برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

خرید انواع کاشی و تایل بین کابینتی از گالری اسپیناس

نکات طلایی خرید کاشی بین کابینتی

حتماً شما هم اصطلاح آشپزخانه قلب خانه را شنیده اید. این اصطلاح از آن جهت واقعيت دارد که آشپزخانه بخش مهمی از یک خانه محسوب می‌شود و اگر فضای آنجا طراحی درست و متریال مناسبی داشته و ملزومات آن مانند به درستی انتخاب شده باشند، حس خوب آشپزخانه را همان طور که شایسته است به صاحبخانه و هر کس که قدم به آنجا می گذارد منتقل می‌کند. قصد دارید آشپزخانه تان را بازسازی کنید. کابینت های جدیدی نصب کردید کفپوش آشپزخانه را عوض کردید و اجاق گاز جدید خریدید. اما باز هم آشپزخانه تان آن چیزی نشده که دلتان می خواسته؟ شما یک عنصر مهم را از جا انداخته ایدکاشی های بین کابینت آشپزخانه

طراحان دکوراسیون امروزه استفاده‌های فوق‌العاده‌ای از کاشی در آشپزخانه انجام می دهند. علاوه بر که در کف آشپزخانه استفاده میشود تمایل برای استفاده از کاشی در دیوار آشپزخانه در اکثر صاحبخانه ها دیده می شود. چراکه دیوار آشپزخانه در اثر پخت و پز و سرخ کردن کثیف و چرب شده و نیاز به شستشو دارد. کاشی پاسخ مناسبی به نیاز به شستشوی دیوار می باشد. انواع کاشی بین کابینتی  با طرح ها و اندازه های منحصر به فرد نیز در بازار موجود است که مختص به فضای بین کابینت های بالایی و پایینی می باشد. کاشی بین کابینتی عضو شناخته شده و دوست داشتنی می باشد.

این کاشی زیبا از خانواده کاشی دیواری است. در گذشته، کاشی بین کابینتی بیشتر برای محافظت از نَمزدگی دیوار آشپزخانه نصب می شدند اما امروزه کاشی کاری فضای محدود بین کابینت های بالا و پایین، جذابیت نامحدودی به آشپزخانه می بخشد و به آشپزخانه شما جلوه ویژه ای می بخشد. کاشی های مناسب برای بین کابینتی می تواند یک کاشی ساده و تک رنگ باشد که تنها از دیوار پشتی محافظت کند و یا باشد که علاوه بر محافظت، این محدوده را به کانون توجه آشپزخانه تبدیل کند. در فروشگاه اسپیناس پخش طیف گسترده ای از انواع کاشی های بین کابینتی با برندهای معتبر کاشی و سرامیک ایران قابل دسترسی و خرید می باشد.

برای خرید آنلاین کاشی بین کابینتی آشپزخانه، سرام پخش یکی از گزینه‌های پیش روی شما است. شما در سایت سرام پخش می‌توانید بورس انواع کاشی بین کابینتی را مشاهده کنید و با بررسی دقیق آن‌ها، خرید خود را انجام دهید. انواع کاشی بین کابینتی جدید به‌طور مداوم توسط برندها به بازار اسپیناس پخش اضافه می‌شوند و شما می‌توانید به‌روزترین مدل‌های کاشی بین کابینتی را در بازار آنلاین مصالح دکوراتیو سرام پخش خریداری کنید.

راهنمای انتخاب کاشی مناسب آشپزخانه

 انتخاب کاشی برای بین کابینت های آشپزخانه همانند محیط‌های دیگر مانند انتخاب برای پذیرایی کاملا سلیقه ای بوده و بسته به دکوراسیون آشپزخانه شما دارد. ابعاد این کاشی ها بسیار متنوع و دارای صدها طرح و رنگ میباشند.به گونه ای که برای هر سلیقه ای تعدادی از این نوع کاشی ها وجود دارد. این کاشی ها عموما در سايز هاي كوچک و داراي ضخامت کم هستند.

شما حتی می‌توانيد براي اين قسمت از آشپزخانه خود کاشی هایی را انتخاب و آنها را با روش‌های خاص چیدمان کنيد. به نحوی که بیانگر یک شکل خاص باشند. نکته ظریف و جالب اینجاست که  کاشی های ساده را هم می توان با چینش های خاص جلوه ای زیبا داد بعنوان مثال چينش هاي لوزي يا مورب. برای انتخاب كاشی بین کابینتی شما گزینه های متعددی پیش رو دارید می‌توانید از كاشی های کوچک و براق و آیینه ای استفاده کنید.

چرا کاشی های بین کابینتی اینقدر مهم شده اند؟

انتخابِ کاشی بین کابینتی حکم انتخابِ طرح پس زمینه آشپزخانه شما را دارد. در واقع کاشی بین کابینتی برای محافظت از سطوح عمودی آشپزخانه در برابر آب یا چربی غذا روی آنها طراحی شده است. با این حال، کاشی های بین کابینتی از یک عنصر کاملاً کاربردی به کانون زیبایی و جذابیت یک آشپزخانه با دکوراسیون مناسب تبدیل گشته اند.
5 دلیل عمده استفاده از کاشی بین کابینتی در آشپزخانه:

  1. از دیوارها محافظت کنید
    2. از ماندگاری لکه ها جلوگیری کنید
    3. با کاشی اشپزخانه بین کابینتی تمیزکاری بسیار آسان می شود
    4. با استفاده از کاشی از بروز قارچ، کپک جلوگیری می کند
    5. زیبایی و جذابیت ماندگاری به دکوراسیون آشپزخانه می بخشد

انواع کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی در طرح‌های مختلفی همچون استیل و در مدل‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید و روانه بازار مصرف می‌شوند. بیشتر انواع کاشی‌ بین کابینتی پشت چسب دار هستند و نصب آن‌ها نیز به‌آسانی هر چه تمام‌تر انجام خواهد شد.

کاربرد کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی همانطور که از نام آن پیداست، برای پر کردن فضای بین کابینت‌های آشپزخانه استفاده می‌کنند. انتخاب کاشی بین کابینتی که با دکوراسیون کلی آشپزخانه هماهنگ باشد، سهم زیادی در زیبایی فضای آشپزخانه شما خواهد داشت.

انتخاب کاشی بین کابینتی مناسب

طرح سرامیک بین کابینتی می توانند رنگ و لعاب کابینت‌های شما رو چند برابر بهتر نشان بدهند. اگر این دو با هم هماهنگ نباشند همه زحمات شما برای انتخاب کابینت و تایل بین کابینت هم از بین می رود. تایل های بین کابینتی مدرن امروزه تنوع بسیاری دارند و می توان گفت مناسب هر سلیقه ای ساخته شده اند. برخی از آنها دبه صورت تک رنگ هستند که رنگ های روش آنها مناسب برای لوکس کردن آشپزخانه است. اما در مقابل برخی طرح های دیگر با آمیزه ای از گل های مینیاتوری تولید شده اند که فضای آشپزخانه را بسیار آرامش بخش می کنند.

کاشی های طرح چوب نمونه ای دیگر از این کاشی بین کابینتی مدرن است که فضای آشپزخانه را گرم و صمیمی می کند والهام گرفته از طبیعت است. کاشی های بین کابینتی سفید و سفید طلایی برای آشپزخانه بسیار جذاب است ، و همچنین نور فضا را بهتر نشان میدهد. کاشی بین کابینتی طرح آجر و سنگ هم یکی دیگه از مدل های کاشی بین کابینتی است که شما میتوانید انتخاب کنید.جالب است بدانید اضافه کردن یک با طراحی زیبا نیز می‌تواند در بیشتر جلوه کردن سرامیک‌های بین کابینتی کمک زیادی کند.

قیمت کاشی بین کابینتی آشپزخانه

قیمت کاشی بین کابینتی براساس عوامل مختلفی همچون برند تولید کننده، کیفیت، ابعاد درخواستی و غیره در بازه‌های قیمتی مختلفی قرار می‌گیرد. برای مشاهده لیست قیمت مدل‌های رایج کاشی بین کابینتی می‌توانید به فروشگاه اسپیناس پخش سری بزنید و برای اطلاع از قیمت روز کاشی‌های بین کابینتی با کارشناسان فروش سرام پخش در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی کاشی بین کابینتی آشپزخانه

با دسترسی به می توانید طرح های ساده، نقش دار و رنگی با سایزهای گوناگونِ کاشی بین کابینتی را مشاهده نمایید.انواع کاشی بین کابینتی هندسی، کاشی بین کابینتی طرح چوب و سنگ،کاشی های بین کابینتی تزئینی و ….
برای یک خرید اینترنتی موفق می‌توانید ویژگی های مختلف کاشی بین کابینتی و مشخصات فنی کاشی را مطالعه کرده و با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت با در نظر گرفتن طراحی آشپزخانه تان،انتخابی آگاهانه در کاشی مد نظر خود از جمله و کاشی بین کابینتی آشپزخانه و … داشته باشید

کاشی بین کابینتی سفید

کاشی بین کابینتی سفید معمولا برای آشپزخانه های کوچک استفاده می شود. کاشی های سفید منجر به افزایش بازتاب نور و باز شدن فضای آشپزخانه می شود. البته اگر نور زیاد باعث اذیت چشمان شما می شود اما اصرار بر استفاده از کاشی بین کابینتی سفید دارید از نمونه سفید مات این مدل کاشی ها استفاده کنید. کاشی بین کابینتی طلایی معمولا برای کابینت های قهوه ای و البته خانه های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. هموراه ترکیب رنگ قهوه ای با طلایی جلوه ی زیبایی به دکوراسیون منزل می بخشد.

نکات خرید کاشی بین کابینتی

برای خرید کاشی های بین کابینتی حتما به نکات زیر توجه داشته باشید:

مقاومت در برابر حرارت:

از آنجا که کاشی و سرامیک بین کابینتی در آشپزخانه استفاده می گردد و گرما و حرارت بدلیل وجود اجاق گاز در آنجا بالاست، مطمئن شوید که کاشی مورد نظر از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردار می باشد.

مقاوم در برابر ضربه:

ویژگی دیگری که در هنگام خرید کاشی بین کابینتی نیازمند توجه به آن می باشد مقاومت کاشی ها در برابر ضربه است. همان طور که می دانید در آشپزخانه اجسام تیز زیادی وجود دارند که احتمال دارد با کاشی ها برخورد داشته باشند.  بنابراین اگر کاشی دارای کیفیت مرغوبی نباشد در هنگام ضربه خوردن ممکن است تکه ای از آن جدا شود و نمای آشپزخانه شما از بین برود.

مقاوم در برابر شستشو:

قابلیت شستشو یکی دیگر از ویژگی هایی است که در زمان خرید کاشی حتما می بایست به آن توجه داشته باشید. علت آن هم این است که کاشی های بین سرامیکی در محیط های چرب آشپزخانه به کار گرفته می شود. چراکه برخی از کاشی ها به مرور زمان با شستشو کیفیت خود را از دست می دهند.

مدل بین کابینتی

کاشی ها با توجه به کاربردهای متعدد می توانند از انواع مدل کاشی سرویس بهداشتی، کاشی بین کابینتی ، مدل کاشی دیوار و … باشند. اما بعلت محدودیتها فقط تصویر یکی از کاربردهای کاشی و سرامیک را قرار داده ایم ، مثلا بعضی از تصاویر مدل کاشی سرویس بهداشتی ، برای مدل کاشی بین کابینت هم پیشنهاد شده است. لذا چون سلیقه ها متفاوتند، لازم است بیننده با تفکر و تخیل نوع مصرف خاص خود را تجسم و تصور کند.

منبع: اسپیناس فروشگاه تایل و کاشی

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا