برترین های کسب وکار ایرانیخدمات صنعتی

کارگاه تست و شارژ کپسول های خاموش کننده

امروزه با پیشرفت علم و فناوری و افزایش زمان زندگی، سلامت جسمانی افراد به امری مهم تبدیل شده و مردم به آن توجه کرده اند. کپسول آتش نشانی یکی از پرکاربردترین وسایل در منازل مسکونی و دفاتر تجاری می باشد و یکی از موارد مهم است. آمارها نشان می دهد کسانی که از این نوع کپسول ها استفاده می کنند، محیط امنی را برای ساکنان ایجاد می کنند و پایان خوشی برای آتش سوزی هایی هستند که سلامت انسان ها را تهدید می کند. کپسول های آتش نشانی انواع مختلفی دارند و بسته به آنچه در مخزن آنها وجود دارد، کاربردهای متفاوتی دارند.

مطابق با آخرین استانداردهای تولید و ایمنی، هر کپسول آتش نشانی دارای برچسب تاریخ مصرف نوع ماده اولیه و … می باشد. هر کپسول آتش نشانی مانند سایر تجهیزات مورد استفاده در زمینه حفاظت از محیط زیست نیاز به شارژ مجدد یا تعمیر پس از مدت زمان معین دارد. برای این منظور کارگاه هایی به نام کارگاه پر کردن مجدد کپسول های آتش نشانی وجود دارد. کارگاه هایی از این دست وجود دارد که دارای مجوزهای تخصصی در این زمینه هستند، خدماتی در دفاتر منطقه ای وجود دارد که به سازمان ها و افرادی که از نیروهای مجرب و آموزش دیده استفاده می کنند خدمات ارائه می دهند.برای ارزیابی شارژ کپسول آتش نشانی تهران با مجموعه محو آتش طوفان تماس بگیرید.

برای شارژ کپسول های آتش نشانی باید آن را به شرکت های معتبر در این زمینه بسپارید، فراموش نکنید که شارژ کپسول های آتش نشانی توسط افراد فاقد صلاحیت و شرکت های فاقد مجوز می تواند حوادث ناگوار و غیر قابل جبران را به همراه داشته باشد.. دلیل آن را می توان به صورت زیر توضیح داد: انواع کپسول ها ضد حریق متفاوتی دارند و شارژ آن ها بسته به نوع کپسول نسبت به شارژ سایر کپسول ها و تجهیزات لازم متفاوت است و اعمال و مراحل مختلفی دارد.

کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

شارژ مجدد کپسول های آتش نشانی فرآیندی است که به صورت دوره ای انجام می شود و در صورتی که کپسول آتش نشانی شما مشکلی با بدنه و قسمت های مختلف کپسول آتش نشانی نداشته باشد، معمولا بر اساس تاریخ انقضای کپسول های آتش نشانی، می توانید به مراکز ویژه شارژ مراجعه نمایید. موثر بود .

اما اکثر اوقات کپسول های آتش نشانی باید زودتر از تاریخ انقضا و قبل از اتمام شارژ سالیانه شارژ شوند.

خرابی گیج فشار

تخریب گیج فشار کپسول آتش نشانی به دلیل ضربه یا دلایل دیگر یکی از شرایطی است که کاربر کپسول آتش نشانی را وادار می کند تا در اسرع وقت به مطمئن ترین خدمات حمل و نقل کپسول آتش نشانی مراجعه کند. گیج های فشار، گیج های دستی هستند که فشار داخلی را نشان می دهند. از خاموش کننده بسته به نوع کپسول این نوع فشار را می دهند معمولا در محدوده مشخصی معمولا در بروشور این کپسول ها آمده باید در اسرع وقت به کارگاه شارژ کپسول مراجعه کنید تا کپسول خود را بررسی کنید.

خرابی ارگان ها

اگر هر یک از قطعات کپسول از جمله مخزن شیلینگ مربوطه و سایر قسمت های کپسول به دلایل مختلف مورد اصابت و آسیب قرار گرفته باشد، یکی از مواردی است که نیاز به مراجعه به کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی می باشد.

هنگامی که با یک فروشگاه پر کردن مجدد کپسول آتش نشانی تماس می گیرید، متخصصان مناسب در این زمینه کپسول آتش نشانی شما را دریافت می کنند و بسته به نوع کپسول آتش نشانی، مراحلی را که در زیر به اختصار توضیح داده شده را تعمیر و انجام می دهند.

در مرحله اول اپراتور نوع کپسول را مشخص می کند و افرادی را که با این نوع کپسولی آشنایی دارند تعیین می کند.

اپراتور که در این زمینه مهارت و تخصص لازم را دارد با بررسی جوانب کپسول ها شروع به بارگیری می کند. ابتدا مجری این ایستگاه با استفاده از گارانتی از خالی بودن این کپسول ها در صورت وجود مقدار کمی ماده فعال در مخزن اطمینان حاصل می کند. در صورت وجود کپسول، متصدی کارگاه کپسول را از آن ماده به طور موثر تخلیه می کند. آنها از خالی بودن آن مطمئن می شوند

دومین موردی که امدادگران آتش نشانی متوجه آن می شوند اجزا و ساختار کپسول است که بررسی شده و در صورت مشاهده هرگونه آسیب یا نقص در جزئیات قبل از هر اقدامی آن نکات را اصلاح می کنند. نکته بعدی که این کارگران به آن توجه می کنند بررسی استحکام بدنه کپسول است.

ضربه به کپسول به دلایل زیادی مانند نصب در مکان خطرناک و برخورد اجسام سنگین و دلایل مختلف ایجاد می شود. که نیاز به تعویض یا تعمیر دارد. به همین دلیل لازم است کپسول را به طور مرتب چک کنید. پس از بررسی و پر کردن خاموش کننده، کاربر برچسبی را با تاریخ پر شدن و تاریخ انقضا به قوطی می چسباند. در مرحله آخر کارگاه پرکن کپسول فاکتور و شرح مراحل را چاپ می کند. قیمت شامل و موجود است کپسول برای گیرنده ارسال می شود. مشتریان گرامی در صورت داشتن سوال و یا ابهام در مورد هزینه های پرداخت می توانند با در دست داشتن فاکتور تحویل با این مراکز تماس حاصل نمایند.

این نوع کارگاه های شارژ کپسول آتش نشانی با مجوزهای لازم در سراسر ایران مستقر هستند و با مراجعه به این مراکز می توان بدون اتلاف وقت و انرژی این خدمات را دریافت کرد.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا