برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

پرفروشترین ساعت های CITIZEN از ابتدا تاکنون

معرفی 10 ساعت سیتیزن پرفروش

برند سیتیزن یکی از پر فروش ترین برندها در حوزه ساعت مچی است. از همین رو ما قصد داریم به معرفی 10 ساعت سیتیزن پرفروش بپردازیم. شما دوستان عزیزی که به دنبال ساعت های اصل و با کیفیت می باشید پیشنهاد می کنیم تا با ما همراه شوید. امروز می خواهیم به معرفی 10 ساعت سیتیزن پرفروش بپردازیم و کمی درباره آن ها با شما صحبت کنیم.

خرید ساعت های اورجینال و پرفروش

انتخاب و خرید ساعت اصل سیتیزن از جمله مواردی است که اغلب شما دوستان عزیز به آن علاقه زیادی دارید. بنابراین، نیاز است که قبل از هر اقدامی بخوبی بدانید که از ساعت مچی مورد نظرتان چه انتظاراتی دارید و در زمان خرید به نکات مهمی که بارها در مقالات مختلف به آن ها اشاره کرده ایم هم توجه داشته باشید. به طور کلی باید بگوییم که برای خرید ساعت پرفروش آنچه که دارای اهمیت می باشد این است که بدانید آیا بودجه کافی برای خرید را در اختیار دارید یا خیر؟! در ضمن تشخیص ساعت اصل از فیک هم نکته بسیار مهمی است که نباید آن را فراموش کنید. با توجه به موارد عنوان شده ما به معرفی 10 ساعت سیتیزن پرفروش پرداختیم و سعی کرده ایم تا شما را در یک خرید راحت تر کمی راهنمایی کنیم.

استفاده از ساعت مچی برند

شاید این سوال برای خیلی از شما دوستان عزیز که قصد خرید ساعت مچی دارید پیش آمده باشد که اصلا چرا باید از ساعت مچی های اصل استفاده کنیم؟! خب، به طور کلی می توان برای این پرسش اینگونه پاسخ داد که، برخی از مردم به خاطر حساسیت هایی که دارند از ساعت های اصل استفاده می کنند و برخی دیگر برای اینکه استایل و تیپ جذابتری داشته باشند. اینکه شما به دنبال ساعت اصل باشید یا بخواهید یک ساعت های کپی خریداری کنید اول از هر چیز به بودجه شما و بعد از آن به سلیقه شما بستگی دارد.

در کل برای خرید ساعت اصل هیچ اجباری وجود ندارد. اما به این مسئله باید توجه داشته باشید که با خرید یک ساعت مچی اصل از هر برندی می توانید سال های زیادی بدون استرس خراب شدن آن از ساعت خود استفاده کنید و نیازی نیست که هر یک سال در میان یا حتی دو سال در میان هزینه ای بابت خرید ساعت مچی خرج کنید.

معرفی 10 ساعت سیتیزن پرفروش

در این بخش می خواهیم به سراغ بحث اصلی مقاله امروز رفته و به معرفی 10 ساعت سیتیزن پرفروش اشاره کنیم و مجموعه ای از آن ها را در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید برای خرید ساعت اصل با دیدبازتری اقدام کنید. از مجموعه ساعت های برند سیتزن که بسیار پرفروش هم می باشند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل AN3654-50L
 • ساعت مچی ست سیتیزن مدل BI5072-51E و EU6092-59E
 • ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل AN3604-58A
 • ساعت مچی زنانه سیتیزن مدل EM0924-85Y
 • ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل CB0253-19A
 • ساعت مچی زنانه سیتیزن مدل EW5588-81Y
 • ساعت مچی ست سیتیزن مدل AW1217-83E و FE6017-85E
 • ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل JG2105-93E
 • ساعت مچی زنانه سیتیزن مدل EM0493-85P
 • ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل AV0060-00A

مشخصات ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل AN3654-50L

    ساعت مچی مردانه کلاسیک اسپرت بند استیل

    میزان مقاومت 10 بار در برابر آب

    نوع قفل بند کلیپسی ضامن دار

    تکنولوژی ساخت کوارتز

    جنس شیشه کریستال

مشخصات ساعت مچی ست سیتیزن مدل BI5072-51E و EU6092-59E

    مناسب برای خانم ها و آقایون

 • میزان مقاومت 5 بار در برابر آب

    جنس بدنه استیل ضدحساسیت

    تکنولوژی ساخت کوارتز

    نوع قفل بند کلیپسی ضامن دار

    جنس شیشه کریستال

مشخصات ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل AN3604-58A

    مناسب آقایون

 • میزان مقاومت 10 بار در برابر آب

    جنس بدنه استیل ضد حسایت

    نوع قفل کلیپسی ضامن دار

    جنس شیشه کریستال

    تکنولوژی ساخت کوارتز

مشخصات ساعت مچی زنانه سیتیزن مدل EM0924-85Y

 از اصلی ترین مشخصات مربوط به این مدل ساعت سیتزن می توان به مواردی همچون: میزان مقاومت 5 بار در برابر آب ، تکنولوژی ساخت اکو درایو، جنس بدنه استیل ضد حسایت، نوع قفل کلیپسی ضامن دار و جنس شیشه یاقوت کبود ضد خش اشاره کرد.

مشخصات ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل CB0253-19A

اما برایتان بگوییم از مشخصات یکی دیگر از بهترین ساعت های سیتیزن برای آقایون. میزان مقاومت 10 بار در برابر آب ، تکنولوژی ساخت اکو درایو، جنس بند چرم، جنس بدنه استیل ضد حساسیت، نوع قفل سگکی ساده و جنس شیشه یاقوت کبود ضد خش از اصلی ترین ویژگی ها و مشخصاتی است که در این ساعت می توانید مشاهده کنید.

مشخصات ساعت مچی زنانه سیتیزن مدل EW5588-81Y

اما ساعت مچی زنانه سیتیزن مدل EW5588-81Yاز دیگر گزین هایی است که در برابر آب 5 برابر مقاومت دارد، دارای بند و بدنه استیل می باشد که می توانید با هر استایلی که دوست دارید آن را ست کنید و جنس شیشه آن نیز از یاقوت کبود ضد خش می باشد. در ضمن تکنولوژی که برای ساخت و طراحی این ساعت استفاده شده است تکنولوژی اکو داریو می باشد.

مشخصات ساعت مچی ست سیتیزن مدل AW1217-83E و FE6017-85E

    مناسب آقایون و خانم ها

 • میزان مقاومت 5 بار در برابر آب

    تکنولوژی ساخت اکو درایو

    جنس بند استیل ضد حساسیت

    جنس بدنه استیل ضد حساسیت

    نوع قفل کلیپسی ضامن دار

    جنس شیشه کریستال

مشخصات ساعت مچی مردانه سیتیزن مدل JG2105-93E

 • میزان مقاومت 3 بار در برابر آب

    جنس بند استیل ضد حساسیت

    جنس بدنه استیل ضد حساسیت

    نوع قفل ساده

    تکنولوژی ساخت کوارتز

    جنس شیشه کریستال

آیا برند سیتیزن یک برند ساعت لوکس است؟

بیایید سیتیزن را با یک برندی مانند رولکس مقایسه کنیم. قطعاً ساعت رولکس یک برند لوکس است که هر چقدر بابت خرید ساعت رولکس وجه پرداخت کنید می دانید آن سرمایه نقدی است و ارزش پول شما کم نمی شود. رولکس یک برند زرق و برق دار است و کمتر در آن تکنولوژی خاص یا به روزی مشاهده می کنید. اما سیتیزن کاملاً بر عکس است. سیتیزن یک برند لوکس نیست، اما از بابت های دیگر می توانیم آن را در سطح بالایی ببینیم.

سیزین برعکس بسیاری از برندهای ساعت ساز، تولید قطعات مختلف ساعت هایش را در کمپانی خودش به صورت انحصاری تولید می کند. از تکنولوژی های به روزی استفاده می کند که قطعاً در یک برند لوکس مانند رولکس نخواهید دید. پس در کلام اینطور می توانیم بگوییم که ساعت سیتیزن یک برند لوکس نیست اما قطعاً عملکرد آن جای تقدیر دارد.

خرید ساعت مچی سیتیزن اورجینال:

اگر شما هم از علاقه مندان به خرید ساعت سیتیزن هستید، پس حتماً به اصالت ساعت دقت کنید. از آنجایی که سیتیزن جزو برندهای محبوب است، بسیاری از سودجویان دست به تولید ساعت تقلبی از این برند زدند. برای اینکه ساعت اورجینال سیتیزن را خریداری کنید می بایست به نمایندگی های این برند مطرح جهانی مراجعه کنید. یکی از این نمایندگی ها سایت اینترنتی و فروشگاه حضوری خانه ساعت است که بیش از 1 دهه بصورت حرفه ای و تخصصی در زمینه ساعت مچی اورجینال فعالیت دارد.

خانه ساعت به عنوان یک سایت مرجع ساعت های برند، یک فروشگاه مطمئن برای شماست. این مجموعه تنها یک سایت فروشگاه آنلاین نیست بلکه فروشگاه حضوری هم دارد. به علاوه اینکه مهلت 30 روز بازگشت آسان کالا، ارسال رایگان به سراسر کشور، 10 سال گارانتی تعویض باتری رایگان، 5 سال گارانتی موتور ساعت، قیمت ساعت سیتیزن رقابتی و … از خدمات ویژه خانه ساعت به مشتریانش می باشد.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا