...
برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

جاهای دیدنی بوشهر در تابستان کجاست؟

جاهای دیدنی بوشهر در تابستان بوشهر شهری زیبا و تاریخی است که در جنوب ایران واقع شده است. این شهر از جاذبه های گردشگری طبیعی، تاریخی و فرهنگی بسیاری برخوردار است که در تابستان می توانید به آنها سفر کنید.

جزیره خارک: جزیره ای زیبا و پرطرفدار است که در نزدیکی بوشهر قرار دارد. این جزیره با آب و هوای گرم و ساحل های زیبا، مکانی عالی برای تفریح و استراحت است.

مجموعه باستان شناسی بوشهر: این موزه شامل اشیاء باستانی و تاریخی از قبیل سکه های باستانی، مجموعه های نقاشی روی سنگ و … است. بازدید از این موزه می تواند برای دوستداران تاریخ و باستان شناسی جذاب باشد.

دریای پارس: بوشهر در نزدیکی دریای پارس قرار دارد که یکی از بزرگترین دریاچه های شور جهان است. بازدید از این دریاچه و تماشای طبیعت زیبای آن می تواند یک تجربه خاص و متفاوت باشد.

پارک ملی هخامنشیان: این پارک به همت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران برای حفظ منابع طبیعی و فرهنگی منطقه هخامنشیان بوجود آمده است. در این پارک می توانید از طبیعت زیبا و معماری بسیار دیدنی آن لذت ببرید.

مسجد خورشید: این مسجد به عنوان یکی از زیباترین و مشهورترین مساجد ایران شناخته می شود. طراحی منحصر به فرد و استفاده از نور طبیعی در داخل مسجد، آن را به دیدنی ترین مسجد ایران تبدیل کرده است

6- دریاچه آبشار: این دریاچه بزرگ و زیبا در دل کوهستان های بوشهر قرار دارد. بازدید از این منطقه می تواند یک تجربه طبیعی بی نظیر باشد.

7- قلعه تختی: این قلعه با سابقه ی بسیار طولانی، یکی از جاذبه های تاریخی مهم بوشهر است. بازدید از این قلعه می تواند به شما فرصتی برای یادگیری بیشتر درباره ی تاریخ و فرهنگ بوشهر بدهد.

8- پارک ملی هفت تپه: این پارک زیبا در نزدیکی بوشهر واقع شده است و شامل جنگل ها، رودخانه ها و پرآب ترین منطقه ی استان بوشهر محسوب می شود. بازدید از این پارک می تواند به شما فرصتی برای لذت بردن از طبیعت و دیدن جانوران و گیاهان وحشی داده باشد.

9- مجموعه تاریخی و فرهنگی نخلستان: این موزه شامل یک نمایشگاه خانگی، قصرهای تاریخی، باغ های پرآب و … است. به دلیل زیبایی و تاریخی بودن این مجموعه، بازدید از آن از جمله برنامه هایی است که همه ی توریست ها در سفر به بوشهر باید انجام دهند.

10- ساحل چاه بخت: این ساحل زیبا و دیدنی در نزدیکی بوشهر واقع شده است. با مناظری زیبا از دریا و کوهستان های اطراف، می توانید از لحظاتی آرامش بخش لذت ببرید.

بوشهر شهری با فرهنگ غذایی غنی است که از بسیاری از غذاها و خوراکی های لذیذ برخوردار است. در ادامه به برخی از بهترین رستوران های بوشهر اشاره خواهم کرد:

1-رستوران گرگور بوشهر: ین رستوران با منوی گسترده ای از غذاهای دریایی و ایرانی و همچنین منظره ی زیبای دریا معروف است.

2-رستوران زیتون بوشهر: این رستوران با منوی گسترده ای از غذاهای ایرانی و دریایی معروف است

3- رستوران سوپر تندور: این رستوران معروف به بهترین سوپ های دریایی در بوشهر است

رستوران جادوی دریا: این رستوران با دکوراسیونی تمام از چوب و منوی گسترده ای از غذاهای دریایی و ایرانی طرفداران بسیاری دارد.

رستوران شجره: این رستوران با دکوراسیونی شیک و منوی پرطرفداری از غذاهای بین المللی و ایرانی محبوبیت زیادی در بوشهر دارد.

رستوران ساحل فرشته: این رستوران با دکوراسیونی زیبا و منوی گسترده ای از غذاهای دریایی و ایرانی، یکی از محبوب ترین رستوران های بوشهر است.

رستوران پالادیوم: این رستوران با دکوراسیونی لوکس و منوی پرطرفداری از غذاهای بین المللی و ایرانی، در بوشهر شناخته شده است.

رستوران مهتاب: این رستوران با دکوراسیونی عصر جدید و منوی گسترده ای از غذاهای ایرانی و بین المللی، در بوشهر طرفداران زیادی دارد.

رستوران کافه تپه: این رستوران با دکوراسیونی شیک و منوی گسترده ای از غذاهای بین المللی و ایرانی، در بوشهر شناخته شده است.

رستوران بادرود: این رستوران با دکوراسیونی سنتی و منوی گسترده ای از غذاهای ایرانی، در بوشهر محبوبیت زیادی دارد.

رستوران نخل برگ: این رستوران با دکوراسیونی عصر جدید و منوی پرطرفداری از غذاهای بین المللی و ایرانی، در بوشهر شناخته شده است.

رستوران سنتی بوشهر: این رستوران با دکوراسیونی سنتی و منوی گسترده ای از غذاهای محلی و ایرانی، یکی از بهترین رستوران های سنتی بوشهر است.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.