هنر و سینما

دانلود فیلم سگ بند با کیفیت 720p

کارگردانی مهران احمدی

برای دانلود فیلم سگ بند 720p بهتر است بدانید که مهران احمدی در کودکی به نیشابور مهاجرت کرد و در نوجوانی دوباره به زادگاهش تهران بازگشت. او در سال ۱۳۷۳ وارد دانشگاه آزاد و در رشته تئاتر در رشته بازیگری فارغ‌التحصیل شد. وی فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۸۵ با بازی در فیلم «آدم» ساخته رضا کاهانی آغاز کرد.

همچنین با دانلود فیلم سگ بند 720p بهتر است بدانید که او همچنین به عنوان برنامه‌ریز، دستیار کارگردان و مدیر تولید در چند اثر حضور داشته‌است. بازی جدی احمدی در فیلم‌هایی مثل یک خانواده محترم، بغض و ماحی قابل توجه بود. او در سال ۱۳۹۲ در مجموعه تلویزیونی آوای باران نقش شکیب را بازی کرده‌است. احمدی نخستین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان مصادره را در سال ۱۳۹۶ کارگردانی کرد.

عوامل سازنده فیلم سگ بند

برای دانلود فیلم سگ بند 720p بهتر است بدانید که عواملی برای ساخت این فیلم کمک کرده اند و جالب است بدانید که هرکدام از این افراد در حوزه کاری خودشان بسیار حرفه ای و معروف هستند.

· مدیر فیلمبرداری: ساعد نیک ذات

· طراح صحنه و لباس: سیامک احصایی

· مدیر صدابرداری: آرش برومند

· طراح گریم: عباس عباسی

· مدیر تولید: مسعود زمانی

· مدیر برنامه ریزی و دستیار یک: روزبه سجادی حسینی

· منشی صحنه: آناهید روستا

· عکاس طاها آبیار و

· مدیر تدارکات: علیرضا اصلانی

کیفیت بالا در محتوا و فضاسازی کمدی

با دانلود فیلم سگ بند 720p متوجه می شوید که بسیاری از خبرگذاری ها در مورد فیلم سگ بند نکاتی را نوشته اند و در این نوشته ها گفته اند که سگ بند فیلمی کمدی است که خوش ریتم و بسیار غنی دارد و در ارائه محتوا هیچ افت کیفیتی ندارد. پیام هایی که در این فیلم وجود دارد، بسیار تاثیر گذار است و عاری از شوخی های سیاسی و جنسی است.

با دانلود فیلم سگ بند 720p شما متوجه می شوید که ژانر این فیلم می تواند درام نیز باشد و تا اتمام فیلم از قصه گویی دست بر نمی دارد. این درحالی است که فیلم های کمدی که در سال های قبل ساخته شده اند درام نیستند و از ساختار قصه گویی تابعیت نمی کنند. بنابراین با دانلود فیلم سگ بند 720pمتوجه می شوید که سگ بند توانایی این را دارد که برای دیگر فیلم های کمدی الگوی مناسبی باشد.

همچنین با دانلود فیلم سگ بند 720p بهتر است بدانید که تماشاگر را بی وقفه مشعوف خود می کند. وجود این فیلم ها می تواند در جشنواره های مختلف فیلم ها شتاب بیشتری داشته باشد. این فیلم توانایی دارد که محبوبیت فیلم های کمدی دهه 60 و 70 را به سینما ها برگرداند.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا