عمومیبرترین های کسب وکار ایرانی

معایبی که باید قبل از خرید بدانید ، بررسی نکات منفی

توالت فرنگی دیواری تاشو معمولا زمانی کاربرد دارد که بودجه یا فضای کافی برای نصب توالت فرنگی معمولی وجود نداشته باشد و یا اینکه محل نصب این وسیله در ساختمان تعبیه نشده باشد. در این صورت با خرید یک توالت فرنگی دیواری تاشو بدون نیاز به کارهای فنی از جمله لوله کشی و نصب مخزن می توان تا حدودی از مزایای توالت فرنگی بهره مند شد.

قبل از اینکه برای خرید این محصول اقدام کنید توصیه می‎کنیم حتما نکات منفی و معایب توالت فرنگی دیواری تاشو را بررسی کنید؛ چراکه این نوع توالت ها نه از لحاظ ظاهری و نه از لحاظ کاربرد مسلما به خوبی توالت فرنگی معمولی نیستند و فقط برای رفع فوری نیاز به این وسیله طراحی شده‎اند. در ادامه به مهم ترین معایب توالت فرنگی دیواری تاشو اشاره خواهیم کرد. همچنان با وب سایت آویژه هوم همراه باشید. شما می توانید به روز ترین انواع توالت فرنگی معمولی و وال هنگ را از این وب سایت خریداری نمایید.

توالت فرنگی دیواری تاشو چیست؟

هر خانه ای حداقل به یک توالت فرنگی نیاز دارد؛ به همین جهت ساکنان خانه های ایرانی خیلی قدیمی که محل نصب توالت فرنگی معمولی را ندارند و همینطور آپارتمان های بسیار کوچک که فضای کافی ندارند؛ معمولا به سراغ استفاده از توالت فرنگی دیواری دستی یا سیار می روند.

اما این محصولات نیز به دلیل مشکلاتی مانند اشغال کردن مکان برای نگهداری و یا نیاز به جابه جاکردن مکرر، چندان مورد رضایت همه قرار نگرفته اند. به همین دلیل درحال حاضر محصول جدیدتر و کارآمدتری به نام توالت فرنگی دیواری تاشو به بازار عرضه شده است که مشکلات مدل های دستی و سیار را ندارد.

اما منظور از توالت فرنگی دیواری تاشو چیست و چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟ این توالت ها فقط دارای یک نشیمنگاه شبیه به توالت فرنگی هستند که مستقیما بر روی توالت ایرانی قرار می  گیرد و امکان باز و بسته شدن دارد اما از هیچ یک از قطعات دیگر نظیر مخزن، سیستم تخلیه، سیفون، فلاش تانک و یا سایر اتصالات مرتبط برخوردار نیستند.

این نوع توالت ها از لحاظ کارآمدی فقط باید با توالت های فرنگی دستی یا سیار مقایسه شوند؛ زیرا پس از اتمام کار نیاز به جابه جا کردن آنها ندارید و فقط کافی است آن را به سمت دیوار تا کنید.

به این ترتیب کاربران می توانند بسته به نیاز و ترجیح خود از توالت ایرانی یا توالت فرنگی در یک مکان استفاده نمایند. همچنین به دلیل اینکه تا می شوند فضای بسیار کمتری را اشغال می کنند.

معایب توالت فرنگی دیواری تاشو چیست؟

قطعا از یک محصول ساده با کارایی بسیار ساده نمی  توان انتظار عملکرد خاصی را داشت. معایب توالت فرنگی دیواری تاشو باعث می  شود تا خیلی از افراد به فکر نصب یک توالت فرنگی معمولی یا وال هنگ باشند.

بزرگترین ایرادی که به این مدل از توالت ها گرفته می شود در مورد ظاهر آنها است که موجب می شود سرویس بهداشتی شما چندان لوکس و زیبا به نظر نرسد.

ادامه مطلب در:

معایب توالت فرنگی دیواری تاشو در خانه آویژه

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.
دکمه بازگشت به بالا