بهترین پرده های اداری طراحی شده در سال 1402

انواع پرده زبرا، پرده های کرکره ای و پرده های شید به عنوان بعضی از جدیدترین و محبوب ترین مدل های پرده اداری شناخته می شوند. خرید جدیدترین انواع پرده اداری برای شما مزایای بسیاری را به همراه خواهد داشت. امکان کنترل و تنظیم نور ورودی به فضای شرکت و حفظ حریم خصوصی بعضی از مزایای نصب این نوع از پرده ها به حساب می آیند.

در این مقاله علاوه بر معرفی جدیدترین پرده های اداری و نکات مهم برای خرید بهترین پرده اداری را مورد بررسی قرار خواهیم داد. درصورت تمایل نسبت به خرید این محصول یا تعویض پرده های مراکز اداری و تجاری با ما همراه باشید.

معرفی انواع جدیدترین پرده های اداری طراحی شده در سال 1402

خرید جدیدترین انواع پرده و متناسب ترین آن با دکوراسیون داخلی محیط شرکت ها یا ادارات کار آسانی نیست. درصورت هماهنگ نبودن سبک پرده با سبک طراحی داخلی ناچار خواهید شد که هزینه های گزافی را به منظور تعویض تمام تزئینات محل کار پرداخت کنید.

شناخت جدیدترین انواع پرده برای نصب در ادارات و شرکت ها به شما امکان می دهد تا منطبق با سبک معماری و دکوراسیون داخلی دفتر کار خود بهترین محصول را خریداری کنید.

پرده شید

پرده شید یکی از جدیدترین و پرکاربردترین پرده های اداری است. امکان هماهنگ شدن این نوع از پرده با تمامی سبک های دکوراسیون داخلی این محصول را به یکی از پرطرفدارترین انواع پرده تبدیل کرده است.

تنظیم این پرده مدرن به صورت عمودی و از بالا به پایین صورت می گیرد. همچنین امکان کنترل میزان نور ورودی با استفاده از پرده شید به صورت دستی یا با استفاده از ریموت کنترل میسر است.

بهره مندی از رنگ های بسیار متنوع، نگهداری و نظافت آسان و مقاومت بالا از مهم ترین مزایای خرید پرده شید برای ادارات به شمار می روند

پرده دابل شید

پرده دابل شید از دیگر مناسب ترین پرده ها برای نصب در شرکت ها و ادارات محسوب می شود. استفاده از این نوع پرده در سال های اخیر بسیار رایج شده است. زیبایی در عین سادگی از اصلی ترین دلایلی است که پرده دابل شید را به یکی از پرطرفدارترین انواع پرده اداری تبدیل می کند.

این محصول از دو لایه آستر و تور تشکیل شده است. آستر پرده یا پرده شید در قسمت زیرین و تور پرده در قسمت رویی قرار می گیرد. هریک از این لایه ها به صورت مجزا قابلیت تنظیم دارند.

امکان نصب، شست وشو و نگهداری آسان، عمر مفید طولانی، تنظیم نور و محافظت از حریم خصوصی مهم ترین مزایایی اند که خرید پرده دابل شید برای شما به دنبال خواهد داشت.

پرده زبرا

پرده زبرا نیز مانند پرده دابل شید با استفاده از دو لایه تولید می شود. نوارهای توری و نوارهای پارچه ای بخش های مختلف این پرده مدرن را تشکیل داده اند. جابه جایی این نوارهای لایه ای شما را قادر می سازد تا نور مورد نیاز خود را به محیط اداری وارد کرده یا آن را به طور کامل مسدود کنید.

بهره مندی از طراحی شیک و زیبا، امکان کنترل نور به بهترین نحو ممکن، مقاومت و دوام بالا و شست وشو و نگهداری آسان اصلی ترین فواید خرید این محصولند.

پرده ورتیلاین

پرده ورتیلاین به نوعی از پرده زبرا گفته می شود که نوارهای 40 سانتی متری آن به صورت عمودی جابه جا شده و امکان کنترل نور را برای شما فراهم می آورند. امکان سفارشی سازی و انتخاب رنگ هر نوار منطبق با سلیقه شخصی و متناسب با دکوراسیون داخلی شرکت از دلایل محبوبیت پرده ورتیلاین است.

پرده کرکره فلزی

معمولا پرده های کرکره فلزی با استفاده از متریال آلومینیوم و در قطرهای مختلفی تولید می شوند. تولید این محصولات در قطرهای مختلف باعث افزایش کاربرد آن ها شده است. برای مثال می توانید از پرده های کرکره فلزی در اتاق مدیریت یا اتاق کنفرانس و حتی به منظور پارتیشن بندی در ادارات بهره بگیرید. از مزایای خرید این محصولات می توانیم به این موارد اشاره کنیم:

  • انعطاف پذیری بالای تیغه ها؛
  • دوام و ماندگاری در طولانی مدت؛
  • هماهنگ شدن با تمامی سبک های دکوراسیون داخلی؛
  • ایجاد فضایی زیبا و مدرن؛
  • بهره مندی از رنگ های بسیار متنوع.

پرده کرکره چوبی

پرده کرکره چوبی یکی از قدیمی ترین انواع پرده به شمار می رود. با وجود این در سال های اخیر این نوع پرده ها در طرح ها و رنگ های متنوعی طراحی و در بازار عرضه شده اند. به همین علت می توانیم نام پرده های کرکره چوبی را نیز در فهرست جدیدترین انواع پرده اداری قرار دهیم. مقاومت بالا و تولید تیغه های این پرده با ابعاد متنوع از جمله دلایل محبویت پرده های کرکره چوبی محسوب می شوند.

راهنمای خرید بهترین انواع پرده اداری

در هنگام خرید پرده مدرن برای شرکت ها و محیط های اداری لازم است تا بعضی نکات را مدنظر قرار دهید. توجه به این نکات در زمان انتخاب پرده به شما امکان می دهد تا بهترین نوع پرده را با در نظر گرفتن نیازها و علائق خود انتخاب کنید:

  • دوام و ماندگاری پرده در طولانی مدت: برخورداری پرده از دوام و ماندگاری بالا برای سال های سال شما را از صرف هزینه برای خرید مجدد این محصول بی نیاز خواهد کرد.
  • عایق بودن پرده دربرابر عواملی مانند گرد و خاک یا سر و صدا: پرده های اداری باید مانند سدی بین محیط خارجی و فضای داخلی عمل کنند. قابلیت جلوگیری از ورود گرد و خاک یا سر و صدای موجود در محیط خارجی یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین پرده اداری است.
  • امکان نگهداری و شست وشوی آسان پرده: پرده ها به دلیل تماس مداوم با گرد و غبار فضای خارج از محیط کاری به طور مداوم به شست وشو و نظافت نیاز دارند. بنابراین لازم است تا در هنگام خرید پرده به قابلیت شست وشو و نظافت آسان محصول نیز توجه کنید.
  • محافظت از حریم خصوصی: امکان تنظیم پرده برای محافظت از حریم خصوصی در اداره ها و شرکت ها از اهمیت زیادی برخوردار است. این موضوع کارمندان را قادر می سازد تا در فضایی امن مسئولیت های شغلی خود را انجام دهند.
  • امکان تنظیم و کنترل میزان نور ورودی به محیط داخلی: ورود بیش از حد نور دمای محیط را افزایش داده و باعث کاهش پتانسیل کاری کارمندان خواهد شد. همچنین دسترسی نداشتن به نور کافی نیز کسالت کارکنان ادارات را به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل بهتر است که در زمان خرید پرده سهولت تنظیم آسان محصول را نیز در نظر بگیرید.

جمع بندی

خرید جدیدترین انواع پرده برای شرکت ها و ادارات به ایجاد فضای مدرن در محل کار کمک می کند. جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید به محیط داخلی و فراهم آوردن امکان محافظت از حریم شخصی کارمندان از مزایایی است که نصب این محصولات به همراه دارد.

در این مقاله پرده های شید، پرده های زبرا و پرده های کرکره ای را به عنوان بهترین پرده های اداری طراحی شده در سال 1402 به شما معرفی کردیم. با در نظر گرفتن عواملی مانند کیفیت و دوام بالا و امکان نگهداری، شست وشو و نظافت آسان می توانید، بهترین گزینه موجود در بازار را خریداری کنید.

دکمه بازگشت به بالا