خرید لایک واقعی اینستاگرام

خرید لایک واقعی اینستاگرام؛ ساده‌ترین و پربازده‌ترین راهکارهای افزایش لایک

برای اینکه بتوانید پیج اینستاگرامی خود را محبوب سازید می توانید به راحتی از گزینه ی خرید لایک اینستاگرام استفاده کنید و در یک بازه ی زمانی کوتاه میزان لایک پست های خود را افزایش دهید. دلیل به کارگیری خرید لایک از آن جهت مهم است که می تواند کیفیت اینستاگرامی شما را افزایش دهد.

 به منظور افزایش محبوبیت و بازدید صفحه ی اینستاگرامی افزایش فالوور یکی از راهکار های مطلوب است ولی اگر میزان لایک های شما مناسب با تعداد فالوور هایمان نباشد در این صورت حتی اگر تعداد فالوور های موجود واقعی نیز باشد، افزاد آن ها را فیک تصور خواهند کرد و این امر سبب می شود نه تنها محبوبیت کافی به دست نیاورد بلکه میزان اعتبار خود را از دست دهد.

در حال حاضر در کمترین زمان ممکن می‌توانید صفحه خود را مجهز به میلیون‌ ها فالوور فیک کنید؛ اما این فالوورها برای شما هیچ نتیجه ‌ای به جزو افزایش هزینه‌ نخواهد داشت. یکی از مهم‌ترین مزیت ‌های دریافت لایک از فالوورهای واقعی را می‌توان افزایش میزان تعامل کاربران با صفحه در نظر گرفت. دیگر کسب و کارها نیاز به فالوور فیک ندارند آنچه بیشتر از همه باعث رونق کسب و کار اینستاگرامی شما می‌شود فالوور واقعی ایرانی خواهد بود.

اکسپلور اینستاگرام تنها جایی است که بیشترین ورودی کاربر را برای صفحه شما به ارمغان خواهد آورد. برای موفقیت در ورودی اکسپلور شما همزمان باید فالور، لایک، سیو، ایمرشن و ریچ خود را افزایش داده و بالا نگهدارید تا بتوانید در نتایج جستجوی اینستاگرام خوش بدرخشید.

خرید لایک ایرانی اینستاگرام

تعداد لایک‌های هر پست در اینستاگرام نشان دهنده میزان محبوبیت آن پست در میان کاربران است. همچنین در پیج‌های تجاری و فروشگاهی، تعداد لایک پست‌ها می‌تواند نمایانگر اعتبار آن فروشگاه باشد. گاها اتفاق می‌افتد که تعداد لایک‌ها به نسبت به تعداد فالوورهای یک پیج در اینستاگرام متناسب نیست. در چنین شرایطی بهترین گزینه خرید لایک اینستاگرام است.

میلیون‌ها کاربر از اینستاگرام بهره می‌برند. بعضی از این افراد تنها عکس‌های خود را با دوستانشان به اشتراک می‌گذارند و برخی دیگر برای فروش محصول یا ارائه خدمات خود از آن استفاده می‌کنند. اگر شما هم صاحب مشاغل آنلاین هستید و دوست دارید از بازاریابی آنلاین استفاده کنید، این برنامه بهترین ابزار موجود برای شما است.

حال اگر قصد دارید تا نظر مخاطبان اینستاگرام را به پست‌های خود جلب کنید، باید به عکس ارزش بدهید. ارزش هر پست در اینستاگرام به تعداد لایک‌ها و یا بازدید‌های آن است. یکی از مهمترین روش‌هایی که می‌تواند روند افزایش اعتبار پیج اینستاگرام شما را سرعت بخشد خرید لایک اینستاگرام است.

در سال‌های اخیر شبکه‌های اجتماعی زیادی مثل فیس بوک، توییتر، پینترست و … بین نسل جوان بسیار معروف شدند. محبوبیت این شبکه‌ها تا آن‌جا پیش رفت که نسل‌های مسن‌تر هم با گذشت زمان وارد این شبکه‌ها شدند. اینستاگرام یکی از این شبکه‌های اجتماعی بسیار معروف است که پایه و اساس آن تصویر می‌باشد. از طرفی با گذشت زمان، دیده شدن در اینستاگرام سخت‌تر شده است و به همین خاطر افراد زیادی به خرید فالوور و خرید لایک اینستاگرام روی آورده‌اند.

برای اینکه تعداد لایک‌های پست‌هایتان را زیاد کنید، دو راه دارید:

روش‌های افزایش لایک اینستاگرام

روش اول: آستین‌هایتان بالا بزنید!

در روش اول می‌بایست خودتان وقت بگذارید و به طور مداوم، با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید. باید به آن‌ها درخواست بدهید تا شما را دنبال کرده و پست‌هایتان را لایک کنند. علاوه‌بر این هر چه جلوتر می‌روید، باید با مخاطبین خود ارتباط بیشتری برقرار کنید تا شما را آنفالو نکنند. همان طور که می‌توانید حدسش را بزنید، انجام این کار کمی دشوار است و به وقت و انرژی زیادی نیاز دارد. باید بتوانید محتواهای جذابی تولید کنید تا فالوورهای فعلیتان از دنبال کردن شما پشیمان نشوند.

خرید لایک اینستاگرام برای پیج شخصی

اگر صفحه شخصی در اینستاگرام دارید اما تعداد لایک پست‌های شما نسبت به تعداد فالوورهای پیج شما مناسب نیست خرید لایک اینستاگرام می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. با افزایش لایک اینستاگرام کاربران بیشتری از پست‌های شما بازدید خواهند کرد.

با این روش حتی اگر چیزی برای فروش نداشته باشید، می‌توانید خودتان اینفلوئنسر شوید. بسیاری از افراد تنها با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود توانسته‌اند اینفلوئنسرهای موفقی شوند و از این راه کسب درآمد کنند. برای مثال بعضی از افراد وقتی به رستوران‌های مختلف می‌روند، تجربه خود را به دنبال کنندگان خود می‌گویند.

کتاب زیاد می‌خوانید؟ کافی است نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارند. سفر زیاد می‌روید؟ عکس‌هایتان را به دیگران نشان دهید. افراد زیادی مثل Huda Kattan (موسس شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی هدا بیوتی) کارشان را با وبلاگ نویسی و پست‌های اینستاگرامی شروع کردند. کیارا فرنی اولین اینفلوئنسر شبکه‌های اجتماعی است. او از زمان به وجود آمدن وبلاگ‌ها، لباس می‌پوشید، عکس می‌گرفت و با دیگران به اشتراک می‌گذاشت و نظرش را می‌گفت. او تا آن جا پیش رفت که صاحب نظران هاروارد کسب و کارش را بررسی کردند. می‌بینید؟ همین کارهای ساده می‌تواند نتیجه خیره کننده‌ای در آینده شما داشته باشد.

آیا در مسابقه اینستاگرامی شرکت کرده اید؟

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که دوست دارند در مسابقات اینستاگرامی برنده شوند. با خرید لایک اینستاگرام می‌توانید لایک های خود را در مسابقات اینستاگرامی افزایش دهید و برنده همه مسابقات اینستاگرام شوید. تمامی سفارشات شما را با سرعت بالا انجام خواهیم داد.

افزایش لایک اینستاگرام برای کسب و کارها

اگر دارای کسب و کار اینستاگرامی هستید یا از اینستاگرام در جهت بازاریابی استفاده می‌کنید، خوب است بدانید خرید لایک اینستاگرام یکی از مهمترین تکنیک‌ها در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. کاربران و فالوور‌های شما با دیدن لایک‌ها و بازدید‌های پیج شما با اعتماد خاطر و اطمینان بیشتری محصولات شما را خریداری می کنند.

هر چه تعداد لایک‌های شما بیشتر باشد به همان مقدار مشتری بیشتری جذب خواهید کرد. همچنین مقدار قابل توجه لایک پست‌های اینستاگرام شما باعث قدرت بخشیدن به برند شما در فضاهای مجازی می‌شود و پست های شما در دنیای وب به اشتراک گذاشته خواهد شد.

طبق آخرین آمار، اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر دارد و 600 میلیون نفر در سرایر جهان بصورت روزانه از آن استفاده می‌کنند. با میانگین روزانه 80 میلیارد لایک فرصتی‌ بسیار مناسب برای به اشتراک گذاری محتواست.

اگر قصد دارید تعداد لایک‌های اینستاگرام خود را افزایش دهید، روش انجام این کار بسیار ساده است:

  1. با مخاطلین خود ارتباط بیشتری برقرار کنید.
  2. لایک اینستاگرام خریداری کنید.

هرچه شما با فالوورهای خود بیشتر ارتباط برقرار کنید، بیشتر احتمال دارد که آن‌ها پست‌های شما را لایک کنند. تعداد لایک‌ پست‌های شما در اینستاگرام، نشان دهنده‌ی احساسات مثبت به عکس‌ها و ویدئوهای‌ شماست. اگر شما دارای کسب و کاری در اینستاگرام هستید، خرید لایک اینستاگرام می‌تواند تاثیر شگفت انگیزی در محبوبیت محصولات یا خدمات شما و روند رو به رشد کسب و کار شما داشته باشد. این روش هرچند سخت‌تر است و به تلاش بیشتری نیاز دارد، اما مطمئنا ارزشش را خواهد داشت.

لایک‌ها در اینستاگرام نه تنها باعث ارتباط برقرارکردن بین شما و فالوورهایتان می‌شود بلکه به عنوان یک فیدبک عمل می‌کند. تعداد لایک بیشتر به معنی این است که شما کارتان را درست انجام داده‌اید.

با تغییر الگوریتم اینستاگرام، نمایش عکس‌ها در صفحه feed بر اساس آخرین پست‌های ارسال شده نخواهد بود بلکه بر اساس پست‌هایی است که بیشترین بازدید و لایک را در کوتاه‌ترین زمان داشته‌اند و در واقع محبوب‌تر هستند. لذا در صورتی که پست‌های شما در کوتاه‌ترین زمان تعداد لایک‌های بالایی دریافت کند شانس اینکه توسط افراد بیشتری نیز مشاهده و لایک شود زیاد است.

روش دوم: خرید لایک اینستاگرام

در این روش شما از خدمات و تخصص افراد و موسساتی استفاده می‌کنید که در این زمینه تخصص لازم را دارند. آن‌ها تعدادی لایک (بسته به درخواست شما) در اختیارتان قرار می‌دهند و شما را ماه‌ها جلو می‌اندازند. با استفاده از این روش دیگر مجبور نیستید هر روز به چندین نفر درخواست بدهید و منتظر بمانید تا بلکه درخواستتان را قبول کنند. تنها با چند دقیقه، می‌توانید به نتیجه مورد نظرتان دست یابید. وقتی لایک‌های شما زیاد شود، صفحه‌تان بیشتر دیده خواهد شد و افراد خودشان شما را دنبال خواهند کرد. در ادامه به طور خلاصه دلایل اهمیت خرید لایک‌ اینستاگرام را بررسی می‌کنیم.

 چرا خرید لایک اینستاگرام مهم است؟

لایک‌ها اعتبار و محبوبیت فرد و برند را نشان می‌دهند.

با استفاده از لایک می‌توانید ترافیک وب را افزایش دهید.

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین و قوی‌ترین شبکه‌های احتماعی است که اکثر شرکت‌ها از آن برای افزایش بازدید آنلاین وب سایت خود استفاده می‌کنند. اگر لایک‌های واقعی و فعالی در اینستاگرام داشته باشید، این لایک‌ها به دنبال کنندگان و مشتریان واقعی سایت شما تبدیل می‌شوند.

با خرید لایک اینستاگرام می‌توانید از رقیبان خود جلوتر باشید.

با توجه به رقابت شدیدی که در بازار کار وجود دارد، افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام برای پیشی گرفتن از رقیبان بسیار مهم است. این امر تنها مختص مشاغل اینترنتی نیست و حتی کسب و کارهای سنتی و یا فیزیکی هم می‌توانند از قدرت اینستاگرام برای افزایش درآمد استفاده کنند و تصویر برند خود را بهبود ببخشند.

اینستاگرام یک روش تبلیغاتی جدید است.

خوب یا بد، دیگر دوران بنرهای غول پیکر در چهار راه‌ ها به سر آمده است. دیگر کسی سرش را بلند نمی‌کند تا به عکس‌های روی تابلوها نگاه کند. برعکس، همه سرشان را پایین انداخته‌اند و به صفحه نمایش تلفن همراهشان نگاه می‌کنند. شما هم اگر می‌خواهید در این بازار دوام بیاورید، باید همسو با این تغییرات حرکت کنید.

 یک صفحه فعال در اینستاگرام، به همراه ایجاد ارتباطی پویا با دنبال کنندگان، شما را به سودهای بزرگی خواهد رساند. وقتی تعداد لایک‌هایتان بیشتر شود و با کاربران ارتباط خوبی داشته باشید، خود اینستاگرام هم برای شما تبلیغات می‌کند و احتمال این که صفحه شما در قسمت اکسپلور اینستاگرام دیده شود، افزایش می‌یابد. همانطور که می‌بینید خرید لایک یک هزینه اضافی نیست، بلکه نیاز کسب و کار شما است.

هر چه لایک بیشتری داشته باشید، افراد بیشتر به شما اعتماد می‌کنند.

مطالعات نشان داده که کاربران اینستاگرام (هرچند ناخودآگاه) به سمت صفحاتی کشیده می‌شوند که تعداد لایک بیشتری دارند و بیشتر به این صفحات اعتماد می‌کنند. آن‌ها ترجیح می‌دهند از صفحاتی خرید کنند که پربازدید است؛ چرا که در این صفحات می‌توانند از نظرات و تجربیات دیگران هم استفاده کنند.

نکاتی برای خرید لایک اینستاگرام

حال اگر قصد دارید تعداد لایک‌های اینستاگرام خود را افزایش دهید، باید به این نکات توجه کنید:

لایک‌ها باید متناسب با صفحه شما باشد.

تعداد لایک‌هایی که می‌خرید، باید متناسب با تعداد فالوورهای شما باشد. برای مثال اگر هنوز 1000 فالوور دارید، 20000 لایک نخرید. از طرفی اگر صفحه‌تان به زبان دیگری است و مخاطب‌هایتان خارجی هستند، لایک‌هایی که می‌خرید هم باید خارجی باشند. همچنین اگر مخاطب‌هایتان ایرانی هستند، لایک‌هایتان هم باید ایرانی باشند. شما می‌توانید جنسیت فالوورها را هم مشخص کنید. اگر صفحه‌تان مخصوص خانم‌ها است، لایک‌هایی بخرید که نام آن‌ها ترجیحا خانم باشد. ضمنا اگر پست مورد نظرتان یک فیلم است، باید ویوها را هم در نظر بگیرید و متناسب با لایک‌ها، باید ویو هم بخرید.

قبل از خرید لایک، سایت‌ها را به خوبی رصد کنید.

برای مدتی سایت‌ها را زیر نظر بگیرید و از سایت یا منبعی خرید کنید که فالوور واقعی و لایک‌های معتبر در اختیارتان قرار دهد. به هر سایتی اعتماد نکنید و مثلا اگر سایتی قیمت بسیار پایینی به شما پیشنهاد داد، به آن شک کنید. سایت‌های که تیم پشتیبانی آنلاین دارند، معمولا قابل اعتمادترند. ترجیحا به سراغ سایت‌هایی بروید که فورا لایک‌ها را در اختیارتان قرار بدهند. موقع خرید لایک اینستاگرام به سراغ سایت‌هایی بروند که در گوگل رتبه بهتری دارند.

خجالت نکشید و از دیگران نظر بپرسید.

می‌توانید با افرادی که قبلا از سایت‌های مختلف خرید کرده‌اند، صحبت کنید و با آن‌ها مشورت نمایید. می‌توانید در قسمت نظرات، با افرادی که قبلا از سایت‌های مختلف خرید کرده‌اند، صحبت کنید و با آن‌ها مشورت نمایید. در این صورت می‌توانید ببینید آیا از نتیجه رضایت کافی  داشته‌اند یا خیر.

یک دفعه صحنه را به آتش نکشید!

اگر لایک‌ها را برای پست‌های قبلیتان می‌خواهید، با فاصله این کار را انجام دهید. کم کم پست‌ها را به صورت رندوم انتخاب کنید و تعداد لایک آن‌ها را از طریق خرید لایک اینستاگرام زیاد کنید.

مراقب حریم خصوصیتان باشید.

هنگام خرید لایک به احتمال زیاد از شما خواسته می‌شود پیج خود را در حالت عمومی بگذارید. در غیر این صورت احتمالا رمز پیجتان را از شما می‌خواهند. ترجیحا رمزتان را در اختیار کسی قرار ندهید.

استفاده از بهترین خدمات حق شماست.

ترجیحا از سایت‌هایی خرید کنید که پکیج‌های مختلفی در اختیار شما قرار دهند. چرا که مطمئنا پست‌های شما هر کدام با دیگری تفاوت دارد؛ یکی ممکن است فیلم باشد، یکی IGTV و دیگری عکس. هر کدام از این پست‌ها به پکیج‌های مختلفی نیاز دارند.

چرا باید لایک ایرانی بخریم؟

هر چه که اینستاگرام پیشرفته‌تر می‌شود، کاربران آن هم باهوش‌تر می‌شوند. کاربران ابتدا بررسی می‌کنند که افرادی که عکسی را لایک کرده‌اند در ایران هستند یا نه. آن‌‌ها متوجه شده‌اند که لایک‌های کاربران خارجی، به احتمال خیلی زیاد فیک و تقلبی است. هرچند خرید لایک ایرانی گران‌تر خواهد بود، اما همان طور که گفته شد، با توجه به تاثیر بیشتری که دارد، پیشنهاد بهتری محسوب میشود.

پس اگر تصمیم دارید برای پیج ایسنتاگرام خود لایک بخرید، به آن به عنوان هزینه نگاه نکنید. خرید لایک نوعی سرمایه گذاری است که در آینده‌ای نه چندان دور شما را به سودهای بزرگی خواهد رساند. این حداقل کاری است که می‌توانید برای آینده خود انجام دهید.

خرید لایک اینستاگرام فیک و واقعی

اینستاگرام در بین شبکه های اجتماعی فعال در ایران، دارای بیشترین تعداد کاربر بوده و در این زمینه رتبه اول را دارا میباشد. اینستاگرام در کنار قابلیتهای معمولش، دارای قابلیت‌های بیشتری برای بیزینس نیز میباشد که آن را تبدیل به محل مناسبی جهت راه اندازی کسب و کار و نتیجتا کسب‌درآمد آنلاین کرده است.

لایک اینستاگرام یکی از مولفه‌های شاخص این شبکه‌ی اجتماعی پرمخاطب میباشد. بالابودن تعداد لایک‌های یک پست میتوانید نموداری از میزان تاثیرگذاری آن و نتیجتا بالابرنده اعتبار پیج شما باشد.

همچنین داشتن لایک متناسب با تعداد فالوور موضوعی مهم بوده و درصورتی که کاربر عدم تناسب تعداد لایک با فالوور پیج را مشاهده کند، به فیک بودن فالوور‌ها پی خواهد برد لذا توصیه میشود برای داشتن یک پیج با ظاهری معتبر و رسمی، دارای فالوور بالا و لایک متناسب با آن باشید.

درصورتی که قبلا فالوور فیک خریداری کرده اید، جهت حفظ تناسب پیج میتوانید با استفاده از خدمات خرید لایک اینستاگرام مای ممبر میتوانید تعداد لایک های پست و ویدئو خود را تا با سرعت بالا و در کمترین زمان ممکن به تعداد دلخواه افزایش دهید.

لایک فیک و واقعی اینستاگرام

راه های مختلفی برای افزایش لایک اینستاگرام وجود دارد؛ راه هایی مانند سفارش تبلیغات، برگذاری کمپین ها و … که اساسا نیاز به هزینه و زمان زیادی خواهد داشت. راه دیگری که میتواند لایک های شما را در زمان کوتاه و بودجه اندک افزایش دهد خرید لایک اینستاگرام میباشد.

شما با خرید لایک فیک و واقعی اینستاگرام میتوانید با سرعت بالا و هزینه پایین و بدون نیاز به ارائه پسورد، لایک های پست یا ویدئو خود را تا حد نیاز بالا ببرید بدون اینکه نیاز به کار خاصی داشته باشید.

تنها کافی است آدرس پست یا ویدئو اینستاگرام خود را در صفحه ثبت سفارش وارد کرده سپس منتظر باشید تا سفارش برای شما ارسال گردد. همچنین اگر قبلا اقدام به خرید فالوور کرده باشید، میتوانید از گزینه خرید لایک فیک برای حفظ تناسب میان لایک و فالوور استفاده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا