است، و سوال اکثر کاربران این است که آیا سیر سیاه برای درمان زود انزالی مفید است؟

با مصرف کردن منظم و دقیق سیر سیاه میتوانید در چند ماه زود انزالی خود را درمان کنید و شاهد بهبود روند پیشرفت آن باشید.

طبق تجربه افرادی که سیر سیاه را مصرف کردند نشان میدهد که این نوع سیر، تاثیر بسیار خوبی برای زود انزالی دارد.

البته سیر سیاه دکتر بیز به تنهایی تاثیرات معجزه کننده ای ممکن است نداشته باشد و پیشنهاد میکنیم در کنار سیر سیاه برای درمان زود انزالی قهوه سوپریم گانودرما هم مصرف کنید.

سیر سیاه و قهوه سوپریم برای زود انزالی

 

سیر سیاه دکتر بیز برای زود انزالی بسیار مفید است و این نتایج طبث تحقیقات علمی و بازخورد مردم ثابت شده است، ولی پیشنهاد میکنیم در کنار سیر سیاه حتما مصرف کنید.

بسیار معجزه کننده ای برای زود انزالی دارد و همچنین این دو محصول در کنار هم قدرت سیستم ایمنی بدن شما را افزایش میدهد و هزاران خواص دیگری دارد که در بخش بلاگ سایت مقالات زیادی را برای شما عزیزان گزاشته ایم.

ترکیبات قهوه سوپریم شامل: جنسینگ، ، قارچ گانودرما لوسدیوم و قهوه عربیکا میباشد که همه این ترکیبات برای زود انزالی بسیار مفید است مخصوصا گیاه خرنوب و جنسینگ که به گیاه جاودانه معروف است! نتایج نشان داد که پک دیابت دکتر بیز می تواند برای افراد با دیابت شدید مفید باشد

طول درمان زود انزالی با مصرف قهوه سوپریم و سیر سیاه حداقل 4 ماه تا 6 ماه است که باید به صورت منظم و مداوم مصرف شود و طی ماه های اول روند پیشرفت آن را مشاهده میکنید.

در پاسخ به سوال آیا سیر سیاه برای درمان زود انزالی مفید است، میتوانیم بگوییم بله! اما نحوه مصرف بسیار مهم است که باید توجه داشته باشید.

نحوه مصرف محصولات زود انزالی

اول از هرچیز باید بدانید که نحوه مصرف این محصولات بسیار مهم است که قصد داریم به صورت کامل و علمی به شما توضیح بدهیم.

سیر سیاه و قهوه سوپریم در کنار درمان زود انزالی خواص لاغری دارند و طی مصرف این دوره شاهد کاهش وزن خود هستید، پس اگر قصد کاهش وزن ندارید به نحوه مصرف کاملا توجه کنید.

نحوه مصرف اصلی قهوه سوپریم و سیر سیاه:

هر روز صبح به صورت ناشتا یک حبه سیر سیاه دکتر بیز مصرف کنید و بعد از 15 دقیقه یک ساشه قهوه سوپریم گانودرما مصرف کنید و بعد از 15 دقیقه صبحانه میل کنید.

زود انزالي یکی از مشکلات جنسی رایج در مردان است که می تواند تأثیرات منفی بر روی کیفیت زندگی جنسی آن ها داشته باشد. یکی از متخصصان معتبر در زمینه مشکلات جنسی و است که راه های درمانی مؤثری برای این مشکل ارائه می دهد. در این مقاله، به بررسی خواهیم پرداخت و راه هایی که او پیشنهاد می دهد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

برای اینکه خیالتون بیشتر راحت بشه درباره اثر گذاری سیر سیاه بر روی زود انزالی یک مقاله معتبر جهانی برای شما آورده ایم.لطفا اینجا کنید

سیر سیاه دکتر بیز و درمان زود انزالی سریع

سیر سیاه دارای خواص متعددی است که می توانند به درمان زود انزالی کمک کنند. این خواص عبارتند از:

تقویت سیستم ایمنی: سیر سیاه دارای خواص تقویت کننده سیستم ایمنی است. یک سیستم ایمنی قوی می تواند به محافظت از بدن در برابر عفونت ها کمک کند. عفونت ها می توانند باعث التهاب و تحریک دستگاه تناسلی شوند که می تواند به زود انزالی منجر شود.
کاهش التهاب: سیر سیاه دارای خواص ضدالتهابی است. التهاب می تواند باعث تحریک دستگاه تناسلی شود که می تواند به زود انزالی منجر شود.
بهبود گردش خون: سیر سیاه دارای خواص بهبوددهنده گردش خون است. گردش خون خوب برای نعوظ و انزال مناسب ضروری است.
افزایش انرژی: سیر سیاه دارای خواص افزایش دهنده انرژی است. انرژی خوب برای افزایش اعتماد به نفس و کاهش استرس که می تواند باعث زود انزالی شود، ضروری است.

اثربخشی سیر سیاه برای درمان زود انزالی

مطالعات نشان داده اند که مصرف سیر سیاه می تواند به بهبود عملکرد جنسی در مردان کمک کند. یک مطالعه در سال 2015 نشان داد که مصرف روزانه 400 میلی گرم عصاره سیر سیاه به مدت 8 هفته می تواند به بهبود عملکرد جنسی در مردان مبتلا به زود انزالی کمک کند.

مطالعه دیگری در سال 2017 نشان داد که مصرف روزانه 200 میلی گرم عصاره سیر سیاه به مدت 6 هفته می تواند به بهبود عملکرد جنسی در مردان مبتلا به زود انزالی کمک کند.

با این حال، لازم به ذکر است که مطالعات بیشتری برای تایید اثربخشی سیر سیاه برای درمان زود انزالی مورد نیاز است.

برای مطالعه صفحه روی لینک رنگی شده ضربه بزنید.

سیر سیاه شرکت بیز بهترین درمان زود انزالی

عوارض جانبی سیر سیاه

سیر سیاه به طور کلی بی خطر است. با این حال، ممکن است در برخی افراد عوارض جانبی خفیفی مانند نفخ، سوزش معده و اسهال ایجاد کند.

اگر سابقه حساسیت به سیر دارید، قبل از مصرف سیر سیاه با پزشک خود مشورت کنید.

نحوه مصرف سیر سیاه برای درمان زود انزالی

سیر سیاه را می توان به صورت روزانه مصرف کرد. دوز توصیه شده مصرف سیر سیاه برای درمان زود انزالی، 400 میلی گرم در روز است.

سیر سیاه را می توان به صورت کپسول، قرص یا پودر مصرف کرد. همچنین، می توانید سیر سیاه را به صورت خام یا پخته مصرف کنید. شواهد علمی نشان می دهد که پک ریزش مو برای  ریزش مو  تاثیر دارد

کلام آخر

سیر سیاه یک درمان طبیعی برای زود انزالی است که ممکن است به بهبود عملکرد جنسی در مردان مبتلا به زود انزالی کمک کند. با این حال، تحقیقات بیشتری برای تایید اثربخشی این درمان مورد نیاز است. اگر به زود انزالی مبتلا هستید، باید با پزشک خود مشورت کنید تا درمان مناسب را دریافت کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا