ارز دیجیتال و بورسبرترین های کسب وکار ایرانی

خرید و فروش دلار نقدی کانادا با دستگاه کارتخوان

آیا از چگونگی دریافت قیمت دلار کانادا با کارتخوان چیزی می دانید؟ کانادا یکی از پرطرفدار ترین کشور ها جهت مهاجرت می باشد. این کشور با فراهم کردن امکانات زیاد برای مهاجرین جزء بهترین گزینه های انتخاب کشور دوم می باشد. از اولین ملزومات مهاجرت امکان خرید و فروش دلار نقدی کانادا می باشد و یکی از دغدغه های افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، خرید و فروش راحت و امن دلار است.

این خرید و فروش ارز و دلار کانادا بخشی از فرایند انتقال پول به کانادا و بالعکس می باشد. بعضی از صرافی ها با استفاده از کارتخوان های عضو شبکه شتاب بستری مطمین را جهت خرید و فروش دلار نقدی فراهم می کنند. این صرافی ها با در اختیار داشتن کارمندان با تجربه، حواله دلار کانادا را با بالاترین دقت انجام می دهند. خرید و فروش دلار نقدی کانادا یکی از خدمات ارزی هست که در این صرافی ها انجام می شود.

انتقال دلار کانادا

بسیاری از ایرانیان که به کشور کانادا مهاجرت کرده اند، از طریق کسب و کاری که در ایران دارند دارای درآمد می باشند و می بایست درآمد خود را به کشور کانادا انتقال دهند. انتقال ارز به تورنتو و مونترال و ونکوور نیاز خیلی از هموطنان می باشد .اهمیت کار با صرافی های معتبر که با روش های نوین می توانند نقل و انتقال ارز به کانادا را انجام دهند بسیار زیاد است. صرافی متا در ریچموندهیل کانادا واقع در استان انتاریو امکان ارایه کلیه خدمات ارزی شما پرداخت ارز در تورنتو ، پرداخت نقدی در ونکوور و پرداخت نقدی در مونترال را دارا می باشد

نقل و انتقال دلار

صرافی هایی در کانادا و تورنتو که دستگاه کارتخوان دارند، خرید و فروش دلار نقدی کانادا را آسان کرده اند. زیرا در این صرافی ها می توان به راحتی از طریق کارت هایی که عضو شتاب هستند ریال ایران را به دلار تبدیل کرد و در کانادا دلارتحویل گرفت. تحویل دلار کانادا آنی و فوری می باشد و صرافی متا با کارتخوان این خدمات را در تورنتو ارایه می نماید.

در موراد دیگر، ایرانیان مقیم کانادا می خواهند مبلغی از درآمد سالانه خود را برای عزیزان خود به ایران بفرستند. با توجه به تحریم های بانکی این کار با روش های خاصی صورت می گیرد. صرافی های فعال در کانادا می توانند خدمات متنوعی در زمینه خرید و فروش دلار نقدی کانادا به متقاضیان بدهند.

روش انتقال دلار به این صورت است که هموطنان می توانند به صرافی مراجعه کنند و مبلغ مورد نظر را به حساب معرفی شده در کانادا واریز کنند. این پرداخت در تورنتو بصورت نقدی نیز میتواند باشد. [صرافی] معادل آن مبلغ را به شماره حساب معرفی شده از طرف متقاضی واریز می نماید.این روش پرداخت “نقدی” می باشد.

ارسال ارز با صرافی در کانادا به همه کشور ها نیز امکان پذیر است. خرید دلار نقدی کانادا در تورنتو از روشهای دریافت ارز صرافی می باشد. دلار آمریکا در تورنتو نیز توسط اکثر صرافی ها قابل پذیرش است.

آیا قیمت فروش دلار در صرافی های کانادا با کارتخوان بیشتر ؟

بله، قیمت دلار کانادا با کارتخوان تورنتو بیشتر است و به دلیل هزینه های مالیاتی و سایر هزینه هایی که صرافی باید پرداخت کند، معمولا با چند صد تومان گرانتر دلار بفروش می رسد

مشاوره مالی صرافی های تورنتو

برخی از صرافی های تورنتو خدماتی مانند مشاوره به بازرگانان و شرکت ها ارائه می دهند که از این طریق به انتقال ارز و حواله به مقصد کمک شایانی می کنند. از دیگر خدمات این صرافی ها می توان به تسویه تعهدات یا وام های ارزی، خدمات ارزی با سرعت بالا، صدور حواله های ارزی و انواع ضمانت نامه ها اشاره کرد. بسیاری از شرکت ها با سپردن این نوع خدمات به صرافی ها می توان نه تنها از خدمات قابل اطمینان این صرافی ها بهره ببرند، بلکه تجربه این صرافی ها کمک می کند تا انتقال حواله را با سرعت بالایی انجام دهند.

پاسخ به سئوالات شما در خصوص حواله دلار کانادا

آیا در صورت نوسان غیر منتظره نرخ ارز میزان حواله من کاهش یا افزایش خواهد یافت؟

خیر، خدمات ارزی مورد نیاز شما براساس نرخ لحظه ای ارز محاسبه و توافق شده و پس از آن بالا رفتن یا پایین آمدن نرخ ارز تغییری در میزان وجه دریافتی شما نخواهد داشت.

برای واریز وجه به حساب من در بانکهای کانادا به چه اطلاعاتی نیاز می باشد؟

نام بانک، کدهای سه گانه مشخصات حساب بانکی و اطلاعات دارنده حساب (چنانچه فردی به غیر از شما می باشد) مورد نیاز می باشد.

اسناد و مدارک مورد نیاز برای حواله دلار کانادا چیست؟

بر اساس قوانین و مقررات تعیین شده برای استفاده از هریک از خدمات این موسسه به اسناد و مدارک مشخصی نیاز خواهید داشت. برخی از این اسناد به شرح زیر می باشد:

حواله / انتقال وجه به بانکهای کانادایی : برای استفاده از این سرویس لازم است که یک کارت شناسایی عکس دار و اطلاعات سه قسمتی حساب بانکی (کد موسسه، کد ترانزیت و شماره حساب) را به همراه داشته باشید.

حواله وسترن یونیون : جهت ارسال حواله های وسترن یونیون لازم است مدرک شناسایی عکس دار، نام و نام خانوادگی کامل گیرنده وجه، آدرس و شماره تلفن را ارائه نمایید.

حواله های سویفت : برای استفاده از هر نوع خدمات سویفت لازم است یک مدرک شناسایی عکس دار و اطلاعات کامل حساب مقصد شامل نام بانک، آدرس، شماره تلفن، شماره حساب مقصد را همراه داشته باشید.

آیا شما خدمات پرداخت هزینه های ثبت نام در متاگاه یا سایر مدارس را ارائه میکنید؟

بله، در صورت درخواست شما و اعلام نمودن شماره حسابهای مورد نیاز، میتوانیم کلیه عملیات مربوط به پرداخت هزینه های ثبت نام ، شهریه ترمهای تحصیلی ، خوابگاه ، قسط های بانکی و مانند آن را انجام داده و رسید آنرا برای شما ارسال نماییم.

آیا شما برای انجام خدمات ارزی کارمزد دریافت میکنید؟

بله، مبلغ کارمزد بستگی به نوع و مبلغ خدمات ارزی درخواست شده داشته و بعضا متغیر می باشد. ما قبل از انجام هر نوع انتقال وجه مبلغ کارمزد آن را به شما اعلام نموده و در مورد آن با شما توافق خواهیم نمود.

آیا امکان خرید دلار کانادا با همه کارتهای بانکی ایران امکان پذیر است ؟

بله ، با همه کارتهای متصل به شبکه شتاب ایران ، میتوانید دلار در صرافی تورنتو با کارتخوان را خرید نمایید.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا