آشپزیبرترین های کسب وکار ایرانی

رستوران های ایلام | سفره ای خوش رنگ و لعاب در غرب ایران

آشنایی با از رستوران و غذاخوری های ایلام

بهترین رستوران های ایلام با سفره ای از غذاهای لذیذ ایرانی و محلی در گوشه و کنار این شهر خودنمایی می کنند. این رستوران ها در کنار غذاهای خوشمزه، محیطی دل نشین دارند. به لطف این شرایط گردشگران فرصتی پیدا می  کنند تا در کنار خوردن غذایی جانانه، خستگی سفر را از تن بیرون کنند و به آرامش برسند. جالب است بدانید ایلام رستوران های زیادی دارد. از آنجایی که رسم داریم بهترین ها را به همراهان خود معرفی کنیم. در این مطلب فهرستی از بهترین رستوران های ایلام آماده کرده ایم. به شما قول می دهیم مطالعه این مطلب تا انتها اطلاعات کافی از رستوران و غذاخوری های ایلام در اختیار شما قرار دهد.

رستوران پدر خوب

اگر در سفر به استان ایلام سراغ بهترین فست فودهای این منطقه را از اهالی بگیرید، بدون شک آدرس رستوران پدر خوب را به شما می دهند. این رستوران با غذاهای فست فودی خوشمزه توانسته اسم و رسم خوبی در ایلام به دست آورد. کافی است فقط یک بار شما هم غذایی در رستوران پدر خوب ایلام نوش جان کنید تا به کیفیت خوراکی های خوشمزه این رستوران پی ببرید.

در رستوران پدر خوب هر خوراکی فست فودی که فکرش را بکنید پیدا می شود. از رستوران پدر خوب نباید انتظار چندانی درباره محیط آن داشته باشید. با این حال غذاهای آن به اندازه ای خوشمزه است که جایی برای نگرانی درباره فضای رستوران وجود ندارد. رستوران پدر خوب به دیگر رستوران های ایلام مانند رستوران قبایل و رستوران برکه نیز بسیار نزدیک است.

آدرس: ایلام، خیابان پاسداران، جنب پارک کودک، پایین تر از چهارراه عبداللهی

رستوران اسپایسی

در سفر به غرب ایران حتماً  هوای غذاهای خوشمزه محلی ایلام به سرتان خواهد زد. به همین دلیل اگر می خواهید خوشمزه ترین غذاهای محلی را امتحان کنید سری به رستوران اسپایسی بزنید. این رستوران در کنار غذاهای محلی، منوی کاملی از بهترین غذاهای ایرانی دارد. خوشمزه ترین چلو ماهیچه ها و کباب ها در رستوران اسپایسی طبخ می شود. جالب اینجاست در منوی غذاهای رستوران اسپایسی، خوراکی های دریایی نیز وجود دارد.

انواع ماهی و میگو در منوی این رستوران خودنمایی می کند. به لطف تنوع غذاهای این رستوران، در طول روزهایی که به ایلام سفر کرده اید، هر روز می توانید خوراکی متفاوتی را در رستوران اسپایسی امتحان کنید. رستوران اسپایسی علاقه مندان خوراکی های خورشتی را نیز ناامید نمی کند. قرمه سبزی، قیمه بادمجان و فسنجان از خورشت های اصلی رستوران اسپایسی ایلام به حساب می آید.

آدرس: ایلام، میدان مخابرات، چهارراه سیمار، ابتدای بلوار شهرداری، نرسیده  به آتش نشانی

رستوران قبایل

از آنجایی که وقت در سفر تنگ است، عقل حکم می کند که رستورانی نزدیک به جاهای دیدنی هر شهر انتخاب کنید. به همین دلیل رستوران قبایل ایلام را پیشنهاد می  کنیم. این رستوران به لحاظ مسافت به بیشتر جاهای دیدنی ایلام نزدیک است. به لحاظ غذا نیز خاطرتان جمع باشد که سرآشپز رستوران قبایل ایلام چیزی برای مشتریان کم نمی گذارد. در منوی رستوران قبایل هر خوراکی خوشمزه ای که فکرش را بکنید پیدا می شود.

انواع چلو خورشت، خوراکی های کبابی و سالادهای خوشمزه در رستوران قبایل پیش روی مشتریان قرار می گیرد. گفته می شود سرآشپز این رستوران ید طولایی در پخت جوجه دارد. اگر راهی ایلام شدید و خواستید دلی از عزا در بیاورید، حتماً  آدرس رستوران قبایل را به برنامه ایلام گردی خود اضافه کنید. ناگفته نماند رستوران قبایل مدیر خوش انصافی دارد. به همین دلیل قیمت تمامی خوراکی های این رستوران کاملاً منصفانه است.

آدرس: ایلام، بلوار دانشجو، روبه روی پمپ بنزین

رستوران برکه

اگر می خواهید به هتل های ایلام نزدیک باشید و فاصله کمی با یکی از بهترین رستوران های این شهر داشته باشید، حتماً  راه رستوران برکه را در پیش بگیرید. این رستوران محیطی نسبتاً سنتی دارد. این فضا کاملاً دنج  و خودمانی است. به همین دلیل احساس می کنید در منزل خودتان مشغول خوردن غذایی خوشمزه هستید. سرآشپز رستوران برکه ته چین های مرغ بسیار خوشمزه ای می پزد. به لحاظ تنوع غذا این رستوران چیزی کم و کسر ندارد.

در منوی رستوران برکه پرطرف دارترین غذاهای ایرانی پیدا می شود. به لحاظ قیمت نیز مشتری را سراغ نداریم که از این رستوران ناراضی بیرون آمده باشد. در این رستوران غذاهای محلی نیز پیدا می شود. غذاهایی که از آن ها صحبت می کنیم در کنار طعم خوش، قیمتی منصفانه دارند. پیشنهاد می کنیم اگر راهی رستوران برکه شدید، حتماً دوغ محلی این رستوران را امتحان کنید. طعم خوش این دوغ حس و حال طبیعت زیبای اطراف ایلام را در ذهن مشتریان زنده می کند.

آدرس: ایلام، حد فاصل میدان انقلاب و چهارراه تامین اجتماعی

رستوران تخت جمشید ایلام

در این قسمت از فهرست رستوران های ایلام به یکی از رستوران های اشرافی این شهر رسیدیم. در رستوران تخت جمشید ایلام بهترین غذاهای ایرانی پیش روی مشتریان قرار می گیرد. گردشگرانی که می خواهند غذاهای سنتی ایلام را امتحان کنند نیز از این رستوران دست خالی بیرون نمی آیند. رستوران تخت جمشید ایلام دکوراسیونی زیبا و خودمانی دارد. این رستوران به بهترین مراکز خرید ایلام نزدیک است. به لطف این فاصله کم می توانید پس از پاساژگردی و خرید سوغات ایلام، سری به رستوران تخت جمشید بزنید و غذایی جانانه نوش جان کنید.

آدرس: ایلام، بلوار آزادی، روبه روی ساختمان پزشکی

رستوران پدیده ایلام

در مرکز شهر ایلام چندین رستوران درجه یک وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها رستوران پدیده ایلام است. سرآشپز این رستوران کباب هایی می پزد که در عمرتان نخورده اید. در کنار این کبا ب های خوشمزه در رستوران پدیده ایلام هر خوراکی ایرانی دیگری که فکرش را بکنید پیش روی مشتریان قرار می گیرد. قرارگرفتن رستوران پدیده ایلام در مرکز این شهر فرصتی فراهم می کند تا به دیگر جاهای دیدنی این شهر نزدیک باشید. برای آشنایی با دیگر جاهای دیدنی این شهر خالی از لطف نیست اگر راهنمای سفر ایلام را مطالعه کنید.

طعم خوش غذاهای رستوران پدیده ایلام برای همیشه در زیر دندان گردشگران باقی می ماند. رستوران پدیده ایلام یکی از رستوران های خوش مسیر این شهر است که فاصله مناسبی با پایانه مسافربری بین شهری ایلام دارد. به همین دلیل اگر با خرید بلیط اتوبوس ایلام به این شهر رسیده اید، می توانید ابتدا به رستوران پدیده ایلام بروید و پس از خوردن غذایی جانانه در این رستوران، ایلام گردی را آغاز کنید.

آدرس: ایلام، میدان مخابرات، جنب درمانگاه خورشید

رستوران 110 ایلام

میدان انقلاب یکی از معروف ترین میدان های ایلام به حساب می آید. در اطراف این میدان چندین رستوران خودنمایی می کند. رستوران 110 ایلام یکی از این رستوران هاست. رستوران 110 با سفره ای از غذاهای خوشمزه از گردشگران پذیرایی می کند. در منوی این رستوران کباب های خوشمزه، جوجه های لذیذ و خورشت های خوش طعم مشاهده می شود. غذای این رستوران از بهترین رستوران های ایلام چیزی کم نمی آورد. به همین دلیل حیف است راهی ایلام شوید و سری به رستوران 110 نزنید.

این رستوران در کنار غذاهای خوشمزه، مکانی دل نشین و راحت دارد. به لطف این شرایط می توانید غذایی خوشمزه در آرامش کامل نوش جان کنید. پیشنهاد می  کنیم اگر راهی رستوران 110 ایلام شدید، حتماً  کباب های این رستوران را سفارش دهید. سرآشپز این رستوران کباب هایی خوشمزه ای می پزد که در حین خوردن باید مواظب انگشتانتان باشید.

آدرس: ایلام، خیابان انقلاب، میدان انقلاب، رستوران 110

رستوران میلاد ایلام

انصافاً باید گفت رستوران های ایلام رقابت تنگاتنگی با هم دارند. خوشبختانه این رقابت به نفع مشتری تمام شده و خوراکی های این رستوران ها یکی از دیگری بهتر هستند. یکی از رستوران هایی که غذای خوشمزه ای پیش روی مشتریان قرار می دهد، رستوران میلاد ایلام است. در منوی این رستوران خوشمزه ترین غذاهای ایرانی وجود داد.

به گردشگرانی که در سفر به ایلام به خودشان وعده غذاهای محلی این منطقه را داده اند نیز این نوید را بدهیم که رستوران میلاد غذاهای محلی بسیار خوشمزه ای دارد. رستوران میلاد دکوراسیونی شیک و مشتری پسند دارد. جالب است بدانید رستوران میلاد ایلام یکی از رستوران های قدیمی این شهر به حساب می آید. به همین دلیل مشتری را سراغ نداریم که از این رستوران ناراضی بیرون آمده باشد.

آدرس: ایلام، خیابان شهید ربابه کمالی

رستوران بلوط

به گردشگرانی که در سفر به ایلام هوس خوردن غذاهای محلی خوشمزه این منطقه به سرشان می زند، رستوران بلوط را پیشنهاد می کنیم. رستوران بلوط منویی کامل از انواع خوراکی های محلی دارد. انصافاً هم باید گفت طعم  خوش غذاهای رستوران بلوط با بهترین رستوران های ایلام رقابت می کند. در این بین از خوراکی های ایرانی رستوران بلوط نیز به راحتی نمی توان گذشت.

دکوراسیون این رستوران و غذاهای خوش آن باعث شده تا رستوران بلوط جایگاه ویژه ای در بین رستوران  های این شهر پیدا کند. جالب اینجاست رستوران بلوط فاصله زیادی با بسیاری از جاهای دیدنی ایلام ندارد. به لطف این شرایط در حین گشت و گذار در ایلام، هر زمان که گرسنه شدید می توانید سری به رستوران بلوط بزنید و غذایی خوشمزه نوش جان کنید.

آدرس: ایلام، میدان دادگستری، ضلع جنوبی پل زیر گذر

رستوران کاراکو

اگر در بین تمامی رستوران های ایلام به دنبال مکانی شیک هستید که غذاهای اعیانی داشته باشد، در انتخاب رستوران کاراکو شک نکنید. در این محل کافه ای اشرافی نیز وجود دارد. به همین دلیل هر زمان که از گشت و گذار در ایلام خسته شدید، می توانید سری به رستوران کاراکو بزنید و گلویی تازه کنید. در رستوران کاراکو موسیقی زنده نیز اجرا می شود؛

در نتیجه اگر اهل دل هستید و می خواهید در کنار خوردن غذایی جانانه، موسیقی زنده گوش دهید و حسابی لذت ببرید، رستوران کاراکو انتخاب مناسبی برای شماست. این رستوران امکانات ویژه ای برای برگزاری جشن های کوچک خانوادگی دارد. اگر دست دلدار خود را گرفته اید و می خواهید عشق زندگی تان را در سفر به ایلام حسابی شگفت زده کنید، از خدمات ویژه رستوران کاراکو کمک بگیرید.

آدرس: ایلام، خیابان پاسداران، بالاتر از مسجد جامع، نبش  خیابان مطهری

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا