تکنولوژیبرترین های کسب وکار ایرانی

روش ساخت بسته بندی پستی ارزان و با کیفیت

کارتن های پستی یکی از زیر شاخه های بسته بندی می باشد و امروزه در کنار انواع بسته بندی های کارتنی، طرفداران زیادی پیدا کرده است. بیشترین مصرف این نوع کارتن ها در اداره پست ها و برای کسب و کار آنلاین می باشد و هر روز هم به تعداد متقاضیان این نوع بسته بندی ها افزوده می شود. قطعا برای شما هم پیش آمده که بسته ای دارید و می خواهید برای شخصی ارسال کنید.

ارسال بسته ی شما می تواند داخل کشور و یا خارج از کشور باشد. شاید اصلا شما دارای کسب و کار اینترنتی باشید و هر روز باید چندین مورد از محصولات خود را به دست صاحبان شان برسانید. برای ارسال باید محصولات خود را به درستی بسته بندی کنید تا محصول ارسالی شما به درستی به دست مشتری برسد. چندین قانون عمومی برای انواع بسته بندی محصولات ارسالی وجود دارد که حتما باید رعایت شوند.

برای مثال طبیعی است که بسته بندی شما نباید حجم خالی زیادی داشته باشد زیرا وجود فضای خالی در بسته بندی محصولات ارسالی سبب تکان خوردن محصولات داخل کارتن می شود و ممکن است محصولات آسیب ببینند. هم چنین ممکن است فضای خالی موجود بین محصولات و کارتن در اثر ضربه از بین برود و به محصولات درون کارتن خسارت وارد شود.

گاه پیش آمده که محصول به دلیل بسته بندی نادرست حین حمل و نقل و جا به جایی آسیب دیده و به دلیل نداشتن آدرس پستی درست محصول هیچ گاه به دست مشتری نرسیده است. کارتن سازی در تهران بهترین کارتن ها را برای بسته بندی پستی تولید می کند تا شما علاوه بر این که محصولات خود را به راحتی و بدون درد سر ارسال کنید بسته بندی پستی ارزان و با کیفیت هم داشته باشید.

مشخصات بسته های پستی ارزان و با کیفیت

جعبه های پستی ارزان و با کیفیت معمولا دارای دری هستند که به بدنه آن ها متصل می باشد و به راحتی بسته می شود. این کارتن ها از لحاظ ظاهری بسیار تمیز و خاص هستند و روی آن ها کادر هایی برای درج آدرس فرستنده و گیرنده وجود دارد. رنگ این کارتن ها معمولا سفید یا کاهی می باشد.

هم چنین شما می توانید برای تبلیغات محصولات خود و برند سازی طرح های تبلیغاتی مخصوص به خود را روی آن چاپ نمایید که در این صورت هزینه آن کمی متفاوت خواهد بود. کارتن های پستی در برابر آب از مقاومت بالایی برخوردار هستند و به راحتی خیس نمی شوند. برای این که محصولات خود را سالم به مقصد برسانید قبل از هر چیزی باید سعی کنید.

با توجه به اندازه محصول خود از کارتن مناسب استفاده کنید که نه کوچک تر باشد و نه بزرگ تر، سپس با توجه به محصول یا کالایی که دارید ابتدا آن را داخل لفاف پیچیده و سپس فضای خالی کارتن را هم با روزنامه یا فوم های پلی اتیلن پر کنید و در کارتن را چسب بزنید تا حین حمل و نقل و جا به جایی دچار آسیب نشوند. شما به همین راحتی می توانید یک بسته بندی پستی ارزان و با کیفیت داشته باشید.

بسته پستی خود را با کمترین هزینه ارسال کنید.

اگر شما هم کسب و کار اینترنتی دارید قطعا می دانید که هزینه حمل و نقل محصولات از انبار تا مقصد به عنوان بخشی از هزینه های شما به حساب می آید. پس ارسال سفارش مشتری با کم ترین هزینه پستی باید در اولویت کار شما باشد. شما باید برای ارسال محصولات خود از کارتن های پستی ارزان و با کیفیت استفاده کنید.

یکی از عواملی که قطعا باید برای ارسال محصولات پستی خود در نظر بگیرید قیمت کارتن های پستی می باشد. قیمت کارتن های پستی با توجه به رنگ آن یعنی سفید و یا قهوه ای بودن، با توجه به تعداد لایه ها، انتخاب نوع چاپ، مشخص نمودن ابعاد و تعداد تیراژ تولیدی بستگی دارد.

برای خرید کارتن پستی ارزان به شما پیشنهاد می شود به صورت انبوه و عمده در تیراژ بالا ثبت سفارش کنید. توجه داشته باشید برای کم کردن هزینه های خود از کوچک ترین یا فیت ترین ابعادی که محصول شما را بتواند در خود جای دهد استفاده کنید.

جمع بندی

همان طور که پیش تر گفته شد امروزه برای بسته بندی محصولات از کارتن های پستی ارزان و با کیفیت استفاده می شود. زیرا کارتن های پستی به دلیل داشتن نشان پست، محل مخصوص برای الصاق تمبر، محل اختصاصی برای نوشتن نام و آدرس گیرنده و فرستنده باعث راحت تر شدن کار ها برای افرادی که کسب و کار آنلاین دارند می شود. به یاد داشته باشید برای ارسال محصولات پستی حتما نیازی به خرید کارتن های پستی گران قیمت و هزینه های زیاد نمی باشد شما می توانید با خرید کارتن ارزان هم محصولات پستی خود را بسته بندی و ارسال کنید.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا