تکنولوژی

فروش یک آیفون نسل اول با قیمت سرسام آور 63 هزار دلار!


فروش یک آیفون نسل اول با قیمت گزاف 63356 دلار سروصدای بسیاری برپا کرده است. اپل در سال 2007 این آیفون را با قیمت 599 دلار عرضه کرده بود.

اخیرا مدلی از نسل اول آیفون که هیچوقت جعبه اش باز نشده بود، طی مزایده ای با قیمت بیش از 63 هزار دلار به فروش رفته است. این مبلغ برای محصولی که در زمان عرضه تنها 599 دلار قیمت داشت بسیار شگفت انگیز است.

بیشتر بخوانید: رونمایی از آیفون 2 میلیارد تومانی ؛ مزایده محصولات خاص اپل ادامه دارد!

فروش یک آیفون نسل اول مدل 2007 با قیمتی هنگفت

به گزارش مک رومرز، در مزایده  جدید آیفون 2007 که حدوداً سه هفته قبل آغاز و روز گذشته به  پایان رسید، پس از ارائه 27 پیشنهاد، آیفون نامبرده با قیمت 63356/40 دلار به فروش رسید. اپل سال ها پیش نخستین مدل از گوشی خود را با قیمت 599 دلار به بازار عرضه کرد؛ حال حدوداً 105 برابر بیشتر از آن قیمت در مزایده  اخیر این گوشی را فروخته است.

مالک آیفون به مزایده گذاشته شده، در واقع آن را در سال 2007 به عنوان هدیه از دوستانش دریافت کرده بود؛ اما هیچگاه موفق به استفاده از دستگاه نشد؛ زیرا در آن زمان، آیفون تنها با سیم کارت های اپراتور AT&T قابل استفاده بود. بنابراین او آیفون خود را به مدت 15 سال نگه داری کرد و هرگز از جعبه خود خارج نکرد.

البته بارها فروش آیفون 2007 اپل در مزایده ها خبرساز شده و در سال گذشته، این گوشی در یک نوبت با قیمت 35414 دلار و در نوبت دیگر با قیمت 39399 دلار به فروش رسیده بود.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه شما در خصوص فروش یک آیفون نسل اول با یک قیمت هنگفت چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ای بی سی مگ در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا