تکنولوژیبرترین های کسب وکار ایرانی

دوره عملی برنامه نویسی در تبریز

نکات کلیدی در آموزش برنامه نویسی

امروزه تقریبا می‌توانید در هر فضا و مکانی ردپایی اینترنت و دیگر مقوله‌های وابسته به اینترنت را پیدا کنید،به همین دلیل بهتر است که اگر میخواهیم شغلی انتخاب کنیم  که به این موارد وابسته باشد. یکی از شغل هایی که امروزه بیشتر نظر همه رو به خود جلب کرده برنامه‌نویسی در دنیای وب است که حالا برای بسیاری از علاقه‌مندان در دنیای کامپیوتر جذاب شده است. جذابیتی که موضوعاتی مانند آموزش برنامه نویسی را پر رنگ کرده است.و برنامه نویسان حرفه ای دوره عملی برنامه نویسی را در آموزشگاه ها و یا به صورت خصوصی به علاقمندان آموزش میدهند.

این اتفاقات از وقتی شروع شد که اینترنت یکی از ابزار کسب و کار شد. با پیدایش گوشی‌های هوشمند مسیر های جدید و متنوع و قابل توجهی برای شغل ها ایجاد شد.. هستند شرکت ها  و کسب‌وکارهای متفاوتی که می‌خواهند در دنیای اینترنت فعالیت کنند.

 از این رو اقدامات لازم برای راه‌اندازی وبسایت‌ها تا ساخت اپلیکیشن‌های موبایلی را انجام می‌دهند. بنابراین تمام این کارها   برای ماندن در دنیای اینترنت از با فعالیت یک برنامه نویس انجام میگیرد. پس اگر برنامه نویس نباشد هیج یک از این کارها نمیتواند انجام شود ، پس اهمیت و جایگاه  برنامه نویسی خیلی مهم و بالا است .

 اما  در ابتدای  ورود در این عرصه یک سوال بزرگ به وجود می آید. اینکه چطور و از چه مسیری آموزش زبان‌های برنامه نویسی را کسب کنیم؟

اگر شما هم به آموزش زبان‌های برنامه نویسی علاقه‌مند هستید و می‌خواهید تا همراه با آموزش برنامه نویسی در این عرصه صاحب شغل پر درآمد شوید، لازم است تا قبل از هر اقدامی ، اطلاعاتی مفید از بهترین و متداولترین زبان‌های برنامه نویسی داشته باشید. حالا ممکن است سوال پیش آید که چه نیاز است تا این اطلاعات را کسب کنیم؟ خب، در ادامه با ما باشید تا به اهمیت آموزش برنامه نویسی همراه با زبان‌های مختلف آشنا شوید.

اقداماتی که در مسیر آموزش برنامه نویسی انجام میشود به شرح زیر است:

۱. اولین قدم در دوره عملی برنامه نویسی این است که ذهنیت خود را دیجیتالی کنید. یعنی باید مثل کامپیوترها فکر کنید. پس بهتر است قبل از انجام هر کاری، به یادگیری درک مفاهیم ابتدایی کامپیوتر و زبان او شروع کنید.

۲. در قدم بعدی آموزش برنامه نویسی،این است که بعد از آنکه با مفاهیم پایه آشنا شدید می‌توانید پلتفرم‌های مختلف برای برنامه نویسی را بررسی کنید.حوزه های مختلف مانند نوشتن برنامه برای یک ربات تا کدنویسی برای یک وبسایت و حتی خلق یک اپلیکیشن، وجود دارند که به نوعی با انواع زبان‌های برنامه نویسی مربوط هستند.

۳. در گام سوم هنگامی که با یک دانش نسبی از برنامه نویسی آشنا شدید و در این بین که فضای کار مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اید، لازم است تا زبان مورد نظر خود را برای آموزش برنامه نویسی نیز انتخاب کنید. این انتخاب مسیر نهایی حرفه شما را معیین میکند.

۴. در پایان دیگر باید سنگ تمام بگذارید و با آموزش برنامه نویسی همراه با زبانی که انتخاب کرده اید، هر چه بیشتر و بهتر حرفه‌ای شوید. در این گام طولانی که شاید برای یک عمر همراه شما بماند، لازم است تا هر لحظه بر دانش خود، مهارت‌های برنامه نویسی خود و در نهایت خلاقیت های خود اضافه کنید.و آموخته های خود را به روز کنید. به این ترتیب با اطمینان خاطر  تبدیل به یک برنامه نویس کار کشته خواهید شد.

ما با دوره عملی  برنامه نویسی در تبریز ، آموزشهای لازم را برای علاقمندان به این رشته ارائه میدهیم باشد که برای آینده شغلی پر در آمد قدم بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت شخصی مهران ستاری در زیر مراجعه نمائید.

MehranSattary.ir

مجله خبری ای بی سی مگ

ای بی سی مگ یک وب سایت خبری و علمی در حوزه فیلم و سینما، تکنولوژی و لوازم خانگی با جدیدترین اخبارهای این حوزه می باشد. خوشحالیم بتوانیم مطالب مفیدی را برای شما ارائه دهیم.
دکمه بازگشت به بالا