تکنولوژیبرترین های کسب وکار ایرانی

سقف کشسان و آسمان مجازی راسپینا اسکای

انواع سقف کشسان

سقف کشسان در شرکت راسپینا اسکای که وارد کننده ی این محصول در ایران است  به سه نوع:

چاپی  یا پرینتی لاکی یا همان لاکر و ترنسلوسید یا ترنسپرنت تقسیم بندی می شود:

 سقف کشسان چاپی یا پرینتی نور گذر بوده و توانایی  تداعی  کردن اشکال مختلف به روی خود را دارد و از این رو می توان این نوع سقف را در مکان های مختلفی مانند سقف استخر سقف لابی سقف انواع مطب پزشکی و همچنین منازل مسکونی به کار برد.نوع دیگر سقف کشسان,سقف کشسان لاکی یا لاکر است این نوع سقف برخلاف سقف کشسان چاپی نور را از خود عبور نمی دهد  ولی در عوض براق بوده و مثل آینه عمل میکند؛

به این صورت که نور فضا را منعکس می کند و باعث می شود که محیط از آنچه که هست بزرگتر دیده شود. این نوع سقف با فیبر نوری  و کریستال تزیین می گردد که همین انواع نور برای زیباسازی دو چندان این محصول و همچنین تامین نورمناسب اما کم بسیار موثر است.

و در آخر سقف کشسان ترنسلوسید یا ترنسپرنت که در عین سادگی یکی از زیباترین سقف های کشسان می باشد این نوع سقف  هیچگونه طرحی ندارد اما با توانایی  نورگذری ۷۰ درصد  می‌تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای اکثر پروژه های اداری تجاری و مسکونی باشد.

ویژگی های سقف کشسان

سقف کشسان علاوه بر مقاومت در مقابل رطوبت خاصیت عایق بودن در مقابل سرما و گرما را نیز دارد و در مقایسه با دیگر سقف های  موجود در بازار همزمان زیبایی و مقاومت را به سقف اصلی میبخشد

 سقف کشسان  توانایی تحمل ۲۰۰ کیلوگرم بار در هر متر مربع را نیز دارد البته این به معنی آن نیست که این نوع سقف می تواند نگهدارنده باشد بلکه درمواقعی که به دلایل مختلف امکان نشتی  فاضلاب از سقف وجود داشته باشد سقف کشسان توانایی تحمل آن بار را دارد.

سقف کشسان در استخر

یکی از بهترین انتخاب ها برای سقف استخر چه در منازل مسکونی چه در استخرهای عمومی و تجاری سقف کشسان می باشد از مزایای این نوع سقف توانایی هدایت  شبنم به گوشه های کار و همچنین  آنتی باکتریال و آنتی استاتیک بودن سقف کشسان است که باعث می شود برای استخر ها چه با آب شیرین  چه آب شور مناسب باشد و یکی دیگر از از مزایای قابل توجه این نوع سقف قابلیت شست و شوی آن در بلند مدت است سقف کشسان چاپی علاوه بر تامین نور زیبایی خاصی به فضای استخر به سلیقه مشتری خواهد بخشید و دارای دوام بلند مدت نیز هست.

تفاوت قیمت سقف کشسان

عمده تفاوت قیمت سقف کشسان دراجرای کامل ناشی ازتراکم نور مصرفی و همچنین کیفیت نور در پشت سقف با کشسان است در شرکت راسپینا اسکای تلاش و این است که بهترین این نوع نورپردازی با تراکم بالا برای اجرای سقف کشسان در نظر گرفته شود که این موضوع در بلند مدت باعث دوام هرچه بیشتر سقف کشسان می باشد یکی از اشتباهات غیر معمول در نصب سقف کشسان استفاده ازلامپ هایی  است که تولید گرمای نامتعارف می کند و نور متمرکز دارند بهترین نوع نور برای  سقف کشسان استفاده از ال ای دی های ۱۲ وات و  یا اس ام دی های ۲۲۰ وات خطی می باشد.

سقف کشسان راسپینا اسکای

شرکت راسپینا اسکای با رزومه بسیار قوی در طی سال های اخیر توانسته است یکی از بهترین برندهای سقف کشسان را در ایران در اختیار داشته باشد این شرکت با تیم نصب بسیار قوی و حرفه ای در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه های سنگینی را از قبیله بازار مبل ایران, وزارت راه و شهرسازی ساختمان اصلی راه آهن, استخرفیزیوتراپی باشگاه استقلال ,پروژه های ونک پارک در الهیه و غیره ……… را به سرانجام  برساند شرکت راسپینا اسکای مفتخر است که در کنار انجام این مهم یکی ازتولید کنندگان اصلی آسمان مجازی به سبک درست و با کیفیت جهانی است, سقف کشسان راسپینا اسکای دارای گارانتی بلند مدت شرکتی برای تمامی محصولات خود می باشد.

راسپینا اسکای پلی  میان شما و آسمان آبی

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا