برترین های کسب وکار ایرانیتکنولوژی

خودروبر چیست؟

قبل از این که به بررسی خدمات شرکت حمل خودرو بپردازیم، بهتر است به تعریف دقیقی از خودروبر برسیم. همان طور که مشخص است خودرو بر نوعی ماشین مخصوص است که از تجهیزات حمل خودرو برخوردار است و در واقع برای همین منظور بهینه شده است. ماشین های خودروبر که امروزه در شرکت های حمل خودرو مورد استفاده قرار می گیرند، تجهیزاتی نوین با طراحی هدفمند هستند که خودروهای مختلف را بدون واردکردن کوچک ترین آسیب جابه جا می کنند. بهتر است بگوییم این ماشین ها که به کفی خودروبر معروفند، جایگزین نیسان های یدک کشی شده اند که حمل ماشین با آن ها ریسک زیادی داشت. هرچند هنوز هم نیسان های یدک کش در برخی از شرکت های خدماتی دیده می شوند، اما بهترین شرکت خدمات حمل ماشین شرکتی است که از خودرو بر کفی برای حمل ماشین استفاده کند.

درخواست خودرو بر و حمل خودرو

تیم تخصصی خودرو بران با توجه به حمل و نقل و جابجایی روز افزون خودرو و ماشین ها، اقدام به خدمت رسانی به متقاضیان محترم جهت هر گونه جابجایی و حمل انواع خودرو، انواع ماشین الات صنعتی و قطعات صنعتی بصورت تک و چند تایی کرده است. با توجه اینکه امروزه در عرصه ی خدمت رسانی در حوضه حمل و نقل، پشتیبانی و اطلاع داشتن از اموال خود در هنگام حمل حق مسلم هر مشتری و متقاضی بوده، ما مفتخریم تا با ارائه خدمت رسانی کاملا حرفه ای و داشتن تیمی مجرب در کلیه امور حمل خودرو و امداد خودرو به مشتریان محترم با مشاوره رایگان در حوزه جابجایی و نوع جابجایی با جرثقیل، کفی همراه با جرثقیل دکل، خودرو بر یا خودرو سوار، چرخگیر آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به مشتریان محترم در تهران و تمامی نقاط کشور هستیم.

جرثقیل حمل خودرو

چه ساعاتی از شبانه روز می توان از خودرو بر شاهد استفاده نمود؟

افراد حمل خودرو در این شرکت، 24 ساعته آماده ارائه خدمات فوری در محل می باشند.

توجه به چه نکاتی قبل از تحویل کار از یدک کش ضروری است؟

پس از اتمام کار باید از خودرو بر بخواهید که رسید و یا فاکتور بابت تمام خدمات ارائه شده به شما تحویل دهد و همچنین دقت کنید تا زمانی که نتیجه قطعی مشخص نشده باید رسید را نزد خود نگهدارید.

برای دریافت خودرو بر سیار از خودرو بر شاهد چقدر باید هزینه کنیم؟

هزینه بسته به مسافتی که جرثقیل حمل خودرو برای رسیدن به محل مورد نظر طی کرده و همچنین نوع خودرو بری که برای جابه جایی ماشین شما استفاده می کنند متغیر است.

از جمله فعالیت های کفی حمل خودرو شاهد

کفی حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک جهت انجام مراحل شماره گذاری

جرثقیل خودروهای لوکس و لاکچری، رالی و مسابقه ای

یدک کش خودروهای تصادفی به مراکز بیمه

یدک کش خودروهای معیوب به نمایندگی و تعمیرگاه

خودرو سوار با ارازن ترین در خودرو بر شاهد. تا به حال اسم خودرو سوار را شنیده اید؟ جوابتان یا مثبت است یا منفی اما اگر منفی ست ممکن است بپرسید خودرو سوار چیست؟

به شما پیشنهاد می کنیم ادامه ی مطلب را بخوانید تا به جواب سوالتان برسید.

خودروبر یا خودروسوار نوع جدیدی از وسایل حمل خودرو است که می تواند یک یا چند خودرو را همزمان جابه جا کند. در خودرو سوارها زاویه ی کفی حمل خودرو را به صورت خودکار و بر اساس نیاز راننده و وضعیت جاده ها تغییر می دهند. این کار را به وسیله ی جک های هیدرولیکی انجام می شود.

خودرو بر شاهد با داشتن تیم حرفه ای و استفاده از خودرو سوار نوع جدیدی از حمل خودرو است که نسبت به روش های قدیمی بسیار امن تر و مطمئن تر است و قابل توجه است که خودروسوارها سرعت بیشتری نسبت به روش های دیگر در عرصه ی حمل خودرو دارند. خودروسوارها طوری طراحی شده اند که مانع های جاده کمترین آسیب را به خودروی شما می رساند و خودرو کمترین تکانی نمی خورد

خودرو سوار تهران

خدمات خودرو سوار شاهد شامل:

  • حمل و انتقال خودرو صفر کیلومتر
  • استفاده از آن ها هنگام فک پلاک خودروها
  • انتقال خودرو به تعمیرگاه

خودرو سوار شاهد نسبت به خودروبرهای معمولی پایداری بهتری دارند و همین امر باعث شده تا در چند سال گذشته، از خودروسوارها برای انتقال خودرو در جاده های شهری استفاده شود.

کفی خودروسوارها با در نظر گرفتن انواع خودروها در ابعاد مختلف، عاج کاری شده تا نیروی اصطحکاک بین لاستیک ها و سطح کفی به حداکثر برسد.

برای تماس با خودروبر شاهد می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت اقدام کنید.

امداد خودرو فرشید

امداد خودرو فرشید بصورت شبانه روزی در کلیه مناطق 22 گانه تهران 09191955969

در هر ساعتی از شبانه روز در تهران، خودروی شما دچار هرگونه مشکل و خطایی شد فقط کافیست با شماره 09191955969 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناس متخصص و باتجربه ما توضیح دهید . خودرو بر فرشید انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به تمامی نقاط تهران و شهرستان های کشور جابجا می کند.

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد. برخی به اختیار و برای راحتی خود، به منظور حمل خودروی خود به مقصد، از یدک کش و جرثقیل استفاده می کنند. برخی دیگر هم به اجبار به علت خرابی ماشین و یا تصادف، ناچار به حمل خودرو با خودروبر و یا استفاده از امداد خودرو می شوند. امداد خودرو فرشید به منظور خدمت رسانی به مردم تهران در حال فعالیت می باشد. خودربر فرشید همواره سعی داشته است با بالاترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی، حمل خودرو را با سیستم چرخ گیر انجام دهد.

حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک جهت انجام مراحل شماره گذاری
حمل خودروهای لوکس و لاکچری، رالی و مسابقه ای
حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه
حمل خودروهای معیوب به نمایندگی و تعمیرگاه

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا