نصب و دوخت و تعمیر پرده در تهران با پرده کاران

لباس هر خانه پرده است؛ بنابراین، چگونگی جلوه‌ی هر خانه بستگی به پرده‌ی آن دارد.

پرده باید با دکوراسیون و فضای داخلی خانه هماهنگ باشد و از کیفیت خوبی برخوردار باشد. نصب و دوخت پرده نیز در جلوه‌ی نهایی آن تأثیر بسیار مهمی دارد. دوخت و نصاب پرده آن کاری تخصصی است که باید به دست خیاط ماهر و نصاب پرده انجام شود، چون کوچکترین اشتباه در خیاطی یا نصب پرده باعث هدر رفتن زمان و هزینه می‌گردد.

پرده در دکوراسیون داخلی منزل چه نقشی است؟

پرده ها در انواع طرح های مختلف موجود می باشند که شما با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل تان مدل پرده را انتخاب می کنید همچنین پرده ها در انواع رنگ و مدل های مختلف موجود می باشند که طرح و رنگ پرده باید به گونه ای انتخاب شود که با رنگ و طرح دیگر وسایل موجود همخوانی و مطابقت داشته باشد.

اگر شما تمایل دارید دکوراسیون داخلی منزلتان بی نظیر به نظر برسد می توانید رنگ و طرح پرده را با رنگ مبلمان و فرش ست نمایید همچنین در صورت تمایل برای ایجاد دکوراسیونی متفاوت و شیک در قسمت های مختلف منزل خود می توانید رنگ پرده را به صورت متضاد با سایر رنگ های به کار رفته انتخاب نمایید.

در انتخاب پرده باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

یکی از نکات مهمی که هنگام انتخاب خانه به آن توجه می شود، پنجره هاست. پنجره‌ها روزنه ورود نور به خانه هستند. معمولاً نور داخل خانه در طول روز به وسیله نور طبیعی از طریق پنجره‌ ها تامین می گردد. پرده‌هایی که به پنجره‌ها وصل می‌کنیم علاوه بر تنظیم نور و جلوگیری از دید افراد، در دکوراسیون و زیبایی خانه نیز نقش مهمی دارد. این روزها علاوه‌بر تنوع جنس پارچه پرده، مدل پرده نیز تنوع زیادی دارد.

انتخاب پارچه برای دوخت پرده:

قبل از هر چیز باید تصمیم بگیرید که می خواهید پرده کدام قسمت خانه را تغییر دهید و با توجه به نوع کارکرد، رنگ وسایل مختلف و رنگ دیوار، جنس پارچه پرده را انتخاب کنید. طرح و مدل پرده‌ای که برای اتاق پذیرایی انتخاب می‌ کنید با پرده‌ای که برای اتاق نشیمن و اتاق خواب انتخاب می‌کنید باید متفاوت باشد.

انواع پارچه پرده خانه:

حریر :

پارچه حریر از پارچه‌های پرطرفدار برای پرده است. پرده حریر تنوع رنگی بسیار بالایی دارد و به راحتی با دکوراسیون خانه ست می‌شود. از پارچه‌ حریر بیشتر برای پرده آشپزخانه و اتاق استفاده می‌شود.

مخمل:

پرده مخمل معمولاً برای گوشواره و والان استفاده می‌شوند. زیر گوشواره و والان هم از پارچه‌های توری و حریر استفاده می‌کنند که گوشواره جلوه زیبایی داشته باشد.

تور:

پارچه‌ توری نیز از پارچه‌های پرطرفدار برای دوخت پرده است. تار و پود پارچه‌ توری پر است و می‌توان از آن‌ به تنهایی بدون والان و گوشواره استفاده کرد. تنوع رنگ در پارچه‌های توری بسیار بالا است و بنا به سلیقه و انتخاب شماست.

کتان :

پارچه‌ کتان مانند پارچه حریر تنوع رنگی بالایی دارد و طرح و نقش‌های آن نیز متنوع است. پارچه کتان انتخاب مناسبی برای پرده خانه است و با هر نوع دکوراسیونی مطابقت دارد.

پس از دادن سفارش، مشتری می‌تواند بر اساس امتیازات، تعداد کارهای انجام شده، نظرات دیگر مشتریان و در نهایت هزینه‌ی اعلام شده‌ی متخصص، فردی را برای انجام خدمات دوخت و نصب پرده انتخاب کند. لازم به ذکر است که هزینه‌ی نهایی خدمات دوخت و نصب پرده به برخی عوامل بستگی دارد که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم:

  • ابعاد در و پنجره
  • جنس پارچه‌ی پرده
  • نحوه‌ی نصب پرده
  • نوع و مدل پرده
  • دستمزد خیاط و نصاب

ثبت سفارش در مجموعه پرده کاران میتواند از طریق وب سایت و یا  تلفن 02122491276  انجام می گیرد و کاملاً رایگان است؛ بنابراین از هدر رفتن زمان شما جلوگیری می‌کند. متخصصان پرده کاران نیز از مجرب‌ترین نصاب ها و خیاط‌ های پرده‌ اند که از تمام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کرده‌اند؛ همچنین تمامی خدمات پرده کاران بیمه هستند و از زمانی که متخصص سفارش شما را قبول می کند و به محل شما می‌آید، خدمات و متخصص تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

دکمه بازگشت به بالا