مزایای چاپ کتاب در انتشارات فروغ سیمرغ

رونمایی از سایت انتشارات فروغ سیمرغ با هدف چاپ کتاب با کیفیت در کمترین زمان

با هدف چاپ کتاب با کیفیت در کمترین زمان و قیمت مناسب برای کتاب اولی ها، از سایت انتشارات فروغ سیمرغ به آدرس foroghesimorghpub.ir در بهار 1402 رونمایی شد. به گزارش انتشارات فروغ سیمرغ، سایت foroghesimorghpub.ir که یک سایت مرجع در رابطه با چاپ کتاب، تبدیل پایان نامه و مقاله به کتاب است با ارائه سرویس ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد چاپ کتاب با کیفیت در کمترین زمان و قیمت مناسب برای کتاب اولی ها را تسهیل کند.

امین افشار، مدیر عامل انتشارات فروغ سیمرغ در زمینه ضرورت ها و دلایل راه اندازی این وب سایت گفت: «رسالت فروغ سیمرغ، بال گشودن سیمرغ وار در راستای حمایت همه جانبه از نویسندگان عزیز است که در این راستا، هدف ما ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات ، با مناسب ترین هزینه است .

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « همچنین این انتشارات آماده همکاری با تمام ارگان های دولتی و خصوصی ، اشخاص و … جهت انجام خدمات خود به صورت عمده و با هزینه های مناسب تر نیز است که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد پشتیبانی در ارتباط باشید. در نهایت اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ فروغ سیمرغ ، بابت حسن اعتماد تک تک شما عزیزان به این مجموعه نهایت تشکر را دارم و امیدوارم بیش از پیش امکان ارائه خدمت به شما عزیزان را داشته باشیم.»

گفتنی است انتشارات فروغ سیمرغ، به مناسبت این رونمایی، اقدام به ارائه مشاوره رایگان کرده و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت ها و خدمات آن می توانند به سایت انتشارات فروغ سیمرغ به آدرس foroghesimorghpub.ir مراجعه کنند.

مزایای چاپ کتاب

کتاب یک فضای گسترده و بی انتهاست و شاعرین، رمان نویسان، مترجمین، اساتید حوزه پژوهشی و دانشجویان می توانند با چاپ و به رشته تحریر درآوردن آثار خود همزمان حداقل از 3 الی 4 مزیت چاپ کتاب بهره مند گردند. به شما تاکید میکنیم که اگر مترجم هستید با اقدام به موقع چاپ کتاب pdf اثرتان میتوانید اولین نسخه ترجمه شده کتاب مورد نظر در بازار باشید و از رقبا پیشی بگیرید. اگر مولف هستید و به دنبال کسب شهرت با انتقال اندیشه خود علاوه بر کمک به آگاه سازی افراد بعنوان نویسنده در جامعه شناخته خواهید شد.

اگر هدفتان از چاپ کتاب کسب درآمد است طی قرارداد با یک انتشارات زبده با صرف زمان، انرژی و هزینه پایین می توانید فروش چند برابری داشته باشید و نهایتا اگر پژوهشگر یا دانشجو هستید با تبدیل مقالات علمی و یا پایان نامه تان به کتاب در تیراژ پایین میتوانید موجب ارتقای رزومه سریع و به راحتی شوید. اما برای رسیدن به هرکدام از این مزایای چاپ کتاب مهمترین امر انتخاب ناشر معتبر و ماهر و توجه به هزینه چاپ کتاب است.

کتاب نوشتن فواید مالی، اجتماعی و روانی متعددی دارد. به همین دلیل افرادی که درباره یک موضوع فرهنگی، علمی یا ورزشی اطلاعات کافی یا دانایی دارند اقدام به نوشتن کتاب می کنند. شاید شما هم قصد نوشتن یک کتاب جامع و مفید داشته باشید پس دانستن فواید چاپ کتاب یکی از اطلاعاته مهمی است که مولف باید قبل از ثبت سفارش خود به یک انتشارات را بداند.

مزایای چاپ کتاب برای دانشجویان و اساتید

کسانی که دانشجو و یا عضو هیئت علمی هستند لزومی ندارد که کتاب خود را در تیراژ بسیار بالا چاپ نمایند. ما در انتشارات فروغ سیمرغ این امر را فراهم کرده ایم و شما می توانید متناسب به هدف خود کتاب چاپ کنید نه بر اساس خواسته انتشارات، یعنی می توانید از چاپ کتاب حتی 10 نسخه و ارزانترین قیمت چاپ کتاب در انتشارات ما نهایت استفاده را نمایید تا امتیاز لازم برای تقویت رزومه را به راحتی در کمتر از 1 ماه کسب نمایید، با این حال انتشارات فروغ سیمرغ از دانشجویان و اساتید و نخبگانی که موضوع های جذاب و ارزشمند در بر دارند استقبال و حمایت کامل به عمل می آورد.

تبدیل جزوات درسی اساتید و دبیران به کتاب علمی

همه ی ما در طول دوران تحصیلمان، با جزوات و نوشته های نامرتبی که در کلاس هایمان از تدریس اساتید یادداشت میکردیم ناراضی بودیم و شاهد سختی ها، مشکلات و بی نظمی های این روش بوده ایم. حال آن که معلمان و اساتید می توانند با چاپ مطالب خود(جزوات) در قالب کتاب، از این بی نظمی ها کاسته و البته علاوه بر این موضوع، چاپ جزوات ارزش های دیگری نیز دارد که به توضیحشان می پردازیم.

اولین و مهم ترین مزیت چاپ جزوات، افزایش اعتبار آن استاد یا دبیر در بین دانشجویان و همکاران  می باشد. اضافه شدن کتاب به رزومه فرد ، در همه جنبه های شغلی و تحصیلی وی تاثیر مثبت می گذارد. اگر دبیر مشغول تدریس در یک آموزشگاه خاص باشد، چاپ جزوات با برند آن آموزشگاه یک تبلیغات مثبت برای آن آموزشگاه نیز محسوب می شود.

دومین مزیت چاپ جزوه در قالب کتاب این است که آن اثر پایدار و ماندگار خواهد شد و در طی سالیان دراز قابل استفاده خواهد بود و نهایت به یک ویرایش جزئی نیازمند خواهد بود. حال آن که هنگامی که دانشجویان یا دانش آموزان با جزوه های پراکنده دست نویس یا حتی چاپی به تحصیل مشغول باشند بعد از گذراندن آن مقطع، جزوات را یا دور می اندازند یا به نحوی از دسترس خارج می کنند و اگر در مقاطع بالاتر به آن ها نیاز داشته باشند با مشکل جدی مواجه می شوند. اما اگر جزوات در قالب کتاب چاپ شده باشد این مشکل نیز بر طرف خواهد شد و آن ها هرگاه اراده کنند یا نیاز داشته باشند می توانند از مطالب مجددا استفاده نمایند.

سومین مزیت این است که مطالعه از روی کتاب بسیار آسان تر می باشد و اشتباهات علمی در جزوات، با چاپ آن ها در قالب کتاب به حداقل می رسد. مزیت های تبدیل جزوات به کتاب را عنوان کردیم.

مراحل چاپ آن را تشریح می کنیم:

– همانند چاپ سایر کتاب ها، اولین مرحله تایپ و ویرایش و صفحه آرایی می باشد. پیشنهاد می شود که اساتید جزوات را به صورت دست نویس تحویل ناشر دهند تا ناشر آن ها را با اصول صحیح تایپ کند. در مراحل مختلف ویرایش نیز علاوه بر ویرایش ادبی باید ویرایش علمی و محتوایی نیز صورت گیرد که مشخصا بر عهده فرد متخصص در آن زمینه است. ویرایش علمی کمک می کند که اشتباهات علمی کتاب به حداقل برسد.

– اخذ مجوز های لازم که توسط انتشارات (انتشارات فروغ سیمرغ) اخذ می شود.

– جلد کتاب شما که با جدید ترین روش های روز دنیا توسط گروه چاپ و نشر انتشارات فروغ سیمرغ طراحی می شود.

– پس از طی شدن مراحل صفحه آرایی ، طراحی جلد کتاب و دریافت مجوزهای لازم، که به طور خلاصه توضیح دادیم، به مرحله چاپ و توزیع کتاب می رسیم. تعداد تیراژ چاپ کتاب بنابر درخواست مولف می باشد، معمولا کتاب آموزشی اساتید و دبیران در تیراژ پایین تری نسبت به سایر کتاب ها چاپ می شود. اساتید و دبیران می توانند ابتدای شروع سال تحصیلی یا ترم تحصیلی، به تعداد دانشجویان آن سال یا ترم سفارش چاپ دهند و بنابراین، بر انداز اقتصادی نیز برای آن دبیر یا استاد خواهد داشت.

پس در انتها مشاهده می کنید که چاپ جزوات در قالب کتاب مزیت های بیشتری نسبت به جزوه دست نویس یا حتی چاپی دارد.

چرا نویسندگان، برای چاپ کتاب فروغ سیمرغ را انتخاب می کنند؟

مجموعه فروغ سیمرغ با دارا بودن سال ها سابقه درخشان در زمینه چاپ کتاب، خدمات پایان نامه، تایپ و ترجمه و… کادری مجرب از بهترین متخصصان هر حوزه را گرد هم آورده است تا در قبال اعتمادی که شما عزیزان به ما هدیه می کنید، ما نیز بهترین کیفیت خدمات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما خوبان قرار دهیم. خوشبختانه در حال حاضر قادر به ارائه خدمات در 15 عنوان مختلف هستیم و به لطف همدلی و استقبال شما عزیزان، فروغ سیمرغ همواره در تلاش است که همراه با ارتقای کیفیت، فعالیت های خود را گسترش دهد.

چه کسانی می توانند با ما همکاری کنند؟

فروغ سیمرغ جایی است برای به تصویر در آمدن هنر های نهفته در وجود هر کسی که دستی بر قلم دارد. تمامی اقشار جامعه از جمله فرهنگیان، هنرمندان، دانشجویان، ورزشکاران و…می توانند چاپ و نشر آثار خود در تمامی زمینه ها اعم از علمی ، مذهبی ، تاریخی، روانشناسی ، شعر، داستان و …را به ما بسپارند تا با افتخار شاهد پیشرفت روزافزون و چشم گیر شما هنرمندان عزیز باشیم.

افتخار ما :

رسالت ما ارائه خدمتی حرفه ای، صادقانه، تخصصی و جلب رضایت تمامی فرهیختگانی است که به ما و مجموعه فروغ سیمرغ لطف و اطمینان خود را هدیه کرده اند. بزرگ ترین افتخار فروغ سیمرغ، به انجام رساندن هرچه بهتر این رسالت با یاری شما عزیزان می باشد.

دکمه بازگشت به بالا