علمی و پزشکیبرترین های کسب وکار ایرانی

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

در این مقاله قصد داریم بهترین جراح زیبایی زنان در تهران را به شما معرفی کنیم. خانم دکتر ویدا یوسفیان با سابقه ای درخشان و کارنامه ای پر بار در طول بیش از 15 سال سابقه طبابت، یکی از امن ترین پزشکان در زمینه جراحی زیبایی زنان می باشند. دکتر ویدا یوسفیان، عضو جامعه پزشکان و مدرس جراحی های زیبایی زنان به سایر پزشکان می باشند و دارای بورد تخصصی به عنوان جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان بیشتر 1500 جراحی زیبایی از جمله واژینوپلاستی، لابیاپلاستی، پرینورافی، تزریق ژل و چربی به واژن و سایر جراحی های زیباسازی و جوانسازی ناحیه تناسلی زنان را در کارنامه پزشکی خود دارند.

آدرس بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

مطب دکتر ویدا یوسفیان در غرب تهران و واقع در شهرک غرب می باشد. چنانچه ساکن تهران یا حتی شهرهای اطراف آن هستید؛ مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران، خانم دکتر ویدا یوسفیان را به شما پیشنهاد می دهیم.

آدرس مطب دکتر یوسفیان تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان 18 متری، بالای داروخانه دکتر مشرف، پلاک 168 می باشد.

شماره های تماس برای رزرو وقت و معاینه و مشاوره قبل از انجام عمل های زیبایی زنان 22074065-026 و 09370776637 در دسترس مراجعین عزیز می باشد.

هزینه جراح زیبایی زنان در تهران

هزینه جراحی های زیبایی توسط بهترین جراح زیبایی زنان در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن نوع عمل جراحی است.

هزینه هر یک از عمل های لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، پرینورافی، هودکتومی و سایر هزینه جراحی ناحیه تناسلی زنان در تهران با هم متفاوت هستند.

عامل تأثیرگذار دیگر، شرایط بیمار و با توجه به معاینه پزشک، زمان لازم برای جراحی و همچنین تعداد عمل های مورد انتخاب بیمار است.

معمولاً هزینه عمل به صورت پکیج کمتر از جراحی ها به صورت تک به تک است.

انواع جراحی های زیبایی زنان

رایج ترین انواع جراحی های زیبایی برای زنان عبارتند از: بزرگ کردن سینه، لیپوساکشن، رینوپلاستی (جراحی بینی) و ابدومینوپلاستی.

این روش  ها انتخاب  های زنانی است که به دنبال تغییر ظاهر و افزایش اعتماد به نفس خود هستند.

  • بزرگ کردن سینه: هدف این روش افزایش اندازه و شکل سینه ها است که اغلب شامل استفاده از ایمپلنت می شود.
  • لیپوساکشن: یک انتخاب محبوب برای هدف قرار دادن مناطق چربی سرسخت، لیپوساکشن شامل برداشتن چربی اضافی از مناطق خاصی از بدن است.
  • رینوپلاستی (عمل بینی): این روش جراحی بر تغییر شکل و ساختار بینی برای دستیابی به صورتی زیباتر تمرکز دارد.
  • ابدومینوپلاستی (تومی تاک): ابدومینوپلاستی اغلب پس از بارداری یا کاهش وزن قابل توجه انجام می شود، هدف از ابدومینوپلاستی سفت کردن ماهیچه های شکم و برداشتن پوست و چربی اضافی از ناحیه میانی است.

ذکر این نکته ضروری است که هر یک از این جراحی ها در کنار فواید، خطرات و عوارض خود را نیز به همراه دارند که باید قبل از تصمیم گیری به دقت مورد توجه قرار گیرد.

انواع جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان

جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان، شامل طیف وسیعی از روش ها با هدف تغییر ظاهر و ساختار اندام تناسلی زنانه است. این روش ها می توانند نگرانی های زیبایی شناختی را برطرف کنند یا بهبودهای عملکردی را ارائه دهند.

انواع متداول جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان عبارتند از:

  • لابیاپلاستی: این روش شامل تغییر اندازه یا شکل لابیا مینور (لب های داخلی واژن) برای رفع ناراحتی های مربوط به لابیا است.
  • کاهش هود کلیتورال: هدف این جراحی کاهش اندازه یا برجستگی کلاهک کلیتورال است که می تواند ظاهر زیبایی اندام تناسلی خارجی را بهبود بخشد.
  • لابیا ماژوراپلاستی: لابیا ماژوراپلاستی بر کاهش اندازه یا تغییر شکل لابیا ماژورا (لب های خارجی واژن) برای دستیابی به ظاهری متقارن و زیباتر تمرکز دارد.
  • مونسپلاستی: این روش شامل تغییر شکل یا کوچک کردن مونس پوبیس، ناحیه چربی بالای استخوان شرمگاهی، برای رفع نگرانی های زیبایی شناختی مربوط به اندازه یا برجستگی آن است.
  • واژینوپلاستی: واژینوپلاستی با هدف تنگ کردن ماهیچه های واژن و بافت های حمایت کننده انجام می شود که اغلب پس از زایمان یا به دلیل تغییرات مرتبط با افزایش سن انجام می شود.

بهترین جراح زیبایی ناحیه تناسلی زنان در تهران

دکتر ویدا یوسسفیان بهترین جراح زیبایی ناحیه تناسلی در تهران هستند. سابقه و مهارت پزشک برای انجام این نوع عمل ها بسیار حائز اهمیت است.

تجربه و مهارت پزشک باعث اطمینان خاطر بیمار بوده و احتمال خطرات و عوارض را کاهش می دهد.

هر یک از این روش  ها بر اساس نیازهای فردی طراحی شده  اند و برای افراد ضروری است که گزینه  های خود را به دقت در نظر بگیرند و با بهترین جراح زیبایی زنان مشورت کنند تا به طور کامل اهداف و انتظارات خود را مورد بحث قرار دهند.

توجه به این نکته ضروری است که مانند سایر جراحی های زیبایی، جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان دارای خطرات و عوارضی است که ممکن است شامل عفونت، خونریزی، واکنش های نامطلوب به بیهوشی، جای زخم یا نتایج نامناسبی باشد که نیاز به اقدامات اضافی دارد.

در نتیجه، جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان می  تواند گزینه  هایی را برای رفع نگرانی  های زیبایی شناختی یا پیشرفت  های عملکردی مرتبط با دستگاه تناسلی زنان در اختیار افراد قرار دهد.

برای افراد مهم است که آگاهانه تصمیم بگیرند و خطرات و مزایای بالقوه مرتبط با این روش ها را به طور کامل در نظر بگیرند؛ همچنین انتخاب یک دکتر با تجربه و سابقه درخشان، بسیار مهم است.

دلایل انجام عمل جراحی زیبایی زنان

افراد ممکن است به دلایل مختلفی به دنبال جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان باشند که می تواند هم زیبایی و هم عملکردی باشد.

برخی از دلایل معمول عبارتند از:

نگرانی های مربوط به ناحیه تناسلی

احساس خودآگاهی یا نارضایتی از ظاهر اندام تناسلی می تواند افراد را به فکر جراحی زیبایی سوق دهد. این ممکن است شامل نگرانی در مورد اندازه، شکل، یا تقارن لابیا یا سایر ساختارهای دستگاه تناسلی باشد.

ناراحتی یا درد

بزرگ شدن یا کشیده شدن لب های کوچک می تواند باعث ناراحتی فیزیکی در حین فعالیت هایی مانند ورزش، مقاربت جنسی یا پوشیدن انواع خاصی از لباس شود. در چنین مواردی، افراد ممکن است برای کاهش ناراحتی، لابیاپلاستی را انتخاب کنند.

عوارض بارداری و زایمان

تغییرات در ظاهر و عملکرد اندام تناسلی به دنبال بارداری و زایمان، مانند شلی واژن یا تغییر در ظاهر لابیا، ممکن است زنان را به دنبال مداخلات جراحی مانند واژینوپلاستی یا لابیاپلاستی وادار کند.

عملکرد درمانی

برخی از افراد برای رفع مشکلات عملکردی مانند بی اختیاری ادرار که ممکن است از طریق برخی روش های جراحی با هدف تقویت عضلات کف لگن یا تنظیم ساختار دستگاه تناسلی بهبود یابد، به دنبال جراحی زیبایی هستند.

سلامت عاطفی

برای برخی از افراد، تصمیم به انجام جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان به دلیل تمایل به افزایش اعتماد به نفس، تصویر بدنی و بهزیستی کلی عاطفی آنها است.

توجه به این نکته مهم است که انگیزه های هر فرد برای مراجعه به جراحی زیبایی اندام تناسلی زنانه منحصر به فرد است و تصمیم برای انجام چنین روش هایی باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

مشاوره با جراح متخصص زنان و زایمان واجد شرایط برای بحث در مورد انگیزه ها، انتظارات، خطرات بالقوه و مناسب بودن هر مداخله جراحی ضروری است.

 

منبع:

https://www.darmankade.com/blog/ads/labiaplasty-vida-yousefian/

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا