تکنولوژی

مشکل جدید آیفون 15 ؛ اختلال در اتصال به وایفای!


ظاهراً iOS 17 افزون بر معضلاتی که تا الان گزارش شده، باعث ایجاد مشکل جدید آیفون 15 در زمینه اینترنت وای فای شده تا نیاز به انتشار آپدیت iOS 17.0.4 باشد.

به منظور رفع مشکل داغ شدن بیش ازحد آیفون در زمان اجرای برخی برنامه ها همچون اینستاگرام، اپل به روزرسانی iOS 17.0.3 را منتشر کرد. حالا اما شاهد بروز مشکل جدید آیفون 15 هستیم که براساس اعلام 9to5mac دارندگان آیفون که iOS 17 را نصب کرده اند و به ویژه کاربران خانواده آیفون 15، در زمان کار با وای فای با مشکلاتی روبرو می شوند. طبق این مشکل جدید در برخی مواقع محتوا ازطریق وای فای بارگیری نمی شود و در سناریوهای دیگر سرعت به شدت کاهش پیدا می کند.

بیشتر بخوانید: پایان دور زدن رجیستری ؛ طرح جمع آوری آیفون 15 از بازار آغاز شد!

مشکل جدید آیفون 15 در اینترنت وای فای

تعدادی از کاربران اخیراً گزارش داده اند که مشکلات وای فای در iOS 17 پس از چند دقیقه رفع خواهد شد؛ درحالی که برخی دیگر خاموش کردن وای فای و سپس فعال کردن مجدد آن را جهت رفع مشکل پیشنهاد می کنند. البته باید اشاره کرد که این معضل تنها به گوشی آیفون محدود می شود؛ زیرا سایر افرادی که از گوشی های اندروید روی همان اپراتور و در همان منطقه خاص استفاده می کنند چنین موضوعی را گزارش نکرده اند.

یکی از اعضای انجمن اپل اعلام کرده که با بهره گیری از آیفون 15 پرو مکس در خانه  خود زمان اتصال به وای فای با مشکل مشابهی روبرو شده است. وی اعلام کرده وای فای هر 45 ثانیه یک بار قطع شده و هیچ کدام از دستگاه های دیگری که به وای فای خانگی اش متصل بودند چنین مشکلی نداشته اند. وی در قسمت دیگری از توضیحاتش بیان داشت: «نکته ی خنده دار این است که آیفون همچنان نشان می دهد [به  وای فای] متصل است و زمانی که به تنظیمات بروید به شما اعلام می کند اتصال اینترنت وجود ندارد. شاید مشکل از iOS 17 باشد! امیدوارم مشکل سخت افزاری نباشد.»

کاربران دیگری نیز در انجمن اپل به مشکل جدید آیفون 15 اشاره داشته اند؛ بااین حال اپل هنوز در این زمینه اطلاعاتی ارائه نکرده است. چند روز پیش هم تعدادی از دارندگان آیفون 15 به علت صدای خش خش اسپیکر گوشی خود گزارش هایی مطرح کردند. مثل اینکه سریال مشکلات آیفون های جدید اپل ادامه داشته و باید ببینیم که اپل چه برنامه ای جهت رفع آن ها دارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص مشکل جدید آیفون 15 در زمینه اتصال به اینترنت وای فای چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ای بی سی مگ دنبال کنید.

.

منبع: زومیت

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا