معرفی بهترین برندهای پمپ آب خانگی |  پمپیران- پمپ ابارا 

کسانی که به فکر خرید بهترین پمپ آب خانگی هستند معمولاً در بین برندهای مختلف دچار شک می شوند. پمپ ابارا، پمپ لئو، پمپ بلند کاست و پمپیران در لیست بهترین ها قرار گرفته اند که جا دارد اطلاعات کافی در مورد هر یک داشته باشید.

معرفی بهترین پمپ آب خانگی از نظر فروش

پمپیران و ابارا دو برند مشهور در پمپ های خانگی محسوب می شوند بنابراین مقاله را با معرفی این دو برند آغاز می کنیم و سپس برندهای دیگر را نیز مورد ارزیابی قرار می دهیم.

پمپ پمپیران

شرکت صنایع پمپیران که به عنوان صنایع پمپ سازی ایران شناخته شده است توانسته در تولید انواع پمپ های خانگی از الگوریتم های جدید استفاده نماید. این پمپ ها تحت لیسانس آلمان بوده و به طور کلی سطح مونتاژ فوق حرفه ای برای آنها در نظر گرفته شده است.

 پمپ های خانگی در این شرکت به صورت سفارشی ساخته می شوند. تست های آزمایشگاهی روی تمامی محصولات صورت می گیرد و این موضوع سبب می شود تا این مجموعه بتواند به طور دقیق سطح نیاز مردم را تشخیص دهد. شرکت پمپ پمپیران بیش از 40 سال سابقه در زمینه پمپ سازی دارد.

در این شرکت بیش از 400 نیروی متخصص در بخش کنترل و مهندسی مشغول به فعالیت هستند. فعالیت های تخصصی در این شرکت بر اساس استانداردهای بین المللی صورت می گیرد. از سوی دیگر این واحد در سال 1394 توانسته رتبه برتر شرکت های دانش بنیان را کسب نماید. این شرکت در زمینه تولید انواع پمپ های خانگی، استخری، لجن کش و … به شکل کاملاً اختصاصی عمل کرده است.

پمپ ابارا

شرکت ابارا کار خود را در کشور ژاپن آغاز کرد و با توجه به گسترش محصولات و تقاضای زیاد در خصوص محصولات این شرکت، توانسته به فعالیت مجموعه خود در کشور ایتالیا ادامه دهد. برند ابارا در 17 کشور در کل دنیا شناخته شده است. پمپ ابارا از محصولات پرفروش در ایران محسوب می شود.

 این شرکت در زمینه تولید انواع پمپ های صنعتی، آب و فاضلاب و همینطور الکتروپمپ های استیل و چدنی توانسته استانداردهای لازم را رعایت نماید. پمپ ابارا در مدل های بشقابی، محیطی، تک پروانه و همینطور دو پروانه و خودمکش طراحی شده است.

استانداردهایی که در تولید پمپ های ابارا دیده می شود سبب شده تا تنوع سبد محصولات ابارا بیشتر از قبل باشد.

مشارکت این برند با متخصصان ایرانی سبب انتقال دانش به ایران در نهایت راه اندازی خطوط مدرن پمپ استاندارد ابارا و بوستر پمپ شده است. این شرکت به صورتی طراحی شده است که هزینه های نهایی کاهش یابد و به طور کلی مزیت قیمت رقابتی نیز مدنظر قرار گرفته است. محصولات ابارا با پروژه های داخلی کشور همخوانی دارد.

خرید بهترین پمپ آب خانگی بدون واسطه

برای خرید بهترین پمپ آب خانگی با برند با کیفیت بدون واسطه می توانید در ابتدا برندهای متنوع محصول را در سایت هایپر مارکت پمپ بررسی کنید. همینطور قیمت پمپ آب خانگی نیز اعلام شده است که می توانید به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. پمپ لئو و بلند کاست از دسته محصولات پرفروش محسوب می شوند که هایپر مارکت پمپ  نمایندگی این محصول را برعهده دارد.

مشخصات پمپ لئو

برند لئو توانسته در زمینه تولید انواع پمپ برای مصارف خانگی، صنعتی و کشاورزی استانداردهای لازم را رعایت نماید. پمپ لئو به واسطه تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است.

 شرکت لئو در کشور چین تاسیس شده و امروزه در بسیاری از کشورها نمایندگی مخصوص به خود دارد. برند لئو تنوع بالایی در تولید انواع پمپ آب خانگی در نظر گرفته است.

شرکت پمپ لئو به عنوان رتبه اول شرکت بورسی در صنعت پمپ چین به شهرت رسیده است. پمپ لئو در ایران به عنوان محصولات چینی درجه یک به فروش می رسد.

 این شرکت دارای مرکز فنی مجاز دولتی در صنعت پمپ و تجهیزات وابسته محسوب می شود. پمپ لئو در ساخت و ساز، صنایع پتروشیمی، معدن و همینطور مصارف شهری مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت در ایران نمایندگی معتبر دارد.

صنایع پمپ بلند کاست

پمپ بلند کاست زیرمجموعه صنایع پمپ سازی تهران محسوب می شود که از سال 61 کار خود را آغاز کرده است. این شرکت در تولید انواع پمپ های سیرکولاتور به بهترین نحو عمل کرده است. پمپ بلند کاست در لیست تولیدات داخل کشور قرار می گیرد.

این محصولات صد در صد ایرانی هستند و به واسطه تجربیات بسیاری از مهندسان اقدامات لازم برای ساخت و اجرای این پمپ ها صورت گرفته است. سطح کمی و کیفی این پمپ ها بی نظیر است به طوری که در نمایشگاه های داخلی و بین المللی به تایید رسیده اند.

خرید پمپ با گارانتی

شما می توانید اقدام به خرید پمپ ابارا، پمپیران و یا هر برند مشهور دیگری در فروشگاه هایپر مارکت پمپ خریداری نمایید و گارانتی محصول نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا