تکنولوژیبرترین های کسب وکار ایرانی

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا شرکت کارمانیا طب معجزه ی قرن

دستگاه‌ لیزر الکساندرایت کندلا 2022 یکی از پرطرفدارترین دستگاه های لیزر موهای زائد میباشد.

لیزر الکس کندلا با علامت تجاری GentleLase Pro یکی از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد تولید شده توسط شرکت کندلا می باشد که با تابش نور لیزر با طول موج 755 نانومتر از طریق هندپیس که مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است، تقریباً برای همه بیماران با پوست روشن تا سبزه (پوست نوع I تا III) مناسب است که می توان از آن استفاده کرد.

دستگاه لیزر کندلا مدل Gentle Laser Pro یا الکس از میله های کریستال الکساندریت به قطر 0.3 تا 0.7 و طول 7.6 تا 10 سانتی متر به عنوان منبع یا رابط لیزر استفاده می کند. این سیستم لیزر معمولاً برای درمان استفاده می شود.

لیزر الکس طول موج خاصی از نور را از لامپ های فلاش پالسی، لامپ های قوس پیوسته لیزر در طیف مادون قرمز (755 نانومتر) ساطع می کند درضمن لیزر الکساندرایت در حالت سوئیچ کیو نیز قابل استفاده است.

نور ساطع شده توسط دستگاه لیزر کندلا الکس با نور خورشید یا نور لامپ متفاوت است. نور خورشید و نور لامپ از ترکیب تابش طول موج های مختلف ایجاد می شوند، در حالی که نور لیزر تنها از یک طول موج تشکیل شده است.

هر طول موج اثرات متفاوتی بر روی سطوح مختلف دارد و با توجه به این ویژگی ها از لیزر برای کاربردهای متفاوتی استفاده می شود.

اگر قصد خرید دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 2022 را دارید یا قصد دارید با این دستگاه لیزر موهای زائد انجام دهید در ادامه قصد داریم تفاوت های این دستگاه را با سایر دستگاه های لیزر موهای زائد شرح دهیم.

تفاوت بین لیزر کندلا الکساندرایت و دستگاه لیزر دایود

یکی از دستگاه های لیزر قابل مقایسه با لیزر کندلا الکساندرایت که به بازار عرضه شده است لیزر دایود است که طول موج کمی بالاتر از لیزر الکساندرایت دارد. اما نتایج تحقیقات نشان می دهد که نتیجه حذف موهای زائد با Candela Alexandrite GentleLase pro در عرض 12 ماه حدود 90 درصد و با لیزر دایود حدود 85 درصد است. به لیزر کندلا الکس (9.5%). به همین دلیل لیزر کندلا الکساندرایت همچنان به عنوان ایمن ترین و موثرترین دستگاه لیزر شناخته می شود.

دستگاه لیزر کندلا بدون ژل و کثیف کاری های ناشی از آن قابل استفاده است اما دستگاه های دایود نیاز به ژل دارند که از سوختگی پوست جلوگیری کند که این موضوع باعث کثیف کاری میشود.

اگر شما پوست روشن دارید حتما از دستگاه لیزر کندلا استفاده کنید زیرا بیشترین جوابدهی را بر روی پوست های روشن دستگاه کندلا دارد.

تفاوت لیزر کندلا الکس و IPL

دستگاه لیزر Gentle Laser Pro دارای بزرگترین سایز اسپات لیزر (با قطر 18 میلی متر) می باشد که در کنار ویژگی هایی مانند نفوذ عمیق تر به ناحیه مورد نظر و سرعت بیشتر، کارایی بیشتری نسبت به دستگاه IPL دارد.

اگرچه لیزر الکساندرایت و IPL هر دو از فناوری نور برای رفع دائمی موهای زائد بدن و صورت استفاده می کنند، اما با IPL طول موج های مختلف نور به پوست پراکنده می شود، بنابراین این شانس برای پوست وجود دارد که نور با طول موج صحیح را جذب کند، زیرا با لیزر الکساندرایت، پرتو نور متمرکز با طول موج مشخص به طور کامل توسط فولیکول مو جذب می شود. این لیزر در پوست منتشر می شود، بنابراین لیزر کندل الکس در عین ایمن بودن بسیار سریعتر و موثرتر از IPL است.

دستگاه های IPL تقریبا دستگاه های منسوخ شده ای هستند که کم کم از مارکت لیزر موهای زائد در حال خارج شدن هستن و مقایسه دستگاه الکس کندلا با دستگاه های IPL کاری اشتباه است چون از لحاظ قدرت و جوابدهی اصلا قابل مقایسه نیستند.

 تفاوت دستگاه لیزر کندلا با دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم

به دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم دستگاه رولی گفته میشود هندپیس این دستگاه به گونه ای است که روی پوست کشیده میشود و به دستگاه لیزر کندلا دستگاه شاتی گفته میشود به گونه ای که هندپیس این دستگاه روی پوست گذاشته میشود شات زده میشود بعد برداشته میشود و به ناحیه بعدی انتقال داده میشود.

از مزایای خرید دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم 2022 برای کلینیک لیزر همپوشانی کامل پوست برای لیزر مو است.

طراحی نوک لیزر تیتانیوم به گونه ای است که اپراتور لیزر می تواند بدون محدودیت روی پوست آن را جابجا کند تا از بین بردن موهای زائد توسط امواج لیزر به طور کامل انجام شود، پس به این ترتیب همپوشانی کامل پوست ناحیه تحت درمان انجام می شود.

یکی دیگر از مزیت های دستگاه تیتانیوم سه طول موج بودن آن و عدم محدودیت رنگ پوست است.

دستگاه های لیزر تیتانیوم امواج لیزری با فرکانس های مختلف با نام های دایود، اندیاگ و الکساندرایت ساطع میکند. به همین دلیل استفاده از آنها روی پوست های تیره مشکلی ایجاد نمی کند و عوارض جانبی در افراد با پوست تیره کمتر است.

در عوض دستگاه لیزر کندلا دارای تنها دو طول موج میباشد که این موج ها الکساندرایت و اندیاگ هستند که طول موج اندیاگ به تازگی به دستگاه های کندلا اضافه شده است. این موضوع هم باعث شده است که دستگاه لیزر کندلا مانند سوپرانو تیتانیوم از تمام تایپ های پوستی پشتیبانی کند.

مهمترین مزیت لیزر کندلا ایمن بودن آن برای لیزر موهای زائد است. از آنجایی که هندپیس دستگاه لیزر شاتی مانند کندلا الکساندرایت مستقیماً با پوست تماس نمی گیرد، پس از لیزر موهای زائد با کندلا الکس هیچ گونه آسیبی به سطح پوست وارد نمی شود و عوارض جدی مانند سوختگی مشاهده نمی شود و بیماری ها منتقل نمیشود.

از جمله معایب دستگاه تیتانیوم نیاز به استفاده از ژل در محل لیزر است که باعث کثیف کاری در محل میشود که این مشکل در دستگاه های کندلا برطرف شده است.

دستگاه کندلا نسبت به دستگاه تیتانیوم نیاز به تعداد جلسات کمتری دارد.

تعداد شات های لیزر کندلا قابل تنظیم است و اپراتور می تواند تعداد شات ها را در هر ثانیه با توجه به حجم مو و اندازه ناحیه تحت درمان افزایش دهد تا لیزر موهای زائد سریعتر انجام شود. معمولا تعداد جلسات لیزر حداکثر 6 جلسه می باشد. در صورت لیزر تیتانیوم ممکن است 8 تا 10 جلسه طول بکشد.

راندمان دستگاه کندلا بیشتر از دستگاه تیتانیوم گزارش شده است.

نتایج بررسی های مختلف نشان می دهد که اثربخشی لیزر موهای زائد در دستگاه شاتی کندلا الکس بیش از 85 درصد بوده و امکان رویش مجدد موها پس از لیزر موهای زائد با دستگاه شاتی بسیار کمتر است.

لیزر های دایود تک طول موج کاهش دائمی موهای زائد بدن با آن زیر 80 درصد است.

این مشکل در دستگاه های سوپرانو تیتانیوم سه طول موج برطرف شده و رانمان جوابدهی بالای 80 درصد میباشد.

عوارض لیزر موهای زائد بعد از جلسات لیزر مو در دو دستگاه تیتانیوم و کندلا بسیار کم میباشد.

انرژی شات لیزری در دستگاه کندلا به راحتی توسط تنظیمات دستگاه کنترل می شود و نوک دستگاه به گونه ای طراحی شده است که سوختگی شات لیزری بسیار کمتر بوده و استفاده از آن راحت تر است.

دستگاه لیزر کندلا شرکت کارمانیا طب دارای دو کولینگ مجزا با نام های ایر کولینگ و هیدروژن کولینگ میباشد که درد لیزر را به حداقل میرساند.

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم شرکت کارمانیا طب دارای خنک کننده آیس پلاس از نوع پیشرفته میباشد که تجربه لیزر با این دستگاه کاملا بدون درد میباشد.

دستگاه لیزر کندلا قیمت بیشتری نسبت به دستگاه لیزر تیتانیوم دارد همین موضوع باعث افزایش قیمت خدمات لیزر دستگاه کندلا در کشور های مختلف میشود.

معرفی شرکت کارمانیا طب برای خرید انواع دستگاه های لیزر موهای زائد

شرکت بازرگانی تجهیزات پزشکی و زیبایی کارمانیا طب وارد کننده دستگاه لیزر کندلا به ایران میباشد.

این شرکت با وارد کردن انواع دستگاه های لیزر به ایران جزء بهترین شرکت های ایرانی در این حوزه میباشد.

شرکت کارمانیا طب تامین کننده کالا برای فروشگاه های آنلاین دیجی کالا، ایمالز و ترب میباشد.

شرکت کارمانیا طب با واردکردن دو برند لیزر معروف و محبوب تیتانیوم و کندلا باعث تحویل در صنعت لیزر موهای زائد کشور شده است.

با عرضه شدن دو دستگاه کندلا و تیتانیوم با قیمت بسیار مناسب و کیفیت و خدمات بسیار عالی توسط شرکت کارمانیا طب، انجام خدمات زیبایی از جمله لیزر موهای زائد باعث کاهش چشمگیری در تمام شهر های ایران شده است که این امر را میتوان با توجه به افزایش دلار و تمام خدمات و اجناس در ایران معجزه نامید.

دلیل کاهش خدمات لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا در ایران

با توجه به افزایش روز افزون تمام خدمات و امکانات در ایران لیزر موهای زائد جز معدود خدماتی بوده است که کاهش قیمت داشته است این موضوع دلیل تعجب خیلی از افراد را بر انگیخته است دلیل این موضوع راه اندازی و تجهیز کردن کلینیک های زیبایی توسط شرکت کارمانیا طب در سراسر کشور میباشد.

شرکت کارمانیا طب به دلیل عرضه دستگاه های لیزر موهای زائد با قیمت مناسب باعث کاهش چشمگیر و معجزه وار خدمات لیزر موهای زائد در کشور شده است.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا