برترین های کسب وکار ایرانیعلمی و پزشکی

جراحی متخصص مغز و ستون فقرات دکتر مرتضوی

دکتر مرتضوی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، دکتر مرتضوی به پیشرفت رشته جراحی مغز و اعصاب علاقه بسیاری دارند، و در همین راستا تاکنون از ایشان بیش از 100 مقاله علمی در مجلات معتبر جراحی مغز و اعصاب منتشر شده، در نگارش چندین کتاب در این زمینه همکاری داشته اند، و عضو تحریریه چندین مجله علمی معتبر نیز هستند. ایشان در راستای انتقال دانش و مهارت خود به سایرین، راهنمای بسیاری از دانشجویان و پزشکان جراحی مغز و اعصاب در ایران و آمریکا نیز بوده اند.

جراحی نورواینترونشن

گزارش آنژیوپلاستی مغزی و استنت گذاری برای تنگی آترواسکلروتیک داخل جمجمه مهره ای

به طور کلی آمبولیزاسیون رگ های در حال خون ریزی، آمبولیزاسیون تومورها و ضایعات عروقی از جمله بیماری هایی هستند که به کمک جراحی نورواینترونشن قابل درمان هستند. در گذشته راهکاری برای در آوردن لخته در سکته مغزی وجود نداشت. سلول های مغز به علت بسته شدن عروق خونی مغز و قطع جریان خون، پس از مدت کوتاهی از بین رفته و بیمار دچار سکته مغزی می شد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت دکتر مرتضوی (www.mortazaviclinic.com ) مراجعه کنید

ناهنجاری غار

 حقایقی در مورد ناهنجاری های غار

از هر 100 تا 200 نفر حدود 1 نفر دارای ناهنجاری های غار هستند. ناهنجاری ها احتمالا قبل یا اندکی پس از تولد ایجاد می شوند. برخی از آنها ممکن است در طول زمان در اسکن MRI بعدی ظاهر شوند و ناپدید شوند. حدود 25 درصد از افراد مبتلا به ناهنجاری های غاری در مغز هرگز علائمی ندارند. در برخی موارد، این بیماری به دلیل جهش در ژن های خاص ایجاد می شود. این ناهنجاری های غاری خانوادگی از والدین به ارث می رسد. در موارد دیگر، ناهنجاری ها بدون سابقه خانوادگی ظاهر می شوند. در ادامه مقاله در خصوص علل و علائم ناهنجاری غار بیشتر صحبت می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر به سایت دکتر مرتضوی (www.mortazaviclinic.com ) مراجعه کنید

جهت رزرو نوبت و پذیرش از طریق شماره تماس 09918400084 و آدرس سایت www.mortazaviclinic.com استفاده کنید

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا