معرفی 5 نامزد بهترین آموزش سئو در ایران

در دنیای امروز، حضور آنلاین برای هر کسب و کاری امری ضروری است. یکی از ابزارهای مهم برای افزایش حضور در این فضا، سئو است. سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، مجموعه ای از فعالیت هاییست که با هدف بهبود رتبه و نمایش وب سایت یا صفحه وب در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو انجام می شود. این مفهوم از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ زیرا حضور در صفحه اول نتایج جستجو برای هر کسب و کاری می تواند تأثیر مستقیمی بر درآمد آن داشته باشد.

به همین علت سئوکاران از درآمد بالایی برخوردارند و افراد زیادی به دنبال یادگیری آن هستند. آموزش صحیح سئو و انتخاب بهترین منبع برای آن امری حیاتی است؛ اما چطور می توان بهترین آموزش سئو را در ایران پیدا کرد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته و بهترین آموزش سئو در ایران را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا بهترین آموزش را انتخاب کرده و مهارت های خود را افزایش بدهید.

آموزش سئو از آکادمی وبسیما

این آموزش از بهترین آموزش های سئو در ایران است. آموزش سئو از آکادمی وبسیما شامل بیش از 100 ساعت ویدئو است و پشتیبانی حرفه ای دارد. تعداد قسمت های این آموزش 48 قسمت است و از هر سرفصل، چند دقیقه ی رایگان برای شما قرار داده شده است تا بتوانید بهتر در خصوص آن تصمیم بگیرید. قیمت این دوره که سرفصل های مختلف آن به صورت مجزا نیز قابل خریداری هستند، حدود 20 میلیون تومان در سال 2024 است. با خریداری این دوره، می توانید همیشه به آن دسترسی داشته باشید و از آپدیت های منظم آن نیز برخوردار شوید.

آموزش سئو دانشجویار

دوره جامع آموزش سئو از آکادمی دانشجویار نیز از جمله بهترین دوره های سئو در ایران است. این آموزش 31 ساعت است که در 120 قسمت برای شما تهیه شده است. در سال 2024 قیمت اصلی این دوره 4,900,000 است اما می توانید با تخفیف های مختلف، آن را با قیمت حدودی 3,200,000 نیز خریداری کنید. هم چنین می توانید با اسنپ پی خرید خود را به صورت قسطی انجام بدهید. حدود 40 دقیقه ابتدایی این دوره رایگان است و می توانید با تماشای آن در خصوص خریداری تصمیم بگیرید.

این دوره، تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت دارد که از اطمینان اساتید به آن حکایت دارد. در صورت گذراندن این دوره، مدرک معتبر و دو زبانه دانشجویار را دریافت می کنید. این دوره بخش پرسش و پاسخ را نیز دارد که باعث می شود افراد به خوبی از آن استفاده کنند. جهت دسترسی به این دوره و مشاهده سرفصل های این آموزش جامع روی تصویر زیر کلیک کنید.

آموزش سئو از فرادرس

فرادرس یکی از سایت های معروف در حوزه آموزش است. این سایت آموزش سئو یا بهینه سازی سایت را نیز فراهم کرده است. آموزش سئوی فرادرس در حدود 5 ساعت است و قیمت آن 600 هزار تومان برای سال 2024  است. پشتیبانی از این دوره با تالار پرسش و پاسخ صورت می گیرد. این دوره شامل 30 جلسه ویدئویی و پی دی اف آموزش ها است. جلسه اول این آموزش که شامل 11 دقیقه است، رایگان است. با خرید این دوره آموزشی می توانید همیشه به ویدئوهای آن دسترسی داشته باشید.

آموزش سئوی سایت از  seoedu

یکی دیگر از مهم ترین و حرفه ای ترین مراجع یادگیری سئو در اینترنت، seoedu است. این سایت که به صورت اختصاصی در زمینه سئو و طراحی سایت فعالیت می کند، دوره سئو مستر را با بیش از 50 ساعت آموزش فراهم کرده است. این دوره تا یک سال پشتیبانی رایگان و کوچینگ هفتگی دارد. قیمت این دوره یازده میلیون تومان است ولی با تخفیف به قیمت 3,490,000 تومان عرضه می گردد. این دوره قسمت رایگان ندارد که خود این مورد ضعف است اما سرفصل های آن به صورت کامل توضیح داده شده اند.

آموزش سئو از سایت تاپ لرن

سایت تاپ لرن نیز یکی از سایت های معروف در زمینه آموزش است. آموزش سئوی این سایت قیمتی اقتصادی دارد و زیر 600 هزار تومان است. مدت زمان این آموزش چیزی حدود 31 ساعت است و 150 قسمت دارد. قسمت اول این آموزش که شامل 17 دقیقه است، رایگان است. این دوره 4 سطح مقدماتی، متوسط، پیشرفته و فنون استاد دارد که در سطح آخر، انتقال تجربیات صورت می گیرد.

مقایسه بهترین آموزش سئو مجازی

پنج سایت وبسیما، دانشجویار، فرادرس،  seoedu و تاپ لرن همگی از سایت های آموزشی معروف ایرانی هستند. این پنج سایت بهترین آموزش سئو را فراهم کرده اند و هر یک از این آموزش ها ویژگی های خاصی دارند. این ویژگی ها را در قسمت های قبلی ذکر کردیم. در این قسمت، قصد داریم با ارائه یک جدول مقایسه ای، به شما امکان تصمیم گیری بهتر در خصوص این دوره ها تنها با یک نگاه بدهیم.

جمع بندی

در حال حاضر، حضور در فضای آنلاین برای هر کسب و کاری امری ضروری است. برای حضور مؤثر در این فضا باید سایت داشته باشیم و سئو یکی از ابزارهای مهم برای افزایش حضور در این فضاست. سئوی سایت باعث می شود که بتوانید مخاطبان بالقوه خود را از فضای اینترنت و موتورهای جست و جو به دست بیاورید. آموزش های مختلفی برای سئو در ایران وجود دارد که از جمله آن ها می توان به آموزش های آکادمی وبسیما، دانشجویار، فرادرس، seoedu  و تاپ لرن اشاره کرد.

 شما می توانید بهترین آموزش سئو را از بین این گزینه ها انتخاب کنید. این آموزش ها از نظر مدت زمان، تعداد قسمت ها، قیمت، پشتیبانی و رایگان بودن قسمت اول متفاوت هستند. در این مقاله، ابتدا هر یک از این آموزش ها را معرفی کردیم و مشخصه های آن ها را بررسی نمودیم. در انتها نیز یک جدول مقایسه ای ارائه کردیم که این دوره ها را در یک نگاه بررسی می کند. امیدواریم این مطالب به شما در انتخاب بهترین آموزش سئو و بهینه سازی سایت کمک زیادی کرده باشد.

دکمه بازگشت به بالا