برترین های کسب وکار ایرانیعمومی

همه چیز درباره سفر با تور عمان

بی شک مفهوم واقعی سنت و مدرنیته را در تور عمان درک می کنید. جایی که از نظر امکانات رفاهی چیزی کم از رقیب اصلی خود امارات ندارد و با سرعت چشمگیری نیز در حال ساخت امکانات رفاهی، هتل ها و مراکز تفریحی است. مسقط به عنوان پایتخت کشور عمان و مهم ترین شهر توریستی این کشور، اگرچه به مانند سایر شهرهای بزرگ کشورهای ثروتمند خلیج فارس، لوکس و مدرن نیست، اما صفا و صمیمیت خاصی را در خود دارد و با بافت سنتی بسیار زیبایش گردشگران را شیفته خود می کند. بیشتر آثار تاریخی و ارزشمند عمان در این شهر قرار دارند، بناهایی مثل بلده السفه، دیوار مسقط، خانه های آتری و مسجد جامع قابوس تنها بخشی از جذابیت های شهر تاریخی مسقط هستند که وجود این مکان های هیجان انگیز تور عمان را به مقصدی بی نظیر برای گردشگران تبدیل کرده است.

حالا سوالی که برای بیشتر شما پیش می آید این است که آیا برای سفر با تور عمان به ویزا نیاز داریم؟ در جواب باید بگوییم بله! اما احتمالا از ابتدای سال 2021 میلادی، پادشاهی عمان، شهروندان 103 کشور جهان از جمله ایران را از دریافت روادید یا ویزای عمان، برای سفر 10 روزه به این کشور معاف می کند. در آخر برای سفر با تور مسافرتی عمان از دو طریق تور عمان هوایی و تور عمان دریایی با کشتی کروز می توانید خود را به این کشور شگفت انگیز عربی برسانید.

لازم است بدانید که در حال حاضر امکان برگزاری تور عمان دریایی وجود ندارد، بنابراین تنهاترین و البته راحت ترین روش سفر تور هوایی عمان است که این روزها پرواز مسقط، از 4 شهر تهران، شیراز، کیش و چابهار برگزار می شود و این پروازها در روزهای مختلف هفته و توسط چند ایرلاین ایرانی مثل کیش ایر، آسمان و… و چند ایرلاین عمانی از جمله سلام ایر، ایر عربیا و عمان ایر نیز برگزار می  شوند. حالا بهترین زمان سفر به عمان چه زمانی است؟ اواسط پاییز تا اواخر زمستان و به دلیل خنکی هوای عمان بهترین زمان سفر به مسقط از نظر آب و هوا خواهد بود. اگر قصد خرید ارزانترین قیمت تور عمان در این بازه زمانی را دارید، بهتر است سری به وبسایت آژانس مسافرتی نامی گشت بزنید تا متنوع ترین و ارزانترین نرخ تورهای عمان را بررسی نمایید و طبق سلیقه و بودجه مورد نظرتان انتخاب های مناسبی داشته باشید.

حالا بهترین زمان سفر به عمان چه زمانی است؟ اواسط پاییز تا اواخر زمستان و به دلیل خنکی هوای عمان بهترین زمان سفر به مسقط از نظر  آب وهوا خواهد بود. اگر قصد خرید تور عمان در این بازه زمانی را دارید، بهتر است یک بارانی خنک نیز با خود همراه داشته باشید و در کل بهترین زمان برای سفر به عمان از نظر ما ماه  های آذر و دی می باشد. در ادامه پیشنهاد مجموعه مسافرتی نامی گشت این است که برای مشاهده لیست قیمت تورهای عمان به صفحه تور عمان نامی گشت مراجعه کنید.

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا